Na topie

Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Producenci: Bethesda

Todd Howard potwierdził, iż Bethesda Game Studios ma pełne ręce roboty pracując nad dwiema grami. Jedna z nich wkrótce powinna doczekać się oficjalnej zapowiedzi.

  • Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry
A A

Bethesda ma pod sobą kilku producentów gier, nie można jednak zapominać o własnym zespole deweloperskim tej firmy. Bethesda Game Studios, bo o nim mowa, ma w dorobku bardzo interesujące produkcje, przede wszystkim z serii Fallout i The Elder Scrolls. Portfolio ekipy w najbliższej przyszłości powinno się powiększyć.

Okazuje się bowiem, iż Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry. Nie mówimy o plotkach, informację tę potwierdził Todd Howard, prezes studia. Prace nad jedną grą wkraczają w bardziej zaawansowaną fazę, druga jest jeszcze w fazie przedprodukcyjnej.

O jakich tytułach mowa? Pierwszym jest najprawdopodobniej Starfield - gra mająca oferować otwarty świat i klimaty science-fiction, przecieki na jej temat pojawiają się od pewnego czasu. Jeśli chodzi o drugi to sugeruje się, iż może być to The Elder Scrolls VI.

Wiemy, iż Bethesda zorganizuje swoją konferencję podczas targów E3 2018. Nie da się ukryć, że będzie to doskonałe miejsce do zaprezentowania nowej gry Bethesda Game Studios.

Źródło: gamezone

Odsłon: 4063 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. Finear
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-19 19:47

    skyrima na tizena mam nadzieje

    w koncu bede mogł sobie pograc na zegarku

    Skomentuj

  2. GLI75
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2018-03-19 20:14

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    "[...] klimaty cience-fiction,[...]"

    O! Nie znam tego gatunku. O czym to...? :>

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-03-20 07:59

      To gatunek charakteryzujący się zwracaniem przez czytelników uwagi na to że autorowi artykułu nie chciało się przed publikacją poświecić 2 minut na przeczytanie tego co napisał i musi zaraz po premierze wypuszczać patch do własnego artykułu ;) Można nawet wysnuć wniosek że pierwsi czytelnicy są beta testerami artykułu i dopiero po kilku godzinach ukazuje się wersja finalna.

      Skomentuj

  3. Zwis88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-19 20:41

    Jak ten czas leci :D Pomyśleć że skyrim wyszedł już 7 lat temu - a wciąż pamiętam 11.11.11 dzień premiery i pierwsze dni kiedy prawie z głodu umarłem grając do upadłego. Chyba czas na kolejnego elder-a, ale mam nadzieję że wrócą do morrowind i że za fabułę będzie odpowiadać obsidian, który potrafi robić świetne historie, bo akurat bethesda ma z tym problem.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-03-19 21:10

      Z tym i z innymi rzeczami. Ogólnie fajnie, że dosyć prosto idzie zrobić mody do Skyrima. Jednak fakt, że wyszło ich niemało i to niedługo po premierze plus od FANÓW, które łatały bugi i poprawiały przeciętną grafikę tej gry jest dla mnie lekko żenujące. Jeszcze żeby to było podyktowane ograniczeniami sprzętowymi ale ludzie już wtedy mieli PC wystarczające na coś znacznie lepszego. Niektóre bugi w ogóle olali. Widocznie wyszli z założenia, że po co jak już jest mod. Pomijam fabułę, jej zakończenie i mechanikę gry uproszczoną jak dla dzieci z podstawówki. Z modami ta gra jest przyjemna i dla mnie ma ocenę 8/10 ale trzeba być uczciwym i ocenić produkt, który dało nam Bethesda. W takim wypadku jest to 5+/10

      Skomentuj

      1. Zwis88
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-03-19 22:03

        Z perspektywy czasu to co mówisz jest prawdziwe, dziś "goły" skyrim to gra 5/10, ale pramiętam po premierze jednak robił wrażenie, znacznie lepsze wrażenie niż taki fallout 3, który od pierwszej godziny mi sie nie spodobał, jednak skyrim w 2011 wydawał mi się grą znakomitą i pochłonął mnie na długie dni, i to w formie zupełnie bez żadnych modów. Może głównie dlatego, że grałem pierwszy raz złodziejem i skrytobójcą - były to w grze najciekawsze według mnie gildie - i stwierdzam to po ograniu gry kilka razy robiąc zadania też dla innych gildii, nieświadomie grając poraz pierwszy wybrałem najfajniejszy zestaw sub-questów, do tego gra miała dobrze zrealizowane skradanie się, kradzieże, kombinowanie i sporo umiejętności z drzewka bardzo motywowało żeby je odblokować, grałem także potem magiem oraz wojownikiem i szczerze nawet najciekawsza postać to złodziej, generalnie może to sprawiło że pierwsze przejście wywarło na mnie duże pozytywne wrażenie

        Skomentuj

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-03-20 07:51

          Jak ktoś ma podstawowego Skyrim to ma gratis od producenta DLC z teksturami w wysokiej rozdzielczości albo dostał gratis Skyrim Special Edition (to co wyżej plus sporo poprawek silnika) więc weźcie to pod uwagę oceniając jak gra "od producenta" wygląda na starcie, bo bynajmniej nie tak jak w dniu premiery. Co nie zmienia faktu że każdy zdrowy na umyśle gracz po zainstalowaniu dowolnej gry Bethesdy pierwsze co robi to instaluje unofficial community patch ;)
          Z perspektywy czasu to fabularnie Oblivion był ciekawszy szczególnie właśnie grając złodziejem/zabójcą.

          Skomentuj

          1. Sharimsejn
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-03-20 11:19

            No tak ale te tekstury wyszły trochę czasu po premierze Skyrima, a i tak nie wrzucało się ich tylko tekstury od fanów, które były o niebo lepsze.

            Skomentuj

  4. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-20 09:47

    Pewnie port Skyrim'a na telefony i pralki...

    Skomentuj

  5. Stashqo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-20 12:13

    Mam przeciek o nowym TES od Bethesdy, będzie wielki otwarty świat, nasz protagonista okaże się (wcale nie tak jak zawsze) super wyjątkowym wybrańcem mającym dzięki swoim nowo odkrytym mocom ocalić cały wszechświat od niechybnej zagłady. Zaś jego wszystkie zadania będą polegały na "pójdź do jaskini/krypty, zabij wszystko w środku i przynieś co znajdziesz". Będą też gildie, sekretne stowarzyszenia i inne takie, w których po wykonaniu kilku questów (polegających na jw.) zostaniemy obwołani szefami wszystkich szefów (tak bardzo wyjątkowi będziemy). Na szczęście ładna grafika i moderzy jak zawsze uratują tą grę od zapomnienia. True story.
    Nie wiem, może młody byłem, ale ostatnia część TES, która mi podeszła to był Morrowind.