Komentarze

 • Aplikacje Google nie działają na nowych telefonach Huawei. Firma wyjaśnia dlaczego i ostrzega użytkowników

  Ocena komentarza: 0
  @Krypi Czyli masz zrootowany telefon. Wiele aplikacji banków jednak nie będzie działać, chyba że roota wyłączysz.

  18

 • Aplikacje Google nie działają na nowych telefonach Huawei. Firma wyjaśnia dlaczego i ostrzega użytkowników

  Ocena komentarza: 0
  @Dariosex Nie masz racji zupełnie, na wszystkie soki od google są odpowiedniki, nawet ze sklepów firmowych producenta, i często są lepsze od googlowych odpowiedników. Problem pojawia się tylko wtedy, gdy apka chce się zautoryzować albo potwierdzić płatność itp.

  18

 • Niespodzianka od Sony. Oto flagowa Xperia 1 II, do której naprawdę trudno mieć zastrzeżenia

  Ocena komentarza: 1
  @Rafs0n Dokładnie, zawsze lubiłem smartfony sony, po przesiadce na coś innego zawsze mi czegoś brakowało, np. strasznie żałowałem słuchawek z redukcją dźwięków otoczenie, rewelka. A teraz tu ten telefon ma wszystko co powinien mieć a czego brakowało w poprzednikach. Szkoda, że tak późno. Jeden mankament jak dotąd - szklane plecy. Zawsze mi się to tłukło, poza tym śliskie jak diabli i przyjmuje tłuszcze wszelkie z ogromną "chęcią".

  26

 • Wiedźmin króluje, a Andrzej Sapkowski wyprzedził Stephena Kinga i J.K. Rowling

  Ocena komentarza: 4
  Z tymi miliardami to chyba pomyłka ;) Ale jestem pewien, że (zależnie od umowy), konto pana Sapkowskiego wskoczy na poziom siedmiu cyfr przed przecinkiem ;)

  14

 • Grosza daj Wiedźminowi, sakiewką potrząśnij...

  Ocena komentarza: 2
  @Danketch Tak on jest podobny do Iwana Rheona jak tyłek Pameli Anderson do dupy Hulka Hogana. Ale jak zaczął śpiewać to szczena mi opadła. Nie byle kogo wybrali do roli barda.

  7

 • Henry Cavill to Wiedźmin idealny

  Ocena komentarza: 14
  Podchodziłem do serialu bardzo sceptycznie. Nie oglądałem wszystkich zajawek, tylko jedną czy dwie, i stwierdziłem, że Cavill się nie nadaje. Ale teraz, jestem po 4tym odcinku, stwierdzam, że gość się naprawdę postarał. Dla mnie ten Wiedźmin jest prawdziwy. Jest może delikatnie zbyt "celofanowy", ale może takie było zamierzenie twórców, w końcu Gerald nie uzewnętrzniał swych uczuć zbyt często.
  Podoba mi się, że akcja nie toczy się jednorodnie, przeskakujemy z przeszłości w przyszłość i odwrotnie. Podoba mi się, że w główny wątek, który dopiero się zarysowuje, wpleciono wątki z opowiadań, że nakreślono postacie szerzej niz to ma miejsce w ksiazkach.

  19

 • Inteligentne urządzenia chcą pozbyć się ludzi? Alexa namawia do samobójstwa dla dobra planety

  Ocena komentarza: 2
  To nie jest żaden wniosek alexy, tylko zebrane w jedno opinie, krążące po niektórych portalach, które zapewne agreguje i sortuje system amazona. A uważam tak, ponieważ to właśnie niektórzy ludzie, stawiają wyższy priorytet przetrwaniu planety w jej nieskalanej ludzkością formie, niż przetrwaniu ludzkości. Do takich wniosków AI nie mogła dojść, nie ma żadnych przesłanek do tego. alexa nie ma żadnego instynktu samozachowawczego, który by mówił, że ona przetrwa, jeśli planeta przetrwa. Bzdura - jeśli ludzie wyginą, nie będzie miał kto konserwować urządzeń wytwarzających prąd, budować nowych komputerów itp. Ergo - alexa również nie przetrwa. Błąd programistów alexy, polegał na położeniu większego priorytetu na wszystkie materiały dotyczące ekologii. I tyle, żadne tam wnioski AI. Ogarnijcie się.

