Avatar użytkownika Maciek

Mavis

data dołączenia:

Moje komentarze (163)

  • Avatar użytkownika Mavis
   Mavis
   Widzę każdy już sobie wypowiedź Pana Adama zinterpretował jak mu pasuje :)
   Moim zdaniem Pan Adam nie nazwał sprzątających ulice patologią, ale po prostu wyjustował sytuacje w której to właśnie niższa warstwa społeczna wykonuje najgorsze/najbardziej "hańbiące" zawody ( chodź moim zdaniem takie nie istnieją ). Oczywiście jestem za tym, aby całą patologie bardzo szybciutko odciąć od pieniędzy - ale mam tu na myśli prawdziwą patologię, która nie pracuje, a ciągnie socjal. Generalnie jestem za tym, aby żadne programy socjalnie w ogóle nie istniały. Tak samo ZUS - usunąć całe te cholerstwo w pi.. du, albo przynajmniej zrobić to dobrowolne. Państwo "opiekuńcze" to dobre jest tylko z nazwy. Wychowuje się później takie społeczeństwo, które nie jest w stanie same sobie w życiu poradzić i musi być wspierane przez ciężką pracę osób, które jednak nie kończą na narzekaniu, ale ciężko pracują. A argumenty że ktoś miał trudne dzieciństwo itp... to tylko wymówki. Osobiście studiowałem i pracowałem jednocześnie i nie miałem większych problemów wyjść na ludzi i pogodzić te 2 czynności. Socjal - państwo opiekuńcze to najgorsze zło ( praktycznie komunizm ) dla osób które chcą własnymi siłami coś osiągnąć.
   • Avatar użytkownika Mavis
    Mavis
    A ja się cieszę bo najwyższa pora wymienić 6s.
    • Avatar użytkownika Mavis
     Mavis
     Polecam śledzić ceny danego produktu przez minimum 1-2 miesiące zwłaszcza w te pseudo wydarzenia. Niecałe 2 lata temu kupiłem keypada od razera i w 80% była na niego "promocja", oczywiście "promocja" w cudzysłowniu bo skreślona cena była dodana jako wabik. Jedyny sklep który faktycznie obnizył cenę ( co mnie niesamowidzie zdziwiło ) był to mediaexpert. O ile nienawidze tego sklepu to prawie stówka taniej ... .A mam nadzieje że w tym roku historia cen na Ceneo "nagle i przypadkiem" nie przestanie działać.
     • Avatar użytkownika Mavis
      Mavis
      Zwykła obudowa ani brzydka ani specjalnie ładna, fakt można znaleźć taniej, ale jak ktoś jest fanem marki czemu nie...
      • Avatar użytkownika Mavis
       Mavis
       @Dariosex mnie jak najbardziej interesuje więc nie wypowiadaj się proszę w imieniu "innych" no chyba że masz rozdwojenie jaźni ;)
       • Avatar użytkownika Mavis
        Mavis
        @Much_ Obecnie elektryczny gold czyli ID 3 kosztuje w bieda wersji ponad 150k. Normalnie wyposażony z 500km zasięgiem kosztuje ponad 200k. Zapomniałem dodać że do 100 rozpędza się w 8s ... elektryk ... Tak więc niemcy są 100 lat za murzynami i prędzej kupie ursusa jako pojazd służbowy niż skode czy wolkswagena albo audi
        • Avatar użytkownika Mavis
         Mavis
         @DanyGee "kiedy ludzie nie mogą sprawdzić gry za darmo wcześniej i wiekszość z nich zdecyduje się na zakup" ---> Stonks ^
         • Avatar użytkownika Mavis
          Mavis
          @develoop 5 lat korzystałem z androida i o 5 stanowczo za długo :)
          -2
          • Avatar użytkownika Mavis
           Mavis
           @GEZMO666 Dlatego od 5 lat jestem szczęśliwym posiadaczek iphona 6s plus i zmienie teraz dopiero na iphona 12 ( bateria już niedomaga a szkoda tych 3 stówek na wymiane skoro telefon warty maks 5 stówek). Generalnie bardzo wielu przeciwników apple po prostu szczerze nienawidzi tej marki, nie dlatego że są złe urządzenia, tylko po prostu za to że są drogie. W życiu miałem z 5 androidów ale i tak moim zdaniem IOS to jest to co chce i potrzebuje. Dużo pracuje na telefonie i dla moich potrzeb ten telefon pasuje w 100%. W pracy już kilka osób kupiło iphony na próbe i obiektywnie każdy stwierdził, że nigdy więcej androida. W rodzinie tylko mama jeszcze korzysta z NOTE'a, ale też już przyznała że następnego nie kupi... . Podsumowując apple drogi? Oczywiście! Czy wart tych pieniędzy? zależy od potrzeb i budżetu - nie jestem bogaty, ale też mam na tyle dużą płynność finansową że mogę sobie na takie urządzenie pozwolić bez większych rozterek i nie wyobrażam sobie innego telefonu. ( uważam że na rynku jest dużo o wiele piękniejszych smartfonów niż iphony, ale IOS .... to dla niego wybieram te telefony.
           • Avatar użytkownika Mavis
            Mavis
            @que_pasa @BariGT @SpekulacjeTV Ale rzecież nikt nie mówi że amerykanie takich jaj nie robią, ale nikt jakoś nie rozdmuchuje faktu że chiny te aplikacje zablokowały u siebie, a jak amerykanie zrobili to samo to nagle o boże brak poszanowania wolności ! ...
            Żeby nie było, nie lubie ani jednej ani drugiej strony, po prostu obiektywnie patrząc moim zdaniem to zwykła hipokryzja.
            • Avatar użytkownika Mavis
             Mavis
             @Aranda Najpewniej mówił w 3 osobie ;) Ja również nie mam nic do chinczyków i amerykanów, a jestem tego samego zdania co sakkra. Skoro chiny blokują amerykańskie aplikacje, to czemu nie można blokować chinskich aplikacji?
             • Avatar użytkownika Mavis
              Mavis
              Wątpie że wstrzymali atak bo poszkodowany został szpital, takie bezhonorowe ludzkie odpady - ciężko ich inaczej nazwać, wyłudzające pieniądze nie zważając jakie szkody wywołują miały by się przejąć chorymi? Odpuścili bo wiedzieli że jeśli dojdzie do tragedii, która akurat nastąpiła to mogą być w czarnej du... i zacznie się na nich nie mała nagonka ( pieniądze pieniędzmi ludzie zapominają - sasin, ale atak na szpital i zabójstwo chorej no tutaj to już nie obędzie się bez echa )
              10