Avatar użytkownika Radek Nakonieczny

Vendeur

data dołączenia:

Moje komentarze (365)

  • Avatar użytkownika Vendeur
   Vendeur
   Ale jesteście chamsko zakłamani... Te kamerki NIGDY nie kosztowały tyle, z jakiej kwoty są rzekomo przeceniane. Przeciwnie, ceny które tu podajecie po rzekomej promocji są dostąpne przez większość czasu...
   • Avatar użytkownika Vendeur
    Vendeur
    @uraharu Nie, to mówi tylko tyle, że jesteś częścią tego średnio inteligentnego społeczeństwa. Naprawdę nie odróżniasz inteligencji od wiedzy, utożsamianej z wykształceniem? Człowiek nie musi być wykształcony, aby być inteligentnym, nie ma to żadnego związku wręcz. Większość ludzi po studiach, których znam, są tępakami i nie potrafią myśleć logicznie, odnaleźć się w trudnych sytuacjach itp. Jedynym wyjątkiem w tym względzie są zawsze osoby z wyższymi tytułami, doktorzy i profesorowie, a znam ich trochę.
    • Avatar użytkownika Vendeur
     Vendeur
     @Abigail Standard tu od kilku lat.
     • Avatar użytkownika Vendeur
      Vendeur
      Ten artykuł to chyba jakiś żart... Jak zwykle bajki na Benchmarku.

      TO NIE JEST TWARDY RESET telefonu, a jedynie przywrócenie ustawień fabrycznych systemu.

      TWARDY RESET wykonuje się z bootloadera telefonu, czyli w momencie, gdy się uruchamia należy przytrzymać jednocześnie przycisk POWER oraz + . Wtedy pokazuje się menu bootloadera i tam wybieramy "FACTORY RESET".
      • Avatar użytkownika Vendeur
       Vendeur
       Bzdury wypisujesz. Świadomie wyłączyłem blokowanie reklam na Benchmark, bo moim zdaniem właśnie jest to jeden z niewielu portali, na którym są one nieinwazyjne, nic nie zasłaniają, a do tego strona ładuje się szybko. Jakby porównać Benchmark do żenującego w tej materii PcLaba, to uciążliwość reklam tutaj jest na poziomie 10% tego drugiego...
       • Avatar użytkownika Vendeur
        Vendeur
        Tylko i wyłącznie MPC HC, genialny i prosty w obsłudze, zrobiony do tego, do czego być powinien, a nie do wszystkiego innego, gdzie odtwarzanie filmów to tylko dodatek. Szkoda, że nie ma jego wersji mobilnej.
        • Avatar użytkownika Vendeur
         Vendeur
         Miało być "skopany" system :)
         • Avatar użytkownika Vendeur
          Vendeur
          Nie chodzi o to, czy W10 szpieguje czy nie geniusze intelektu, ale o to, że jest to zje**ny system, który się co rusz wysypuje albo siebie samego, albo coś innego przy kolejnych aktualizacjach. Przy Win 7 nie było i nie ma takich problemów. O żenującym layout tego systemu, który nie jest przystosowany do PC i jest zrobiony dla idiotów, nie wspomnę.
          • Avatar użytkownika Vendeur
           Vendeur
           Nie chodzi o to, czy W10 szpieguje czy nie geniusze intelektu, ale o to, że jest to zjeb**y system, który się co rusz wysypuje albo sam, albo coś innego przy kolejnych aktualizacjach. Przy Win 7 nie było i nie ma takich problemów. O żenującym layout tego systemu, który nie jest przystosowany do PC i jest zrobiony dla idiotów, nie wspomnę.
           • Avatar użytkownika Vendeur
            Vendeur
            Staje się rzeczywistością gdzie? W Twojej psychice i tym podobnych? Jak można w ogóle porównywać rynek GPU do dźwiękówek? W ich przypadku nie ma absolutnie żadnej słyszalnej różnicy w jakości dźwięku pomiędzy dobrej jakości integrami a zewnętrznymi kartami dźwiękowymi. Nie tak dawno kupiłem wysokiej jakości Xonara, tak zachwalanego i testowałem go wielokrotnie w porównaniu do integry, na dobrym amplitunerze i systemie kina domowego. Różnicy w jakości dźwięku nie było ŻADNEJ dla żadnego zakresu częstotliwości. Jedyne w czym Xonar przodował to oprogramowanie, które potrafiło lepiej modyfikować dźwięk. Kartę sprzedałem i nie żałuję, integra wystarcza do wszystkich zastosowań.

            Natomiast wskaż mi dla poparcia swojej głupiej tezy jakikolwiek logiczny argument za tym, że zintegrowane GPU zaczynają wypierać te zewnętrzne. Oczywiście w zastosowaniach, które wymagają jakiejkolwiek mocy obliczeniowej, a nie w wyświetlaniu pulpitu w biurowych budżetowcach...
            -7
            • Avatar użytkownika Vendeur
             Vendeur
             Spokojnie, nie tylko on to pali. IQOS ma same przewagi nad zwykłymi papierosami, smakuje bardzo fajnie i pozostaje "klimat" palenia. Natomiast nie ma tego ohydnego zapachu, dymu i śmierdzenia.
             • Avatar użytkownika Vendeur
              Vendeur
              A ja, że z każdą wypaloną szarą komórką, których patrząc po tym wpisie, chyba zbyt wiele już nie masz...
              • Avatar użytkownika Vendeur
               Vendeur
               Co się dziwić, jeśli niejednokrotnie na Allegro albo w ogóle w Polsce nie da się czegoś znaleźć, lub znalezienie tego zajmuje zbyt wiele czasu. Wbrew pozorom z dostępnością wielu rzeczy u nas jest problem i chodzi o zwykłe pierdoły. Na Aliexpress jest prawie wszystko, a ceny śmieszne.

               Z czasem przesyłki bywa różnie, potrafi dojść w ciągu 8 dni w okresie np letnim, natomiast w przedświątecznym, jak teraz, dostałem właśnie powiadomienie o nadejściu przesyłki po 17 dniach od wysłania. Tragedii nie ma moim zdaniem.