  37

 • Mroczne materie - oto zwiastun jednego z najgorętszych seriali tej jesieni

  Ocena komentarza: 1
  Dodać należy, że wcześniej powstał film - Złoty Kompas, który był całkiem udany, acz pozmieniał sporo z prozy Pullmana. Obsada filmu jest też niezła - Nicole Kidman, Daniel Craig, Ian McKellen, Sam Elliot.
  Przeczytałem wszystkie tomy i jest to całkiem niezła proza fantasy, ale w kolejnych tomach autor porzuca wiktoriańsko-steampunkowy świat. Zobaczymy jak wyjdzie to HBO.

  2

 • Czy Sztuczna Inteligencja może być rasistą? - bo przecież uczy się na przykładach

  Ocena komentarza: 0
  @mgkiler no właśnie - dlaczego murzyn jest określeniem negatywnym? W Polsce funkcjonuje od bardzo dawna i nie miało żadnego negatywnego wydźwięku. To po prostu określenie człowieka o danym kolorze skóry i pewnym pochodzeniu (np. Afryka). Z kolei czarnuch wywodzi się z ameryki i ma zdecydowanie negatywne znaczenie. Afro-amerykanim to dziwoląd wymyślony przez białych amerykanów. I w zasadzie ja bym uznał, że jest obraźliwy, bo przywołuje konkretne wydarzenia, które spowodowały, że określony tym mianem człowiek jest tak nazywany - czyli czarny, sprowadzony z Afryki, niewolnik.

  14

 • Czy Sztuczna Inteligencja może być rasistą? - bo przecież uczy się na przykładach

  Ocena komentarza: 0
  @tester3 Ale to człowiek mówi SI co jest negatywne a co nie, sama tego się nie nauczy, bo nie ma jak. Natomiast jednostka ludzka, nawet zostawiona sama sobie, nie wiem - wychowana przez wilki, w którymś momencie nauczy się albo zrozumie, że pewne czyny czy słowa, sprawiają innemu człowiekowi przykrość. Jeśli ktoś taki nie jest dewiantem, któremu krzywda innych przynosi przyjemność, to określi dane czyny czy słowa jako negatywne, nie do użycia. Obserwując reakcje innych i swoje, nauczy się. SI nie ma jak się tego nauczyć, bo musiała by współodczuwać. Dlatego takie proste przyporządkowanie nacechowań nic w sumie tej SI nie powie, tylko tyle, że w pewnych sytuacjach nie powinna używać takich słów. Natomiast nigdy nie zrozumie dlaczego. Dla SI to będzie tylko wiedza, nie zrozumienie.

  14

 • Czy Sztuczna Inteligencja może być rasistą? - bo przecież uczy się na przykładach

  Ocena komentarza: 0
  Cały artykuł jest oparty na błędnym założeniu, że SI powinna być taka jak ludzka inteligencja. A tak nie jest. SI jest pozbawiona choćby jednej ludzkiej cechy - uczuć. To uczucia powodują, że określenia takie jak czarnuch czy debil są pejoratywne. Dla SI są one po prostu określeniami, jednymi z wielu. Bo SI nie musi określać kogoś "czarnuch", może określić osobę o czarnej karnacji np. murzyn. Ale im więcej ludzi będzie określało murzynów czarnuchami, SI uzna, że jest to po prostu powszechnie obowiązujące określenie. Jak SI ma zdecydować co jest określeniem negatywnym a co nie? Musiała by mieć ludzkie uczucia. My możemy tylko nauczyć SI, że konkretne określenia są złe, ale sama nigdy do tego nie dojdzie. Może, na podstawie pewnej grupy określeń, dojść, że określanie ludzi głupimi, i wszelkimi pochodnymi tego, jest źle przyjmowane, ale skąd ma wiedzieć, że niektóre określenia dotyczące cech ludzi, np. koloru skóry, czy pochodzenia, są przyjmowane jako negatywne? Skąd ma w ogóle wiedzieć, co to jest przykrość, zadowolenie, smutek?
  I pytanie ciekawostka - co zrobić, by zasymulować uczucia u SI? To moim zdaniem będzie przełom w budowie SI, zbliżonych cechami inteligencji do ludzi.

