Internet

Anon+: Anonymous tworzą serwis społecznościowy

z dnia 2011-07-19
Ewa Grązka | Redaktor serwisu benchmark.pl
25 komentarzy Dyskutuj z nami

Hakerska grupa Anonimowych po raz kolejny postanowiła przypomnieć internautom o swoim istnieniu. Tym razem ponieważ założone przez nią na Google+ konto zostało zbanowane.

Administratorzy nowego portalu swoją decyzję uzasadnili naruszaniem regulaminu, obowiązującego wszystkich członków serwisu. Anonymous nie stosując się do zasad zostali wykluczeni ze społeczności Google+. Zablokowane zostały również ich konta Gmail.
 


 

Hakerzy nie zdecydowali się na przemilczenie tego incydentu. Zamiast tego ogłosili, iż zamierzają stworzyć swój własny serwis społecznościowy - Anon+. Zgodnie z ich zapowiedziami użytkownicy portalu nie będą musieli przejmować się cenzurą, ani ograniczeniami.

Nie będzie więcej ucisku. Nie będzie więcej tyranii. Jesteśmy ludźmi i jesteśmy Anonimowi. Przybyliśmy.

Stronę internetową powstającego portalu odnaleźć można tutaj. Jak na razie działa jedynie forum. Nie wiadomo na kiedy planowane jest uruchomienie całego serwisu.
 

Strona powitalna AnonPlus

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl


Czy cenzura doskwiera użytkownikom na tyle, że z chęcią porzucą popularne witryny i zwrócą się ku AnonPlus? I przede wszystkim, czy świadomi hakerskiej działalności grupy internauci zdecydują się na powierzenie jej swoich danych? Pozostaje czekać na początek działalności „Anonimowego Serwisu Społecznościowego”.
 

Więcej o hakerskich działaniach:

Źródło: neowin

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "Witamy w anonimowym serwisie społecznościowym. W czasie rejestracji prosimy o podanie danych osobowych (...)"
 • avatar
  Wolałbym powierzyć swoje dane osobowe Anonymus i mieć gwarancję, że nikt ich od nich nie wykradnie - niż zostawiać je takiemu Google
  Zaloguj się
 • avatar
  Zablokowali im konta gmail. Przecież hakerzy nie są takimi debilami żeby tam pisać maile, nie od dawna wiadomo, że Google lubi wczytywać się w korespondencję.
  Zaloguj się
 • avatar
  To, że korespondencja mailowa rozsyłana za pośrednictwem darmowych usług jak gmail jest filtrowana, to nie znaczy, że nie robią w google nic, tylko siedzą i czytają nasze maile. Nie ma co siać paranoi. Niemniej, pomysł portalu społecznościowego Anon+ mi się podoba, jak dotąd bojkotuję wszystkie NK, Ryjoksiążki czy inne tego typu platformy, ale idea stojąca za Anonimowymi do mnie przemawia.
  Zaloguj się
 • avatar
  Nooo wreszcie ktoś konkretny się za to wziął. Jak patrze na nk i facebook to mi się rzygać chce... Może ten portalik wypali :)
  Zaloguj się
 • avatar
  fajnie bo już mi się facebook przejada bo zaczęli wstawiać reklamy
 • avatar
  Skoro wykradają i publikują dane skąd macie pewność, że po zebraniu miliona kont nie roześlą tego po całym świecie?
 • avatar
  Anonimowy portal społecznościowy? Czyli chcą pozbyć się zależności od 4chana.
 • avatar
  A może by tak serwis społecznościowy "Onan+"?
  Serwisy zaprzyjaźnione: redtube.com, youporn.com, faptillyoudie.com...
 • avatar
  dziwne, na ich twiterze nie ma ani słowa o tym.