Avatar użytkownika Krzysztof Dudek

Krzysztof Dudek

data dołączenia:

Moje komentarze (3583)

  • Avatar użytkownika Dudi4Fr
   Dudi4Fr
   Trochę cieńko... 20% więcej wydajność za ponad 100% wyższa cenę. Za razem 20% więcej Cuda Core na podobnych zegarach więc nie ma sensu oczekiwać jakich cudów. Mimo wszystko poczekam na testy 3080 vs 3090 w 4k może tak będzie trochę większą różnica.
   13
   • Avatar użytkownika Dudi4Fr
    Dudi4Fr
    Albo jakiś cud, albo te ich zalecane są dla 1080p, wysokie ustawienia i średnio 60 fps.

    Niech powiedzą czy trzeba dzwonić do NASA żeby grać w 1440p na Ultra + wszystkie bajery RTX z minimum 60 klatek.
    • Avatar użytkownika Dudi4Fr
     Dudi4Fr
     "bez dowodów na to, że jej właściciele dopuszczają się jakichkolwiek działań niezgodnych z prawem. "

     Wy tak na serio?? Mało było info na temat tego jakie dane zbiera aplikacja Tictok-a i wysyła je na zagraniczne serwery?
     • Avatar użytkownika Dudi4Fr
      Dudi4Fr
      Jak zawsze z nowymi konsolami, nigdy nie brać pierwszej rewizji nowego sprzętu, tak było z ps1, 2, 3, 4 i pewnie z 5. Xbox czy Nintendo też to się tyczy. Za 2-3 miesiące wyjdzie ulepszona wersja 1.1 i dopiero wtedy można się zastanowić nad zakupem.
      • Avatar użytkownika Dudi4Fr
       Dudi4Fr
       Nie mogę się doczekać upgrade z 5960X na 5950X!

       Najbliższe miesiące będą najlepszym okresem to złożenia nowej maszyny od wielu lat!
       • Avatar użytkownika Dudi4Fr
        Dudi4Fr
        @Tomasz Duda Ciesze się że mogłem pomóc. Tak więc, z Fold 2 (również z Flip i Flip 5G) Samsung wymieni nam ekran (albo dokona jakiejkolwiek wymaganej naprawy) jeden raz całkowicie za darmo a przy następnych wizytach w serwisie będziemy mieli do zapłaty fakturkę 130€ w ciągu roku gwarancji C+. Ceny na kolejne lata niestety nie znam. Aby wymienić tą zewnętrzną folie wystarczy zadzwonić do serwisu i ustawić spotkanie z technikiem. Wszystko za darmo, robione na miejscu w ciągu trwania C+, jak to będzie wyglądać dalej również nie wiem.

        To tego klienci posiadający uradzenia z gammy Galaxy Z maja dostęp do "Galaxy Z Premier Service", w skrócie hotline samsunga 24/7 przez telefon albo aplikacje Samsung Members.

        Z mojej strony dodam że Samsung sobie nieźle leci w kulki z Care+ :

        Małym druczkiem na ich stronie C+ jest napisane na samym dole że aby aktywować Care+ trzeba się z nimi skontaktować i zapisać w ciągu 30 dni od zakupu produktu w przypadku nabycia urządzenia po za sklepem samsunga (nawet jeśli C+ jest dalej wliczony w cenę telefonu). Nawet nie od dnia dostawy/odbioru tylko ZAKUPU!

        PS.
        Moglibyście w końcu dodać powiadomienia dla odpowiedzi na komentarz.
        • Avatar użytkownika Dudi4Fr
         Dudi4Fr
         Czytam właśnie tą recenzje na moim Fold 2 używanym od czwartku (11.09). Muszę się zgodzić nie jest to idealny telefon (można go nawet nazywać telefonem?), ale jak po pierwszej konfiguracji, dodałem służbowe konto GSuite i odpaliłem Spreadsheet na całym wewnętrznym ekranie wiedziałem że dni mojego Nota 10+ są policzone. Następnie w ciągu sekund dodałem w dolnej części Google Chat i Twittera, moja miłość do tego telefonu przerosła moje wszelkie oczekiwania a to dopiero bym początek mojej przygody z nowym składałem od Samsunga.

         Co do wad zaliczyłbym 2 realne i 2 nie realne.

         Zaczynając od tego co Samsung mógłby zrobić: 256GB pamięci bez microSD w tym urządzeniu to po prostu śmiech na sali. Fold 1 miał 512 a kosztował do tego mniej pomimo kilku bonusów w pudełku. I właśnie mojim drugim mankamentem jest zawartość pudełka, za moje 2020€ dostałem Fold-a 2, standardową ładowarkę samsunga 25W (z bardzo krótkim kablem) i słuchawki na USB C. Tyle. Ani obudowy z kewlaru, ani ich bezprzewodowych słuchawek. Według mnie składaki są jeszcze bardzo młodej fazie rozwoju, tak więc spodziewałem się że za taką sumę i podjęcie ryzyka samsung jakoś się odwdzięczy za nasze zaufanie do marki.

         W kwestii rzeczy które samsung mógłby poprawić ale będzie z tym ciężko, chodzi mi głównie o wodoodporność. Niestety przy tak skomplikowanej konstrucki nie mam pojęcia jak to zrobią.
         I oczywiście wsparcie aplikacji. Kiedy w ustawieniach aplikacji włączymy wymuszanie trybu tabletu na dużym ekranie niektóre apki np youtube mają problemy z przestawieniem interfejsu z "telefonu" na tablet i vice-versa. Niby nic ale strasznie do drażni człowieka kiedy musi co chwila "zabijać" apki kiedy zmieniamy ekrany.


         Jeśli chodzi o uszkodzony ekran z recenzji, nie wiem jak sprawy się mają z Polskim serwiserm Samsunga. U mnie we Francji wraz z zakupem Fold-a 2 dostajemy gwarancję Care+ która daje nam opcje wymiany całego ekranu jak i tej zewnętrznej miękkiej warstwy która jest w folią ochronna nie należącą do konstrucki samego ekranu jak to miało miejsce w Fold-zie 1.
         • Avatar użytkownika Dudi4Fr
          Dudi4Fr
          Zapowiada się średnio tylko że AMD zawsze daje o wiele lepsze wyniki w Ashes of the Singularity dzięki async compute więc w typowich zastosowaniach będzie o wiele gorzej. Oby to nie był top AMD na tą generację.
          -1
          • Avatar użytkownika Dudi4Fr
           Dudi4Fr
           @rlistek DP 1.4 + DSC spokojnie wystarczy.
           • Avatar użytkownika Dudi4Fr
            Dudi4Fr
            Zapowiada się bardzo konkretnie, 3080/3090 + na przykład PG43UQ bedzie piorunującym doznaniem!
            -1
            • Avatar użytkownika Dudi4Fr
             Dudi4Fr
             Oj końcówka roku zapowiada się kosmicznie dobrze jeśli chcesz złożyć nowa maszynę! Hype over 9000!
             17
             • Avatar użytkownika Dudi4Fr
              Dudi4Fr
              No i oczywiście cała czarna najlepsza, po co kombinować skoro minimalizm w designie zawsze daje najlepszy resultat.