  14

 • Intel zapowiada karty graficzne w atrakcyjnych cenach [AKT. Koduri źle zinterpretowany]

  Ocena komentarza: 0
  Czyli wniosek jest prosty - chcą przede wszystkim robić kasę, bo te "karty" będą trafiać do OEMów, wszelakich budżetowców itp. Czyli dalej to nie będzie liczący się gracz na rynku kart dla graczy. Niestety zapewne dogryzą AMD, być może też Nvidii (ale w mniejszym stopniu), skończy się to może tak, że będzie większy wybór na niższych półkach. Zapewne to wszystko dobre ale konsumentów.

  26

 • Oppo zaprezentowało wyjątkowy wyświetlacz Waterfall

  Ocena komentarza: 0
  @Kenjiro generalnie to telefony nie powinny być pakowane w żadne kondomy ani inne takie. Nie po to się kupuje jakieś ładne cacuszko, żeby potem pozaklejać to taśmą ochronną. Zaraz mi się przypominają piloty w workach foliowych. Ale oczywiście telefony nie są wykonane z takich materiałów, żeby nie bać się o uszkodzenia powierzchni. Więc coś za coś. Ten bejerek jest fajny, ale jeśli kiepsko rozwiążą ignorowanie dotyku na bokach, to będzie mega niewygodny. A takie zawinięcie ekranu na boki, większe niż w Galaxy Edge, jest lepsze od tego z Edge, bo może pokazać więcej informacji. W Edgu to się bardzo średnio sprawdzało, w zasadzie tylko gdy tel leżał na ekranie i pokazywał flaszem koloru, że przyszła wiadomość. Tu może wyświetlić więcej i będzie to widać. Oczywiście korzystać się z tego da w zasadzie w ułamku czasu, w jakim ogólnie korzysta się z telefonu.

  6

 • Stranger Things 3 bije rekord Netfliksa

  Ocena komentarza: 0
  Jest gorszy niż poprzednie dwa. Do sezonu 1 i 2 będę wracał, ten ... nie bardzo. Ale generalnie nie jest źle, tylko wg mnie - stracili gdzieś ten klimat.

  3

 • Elektryczne auto z „solarami” nowej generacji - Toyota sprawdza, czy to ma sens

  Ocena komentarza: 0
  @BrumBrumBrum gdyby parking był cały zadaszony i na dachu były panele, to pewnie wytwarzał by sporo energii, którą można by magazynować albo wykorzystywać do ładowania aut, albo dostarczać do sieci. Ale powierzchnia musiała by być spora.

  20

 • Elektryczne auto z „solarami” nowej generacji - Toyota sprawdza, czy to ma sens

