Gry

Biomutant na nowym materiale wideo

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-02-19

Biomutant zapowiada się naprawdę interesująco. Najnowsze informacje i materiał wideo jasno sugerują, iż będzie to gra bardzo rozbudowana.

Biomutant to gra, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy na targach Gamescom 2017. Nie jest zaliczana do grona najgoręcej wyczekiwanych produkcji, ale zapowiedzi mają w sobie coś, przez co niektórzy z graczy mają nadzieję na dobrą zabawę.

Ostatnio Biomutant pozostawał nieco w cieniu, ale właśnie możemy sobie o nim przypomnieć. W ramach rozmowy z przedstawicielką PC Gamer, szef studia Experiment 101 (co warto dodać, złożonego z byłych pracowników Avalanche) zdradził kilka ciekawych informacji dotyczących rozgrywki.

O podstawowych założeniach z nią związanych przeczytać możecie we wcześniejszej zapowiedzi. Oczekiwać należy tutaj połącznia RPG z grą akcji, oryginalnego bohatera oraz otwartego i różnicowanego świata (twórcy mówią wręcz o kilku różnych światach/środowiskach). Opublikowany materiał wideo pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki, możliwości modyfikacji broni czy system rozwoju bohatera, który ma być tu bardzo rozbudowany.


Biomutant trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera planowana jest na ten rok.

Źródło: PC Gamer

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  229zł PC

  myśle że juz osiągnelismy ten czas gdzie ceny gier konsol i PC zaczynają być zrównane.
  Zaloguj się
 • avatar
  Biednie to wygląda, downgrade. :D
  Zaloguj się
  -3