Na topie

Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Producenci: Bethesda

Todd Howard potwierdził, iż Bethesda Game Studios ma pełne ręce roboty pracując nad dwiema grami. Jedna z nich wkrótce powinna doczekać się oficjalnej zapowiedzi.

 • Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry
A A

Bethesda ma pod sobą kilku producentów gier, nie można jednak zapominać o własnym zespole deweloperskim tej firmy. Bethesda Game Studios, bo o nim mowa, ma w dorobku bardzo interesujące produkcje, przede wszystkim z serii Fallout i The Elder Scrolls. Portfolio ekipy w najbliższej przyszłości powinno się powiększyć.

Okazuje się bowiem, iż Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry. Nie mówimy o plotkach, informację tę potwierdził Todd Howard, prezes studia. Prace nad jedną grą wkraczają w bardziej zaawansowaną fazę, druga jest jeszcze w fazie przedprodukcyjnej.

O jakich tytułach mowa? Pierwszym jest najprawdopodobniej Starfield - gra mająca oferować otwarty świat i klimaty science-fiction, przecieki na jej temat pojawiają się od pewnego czasu. Jeśli chodzi o drugi to sugeruje się, iż może być to The Elder Scrolls VI.

Wiemy, iż Bethesda zorganizuje swoją konferencję podczas targów E3 2018. Nie da się ukryć, że będzie to doskonałe miejsce do zaprezentowania nowej gry Bethesda Game Studios.

Źródło: gamezone

Odsłon: 4502 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. GLI75
  Oceń komentarz:

  -10    

  Opublikowano: 2018-03-19 20:14

  Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

  "[...] klimaty cience-fiction,[...]"

  O! Nie znam tego gatunku. O czym to...? :>

  Skomentuj

  1. kombajn
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2018-03-20 07:59

   To gatunek charakteryzujący się zwracaniem przez czytelników uwagi na to że autorowi artykułu nie chciało się przed publikacją poświecić 2 minut na przeczytanie tego co napisał i musi zaraz po premierze wypuszczać patch do własnego artykułu ;) Można nawet wysnuć wniosek że pierwsi czytelnicy są beta testerami artykułu i dopiero po kilku godzinach ukazuje się wersja finalna.

   Skomentuj

  1. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2018-03-19 21:10

   Z tym i z innymi rzeczami. Ogólnie fajnie, że dosyć prosto idzie zrobić mody do Skyrima. Jednak fakt, że wyszło ich niemało i to niedługo po premierze plus od FANÓW, które łatały bugi i poprawiały przeciętną grafikę tej gry jest dla mnie lekko żenujące. Jeszcze żeby to było podyktowane ograniczeniami sprzętowymi ale ludzie już wtedy mieli PC wystarczające na coś znacznie lepszego. Niektóre bugi w ogóle olali. Widocznie wyszli z założenia, że po co jak już jest mod. Pomijam fabułę, jej zakończenie i mechanikę gry uproszczoną jak dla dzieci z podstawówki. Z modami ta gra jest przyjemna i dla mnie ma ocenę 8/10 ale trzeba być uczciwym i ocenić produkt, który dało nam Bethesda. W takim wypadku jest to 5+/10

   Skomentuj

    1. kombajn
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-03-20 07:51

     Jak ktoś ma podstawowego Skyrim to ma gratis od producenta DLC z teksturami w wysokiej rozdzielczości albo dostał gratis Skyrim Special Edition (to co wyżej plus sporo poprawek silnika) więc weźcie to pod uwagę oceniając jak gra "od producenta" wygląda na starcie, bo bynajmniej nie tak jak w dniu premiery. Co nie zmienia faktu że każdy zdrowy na umyśle gracz po zainstalowaniu dowolnej gry Bethesdy pierwsze co robi to instaluje unofficial community patch ;)
     Z perspektywy czasu to fabularnie Oblivion był ciekawszy szczególnie właśnie grając złodziejem/zabójcą.

     Skomentuj

     1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-03-20 11:19

      No tak ale te tekstury wyszły trochę czasu po premierze Skyrima, a i tak nie wrzucało się ich tylko tekstury od fanów, które były o niebo lepsze.

      Skomentuj

 2. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-03-20 09:47

  Pewnie port Skyrim'a na telefony i pralki...

  Skomentuj

 3. Stashqo
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-03-20 12:13

  Mam przeciek o nowym TES od Bethesdy, będzie wielki otwarty świat, nasz protagonista okaże się (wcale nie tak jak zawsze) super wyjątkowym wybrańcem mającym dzięki swoim nowo odkrytym mocom ocalić cały wszechświat od niechybnej zagłady. Zaś jego wszystkie zadania będą polegały na "pójdź do jaskini/krypty, zabij wszystko w środku i przynieś co znajdziesz". Będą też gildie, sekretne stowarzyszenia i inne takie, w których po wykonaniu kilku questów (polegających na jw.) zostaniemy obwołani szefami wszystkich szefów (tak bardzo wyjątkowi będziemy). Na szczęście ładna grafika i moderzy jak zawsze uratują tą grę od zapomnienia. True story.
  Nie wiem, może młody byłem, ale ostatnia część TES, która mi podeszła to był Morrowind.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!