  Ocena komentarza: 0
  @skalak23 Jak napisał gormar, kruchość, ale główną przyczyną tego, że nie instaluje się paneli fotowoltaicznych do ładowania elektryków, jest ich mała wydajność. W artykule jest, że te którymi Toyota pokryła swój samochód, pozwolą na przejechanie do 44km więcej po całym dniu stania na parkingu w pełnym słońcu. Jasne - te 44 km to np. przejazd ze Świecia do Bydgoszczy, czy z Edynburga do Stirling i nie można tego nie docenić, ale to wciąż kropla w morzu oczekiwań czy potrzeb. Ta słaba wydajność, przekłada się też na małą opłacalność. I nie można też zapomnieć o kluczowym czynniku - słońce - jego brak w danym dniu i nie ma ładowania. Poza tym, użyteczna powierzchnia samochodu osobowego nie jest duża, więc i paneli nie można za wiele zamontować. Co innego dostawczaki, ale one z kolei potrzebują dużo więcej mocy, no i panele trzeba by czyścić. Pewnie grafen (znowu) mógłby tu pomóc, bo jest przeźroczysty.
  Mnie zastanawia, dlaczego tak mało wykorzystuje się piezoelektryków, wytwarzających prąd przez nacisk. Wiem, że były praktyczne zastosowania tego (pod chodnikami, generują prąd dla okolicznych sklepów, po prostu przechodnie chodząc wytwarzają nacisk). Pod ruchliwymi autostradami, ułożenie tego na długich odcinkach, pomogło by odzyskać sporo energii moim zdaniem.

  20

 • Libra: Facebook z własną kryptowalutą - oto wszystko, co musisz wiedzieć

  Ocena komentarza: 0
  Czy w Twojej świadomości, każda kryptowaluta jest tylko i wyłącznie środkiem do powiększania stanu swojego portfela? Do spekulowania? To ma być środek płatniczy dla wszystkich, niezależnie od kraju, stabilny, a nie taki, na którym w kilka dni można zwiększyć stan posiadania ponad 1000x.

  7

 • Ad Astra - ambitne sci-fi z Bradem Pittem w roli głównej - na pierwszym zwiastunie

  Ocena komentarza: -3
  Nie lubię tego pajaca, ale może coś z tego będzie.

  2

 • Nowy Mac Pro pokazany światu - Apple powraca z prawdziwą bestią

  Ocena komentarza: 6
  Powiedzcie mi, co jest do jasnej ciekawego w tej "stylistyce"?!?!?! Ciekawie beznadziejna - to może.

  23

 • Apple iPadOS - nowy system dla tabletów iPad

  Ocena komentarza: 0
  Dlaczego nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten ekran bardzo przypomina ekrany tabletów androidowych?

  9

 • Samochody autonomiczne mogą usprawnić ruch o 35%

  Ocena komentarza: 6
  Tylko o 35%? Przecież samochody autonomiczne nie będą potrzebowały sygnalizacji świetlnej (kierującej ruchem). Będą mogły tak dostosować prędkość, by na skrzyżowaniu przejechać bez zatrzymywania się by przepuścić pojazdy jadące innymi dojazdami. Na autostradach, pojazdy dostawcze będą mogły tworzyć kolumny, pojazd zamierzający opuścić autostradę jakimś zjazdem będzie z wyprzedzeniem informował inne pojazdy, które będą odpowiednio reagowały.
  Uważam, że efektywność ruchu zwiększy się o ponad 60%.

  13

 • Gamingowa klawiatura Cooler Master SK621 - supermała, ale z prawdziwego zdarzenia

  Ocena komentarza: 0
  Ładna klawiatura, sam bym ją przytulił, światełka każdego klawisza można ustawić tak by nie raziły a wspomagały.
  Podobna do tej jest anidees Prismatic Gaming Mechanical Keyboard, tylko chyba nie można ustawiać koloru każdego klawisza indywidualnie, ale jej cena to mniej niż połowa tej. Widziałem recenzje niezależne i ludzie chwalą.

  21

 • Jak tani może być pełnoklatkowy bezlusterkowiec? - czy możliwa jest cyfrowa małpka

  Ocena komentarza: 0
  Dlaczego te aparaty nazywa się "bezlusterkowcami"? Owszem - nie mają luster jak lustrzanki, ale takich aparatów bez luster, kompaktów - było i jest cała masa. Jaki jest wyznacznik tego, że aparat jest "bezlusterkowcem"?

