Drukarki i skanery

Brother DS-920DW: mobilny skaner o sporych możliwościach

z dnia 2015-09-01
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Skanery kojarzą nam się ze sporych rozmiarów stacjonarnymi urządzeniami, ale nie zawsze tak właśnie jest.

Brother DS-920DW skaner

Skanery kojarzą nam się z dość dużych rozmiarów stacjonarnymi urządzeniami. Reguła ta nie zawsze się jednak sprawdza, co udowadnia między innymi Brother DS-920DW.

Określany jest on mianem skanera mobilnego, który z powodzeniem sprawdzi się w terenie. Konstrukcja rzeczywiście jest całkiem kompaktowa, ponieważ waży zaledwie 530 g i mierzy 308 x 66,9 x 41,2 mm (szer. x gł. x wys.). Mimo tego może pochwalić się naprawdę sporymi możliwościami.

Prędkość skanowania wynosi tutaj 7,5 stron na minutę (w jakości 1200 x 1200 dpi) w przypadku jednostronnych dokumentów oraz 10 obrazów na minutę dla dokumentów dwustronnych.

Skany mogą być umieszczane na karcie SD lub, przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, na dysku chmurowym, urządzeniach mobilnych czy laptopach. Skaner jest kompatybilny z systemami Windows, Mac i Linux (komplecie znajduje się pakiet profesjonalnego oprogramowania) i może być zasilany za pomocą akumulatora Li-ion lub przewodu USB.

Brother DS-920DW wygląd

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Brother DS-920DW jest objęty 3-letnią gwarancją. Więcej informacji na jego temat, w tym pełną specyfikację techniczną, znaleźć możecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Brother

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Słabo żeby nie powiedzieć tragicznie, przydatne tylko jak naprawdę nie masz miejsca lub musisz nosić skaner ze sobą. W wypadku biura czy zwykłego pokoju gdzie stoi komp zwykłe płaskie skanery dużo lepiej się sprawdzają. Miałem okazję spotkać się z kilkoma różnymi skanerami przenośnymi i zawsze przegrywały z normalnymi jeśli chodzi o jakość skanu. Zresztą co ja tam wiem używam [i to sporadycznie] zwykłego Canon'a LiDe110 już dłuższy czas i też starcza jak na warunki domowe :P
  • avatar
    poi pierwsze producent nie podaje gramatury obsługiwanych stron do skanowania, po drugie urządzenie skanuje tylko pojedyncze strony. Obecnie każdy to posiada telefon ma aparat fotograficzny i równie dobrze może zrobić zdjęcie.
  • avatar
    Korzystał ktoś kiedyś z podobnego sprzętu? Ciekawe jak to się rzeczywiście sprawdza.