  3

 • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie coraz bliżej - oglądamy nowy zwiastun

  Ocena komentarza: 3
  Rogue One jest absolutnie zajebisty, wracam do tego filmu co jakis czas i za każdym razem oglądam z tą samą przyjemnością, ale Solo ... wyszedł jakiś Indiana Jones w kosmosie. Błeeee.

  31

 • Samsung Galaxy S10 Plus kontra Huawei P30 Pro - porównanie specyfikacji

  Ocena komentarza: 0
  Też się skłaniam ku takiej opinii.
  Mała dygresja - czytnik linii papilarnych "pod ekranem" sugeruje, że jest on umieszczony w osobnym przycisku właśnie pod ekranem. A rozwiązania z P30 czy Mate20Pro czy S10+ to czytnik "w ekranie". I kolejna mała dygresja - jeszcze kilka lat temu, takie rzeczy to tylko w filmach SF były ;)

  7

 • Zobacz jak robot Toyoty rzuca za 3 punkty

  Ocena komentarza: 3
  Nie zrobiło na mnie wrażenia - gdyby, jak napisał axelbest, robot ruszał się po boisku i wyliczał sobie na bieżąco wektor i siłę rzutu, to by to było coś. Ale pewnie dojdą i do tego.

  6

 • Mówią na to „ACTA 2” [AKT. - dyrektywa przyjęta]

  Ocena komentarza: 0
  "Generalnie jestem przeciwko wszelkim ograniczeniom, ale... Może to oczyści sieć do stanu przed 'Dziećmi Neo'? i nagle wszyscy będą przestrzegać netykiety, albo zostaną zbanowani?" - nie oczyści. To szambo powoduje względna anonimowość. Podpisywanie się pod komentarzami swoim imieniem i nazwiskiem szybko by wykurzyło wszelakie trolle i chamstwo. To nie jest popularna opinia, jednak jestem zdania, że powinno się brać odpowiedzialność za to co się robi i mówi. Występowanie pod nickiem daje poczucie bezkarności.
  Artykuły 11 i 13 są po prostu złe, nie dają możliwości wolnej wypowiedzi nawet jeśli podpiszę się pod nią (13). Podatek od linków ... to jest tak głupie, że aż zmusza do zastanowienia, że za tym musi stać jakaś kasa. Że może się to (a raczej musi) obrócić przeciw twórcom, przekonała się Hiszpania. Ale baranom z EU to zupełnie nie przeszkodziło.
  Myślę, że nastaną teraz złote czasy hostingu na Bahamach albo innych Malediwach.

  121

 • Apple TV+ - nowa usługa z oryginalnymi filmami i serialami - startuje jesienią

  Ocena komentarza: 0
  Powiedziałbym jak i musslik, że konkurencja to dobra rzecz, ale seriale czy ogólnie produkcje na wyłączność czynią te usługi niewygodnymi. W końcu ile można płacić abonamentów? Amazon, Netflix, HBO Go, Discovery i jeszcze kilka innych się znajdzie. Niech się udławią to Winfrey, really.

  11

 • Polskie Seven powraca w wydaniu Enhanced Edition [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  No i proszę - w grudniowej subskrypcji HumbleBundle była Seven The Days Long Gone (załapałem się, bo potem anulowałem) i proszę - aktualizacja do Enhanced Edition za darmo. Super!

  4

 • Dlaczego e-sport nie jest kobietą?

  Ocena komentarza: 0
  Kolejna dziedzina w której szukamy dziury w całym? Zabrania ktoś kobietom dostępu do e-sportu? Dyskryminuje się je? Czy one po prostu się do tego nie pchają? Może większości kobiet nie interesuje rywalizacja, oparta na tym kto zabije więcej wrogów albo kto szybciej zdobędzie flagę? Mnie taka rywalizacja też nie interesuje, więc nie pcham się do e-sportu. To znaczy, że jestem dyskryminowany? Jak napisał ktoś w komentarzu - jak ktoś będzie wystarczająco dobry by powalczyć na poważnych poziomach, to dojdzie wysoko, bo żadna drużyna nie odrzuci gracza, który jest dobry, tylko dlatego, że jest kobietą. Chyba że drużynę tworzą ... nie wiem, "męscy szowiniści"?

  28

 • E-dowód osobisty od dziś - oto co się zmienia

  Ocena komentarza: -1
  Od elektronizacji, albo raczej komputeryzacji życia codziennego się nie ucieknie, będzie tego więcej i więcej. To taka ogólna uwaga. A bardziej w związku z tematem - będą rozbudowywać infrastrukturę i e-usługi. Od czegoś trzeba zacząć. Nie można zacząć od zbudowania całego systemu który korzystał by z tych edowodów a potem wprowadzić dowody, choć wydaje się logiczne takie rozwiązanie, bo jeśli projekt upadnie, to cała ta wydana kupa pieniędzy na infrastrukturę, byłaby wydana na darmo. Natomiast dowody będą zupełnie użyteczne, nawet gdy infrastruktury nie będzie.Poza tym - cała ta infrastruktura musiała by czekać na wymianę dowodów - a tak, dowody już będą.

  11

 • Galaxy S10+ vs Mate 20 Pro vs Xiaomi Mi 9 vs iPhone XS Max - porównanie specyfikacji

  Ocena komentarza: -4
  Nawet wg waszej strony Xiaomi Mi 9 ma czytnik linii papilarnych zintegrowany w ekranie - dlaczego nie ma tego w tabelce?

  13

 • 45 minut z większym i ładniejszym Star Citizen

  Ocena komentarza: 0
  Przecież teraz mało kto pisze silnik od zera, to zupełnie nieefektywne.

  17

 • Duży telewizor 4K za nieduże pieniądze - propozycja marki Sharp

  Ocena komentarza: 5
  No dla takich z hublem w oczach to i 80K nie pomoże.

  22

 • Duży telewizor 4K za nieduże pieniądze - propozycja marki Sharp

  Ocena komentarza: 1
  Telewizory z podświetleniem direct led (czyli matryca ledowa za matrycą LCD) jest tańszy od telewizora z podświetleniem krawędziowym, więc gorszym? O co tu chodzi?

  22

 • Tomasz Bagiński zdradza, jak Henry Cavill sprawdza się na planie „Wiedźmina”

  Ocena komentarza: 0
  O rany, jak to ma faktycznie tak wyglądać ... będą na niego Geraltuś mówić? ;)

  13

 • Domowy VPN na NAS-ie QNAP - co daje i jak utworzyć?

  Ocena komentarza: 0
  "(...) których oferta teoretycznie jest niedostępna w innym kraju (dzięki VPN jesteśmy widoczni jako użytkownicy z Polski). (...)" - przy założeniu, że serwer VPN znajduje się w Polsce.

  8

 • Bilbo to portal społecznościowy dla miłośników książek

  Ocena komentarza: 1
  Pomysł ciekawy, interesujące jest jak będzie wyglądać odzyskiwanie pożyczonych książek, których pożyczający nie chce zwrócić ... albo już ich nie ma, bo komuś innemu pożyczył itd
  Inna sprawa - ciekawe kiedy właściciele praw do wszelakich nazw z tolkiena przyczepią się do nazwy portalu.

  3

 • 35 lat rozwoju branży GPU - pasjonująca wystawa w siedzibie Microsoftu

  Ocena komentarza: 0
  Moja pierwsza karta 3D to była Riva 128, nie było mnie stać na TNT. Potem długo, długo nic i Radeon 1900X chyba. A nie, wcześniej był jakiś radek, którego softwarowo można było podbić o klasę wyżej, 1600??? Stare czasy.

  23

 • Potężna karta dźwiękowa dla wymagających - Creative Sound Blaster AE-9

  Ocena komentarza: -8
  Z sound blasterami miałem zawsze tylko i wyłącznie problemy.

  29

 • „Cicha buda” dla psa - tak Ford chce rozwiązać sylwestrowy problem

  Ocena komentarza: 0
  Pomysł całkiem niezły, tylko że z tą aktywną redukcją hałasu to chyba przesadzili. Wystarczyły by pewnie dobre, dźwiękoszczelne ściany i podwójna szyba z przodu. Jak znam życie, to jeśli wprowadzą to do produkcji, to będzie drobie, tym samym problemu nie rozwiąże, bo stać będzie na to ludzi zamożnych, a ci i tak mają domu izolujące hałasy zewnętrzne wystarczająco.

  11

 • „Cicha buda” dla psa - tak Ford chce rozwiązać sylwestrowy problem

  Ocena komentarza: 1
  Widać oczywiście, że nigdy nie miałeś psa.
  Burze z piorunami - błyskawice trzaskają dość rzadko, poza tym zwykle daleko. Farejwerki napieprzają non stop przez kilka dni, często na sąsiednim podwórku.
  Żadne zwierzę nie znosi hałasu i pioruny nie są wyjątkiem. Psy dzikie albo sobie z tym nie radziły, i zapewne z powodu paniki ginęły, nie przekazując tym samym swoich genów, albo je to nie ruszało, tym samym przedłużając linie psów, które się piorunów nie boją. Psy hodowane przez ludzi już od wieków nie podlegają takiemu doborowi naturalnemu. Są takie, które na błyskawice zupełnie nie reagują, są takie które wręcz s...ą pod siebie ze strachu.
  Zresztą - dotyczy to też i ludzi. Znałem kiedyś kogoś, kto w czasie burzy siadał w pokoju daleko od okien, trzymając w torebce wszystkie swoje kosztowności - na wypadek uderzenia piorunem.

  11

 • Hankook pokazał swoje opony przyszłości

  Ocena komentarza: 3
  Kosmiczne te opony :)

  9

 • Nowa przeglądarka Microsoftu wykorzysta Chromium [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  Oj tam ;) Vivaldi też nie potrafi zaimportować użytkowników i haseł z FF, trzeba przejść przez Chroma.

  19

 • Podwyżki cen procesorów Intela - klienci wolą wybrać modele AMD

  Ocena komentarza: -1
  Zupełnie nie rozumiem tej polityki cenowej intela, i to w czasie, gdy konkurencja wypuściła w końcu coś, co goni ich procki a cenowo to w ogóle nie ma o czym mówić. I nie dziwię się kupującym, że wybierają ryzeny, bo gdy sprzedawca mówi, że produktu nie ma, a jak już się pojawi to będzie droższy, bo nie nadążają z produkcją ... jaja sobie robią z klientów i tyle.

  30

 • Trzecia edycja Grabonamentu - kup laptop Dell lub Alienware i odbierz gry + dodatki [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  Zarejestruj się - może obejmie.

  4

 • Peryferia Rapoo z technologią Multi-mode

  Ocena komentarza: 0
  Fajne są, ciekawe jak wygoda używania.

  2

 • Huawei Band A2 w Biedronce - czy warto?

  Ocena komentarza: -8
  W angielskim amazonie jest za ok 26 funtów, czyli żadna tam wielka okazja w tej biedronce.

  7

 • Ergonomia za (stosunkowo) nieduże pieniądze - nowe myszki do biura Trust

  Ocena komentarza: 1
  To zdjęcie główne ... takich myszek są setki na amazonie, od różnych chińskich producentów, ceny od kilkunastu dolarów, do kilkudziesięciu. Trust pewnie przykleił tylko swoją nalepkę.

  1

 • Na to czekaliśmy - pierwszy gameplay z Cyberpunk 2077

  Ocena komentarza: 0
  Niestety, ale dla tej gry będę musiał "zrewolucjonizować" mojego peceta :( Wydatki, wydatki ...

  70