Na topie

Aktualizacja firmware 1.0.4 - aparat Canon EOS 7D Mark II

Autor:

Szef strefy Foto

więcej artykułów ze strefy:
Foto

Kategoria: Foto Tematyka: Canon EOS firmware lustrzanki cyfrowe Producenci: Canon

Szczegóły w treści informacji

Canon EOS 7D Mark II

AA

Canon udostępnił aktualizację oprogramowania sprzętowego, do numeru 1.0.4, dla aparatu lustrzanki Canon EOS 7D Mark II. Przypominamy, że jest to topowy model z sensorem APS-C w ofercie tego producenta, który został zaprezentowany w połowie 2014 roku. Przykładowe zdjęcia z tego aparatu możecie zobaczyć w naszej, krótkiej recenzji.

Dokładne informacje oraz pliki znajdują się na stronie wsparcia technicznego Canon. Poniżej podsumowanie wszystkich poprawek.

  • Usunięto problem powodujący błędne działanie funkcji AF przy ogniskowej około 100 mm w przypadku używania obiektywu EF70-200mm f/2.8L IS II USM.
  • Usunięto problem, który w rzadkich przypadkach uniemożliwiał zmniejszenie efektu migotania w trybie AI Servo AF mimo ustawienia w pozycji „Anti-flicker shoot” (Fotografowanie bez migotania) opcji „Enable” (Włącz).
  • Usunięto problem uniemożliwiający zastosowanie stylu kolorów względem zarejestrowanego obrazu, gdy aparat działa w niestandardowym trybie fotografowania C1, C2 lub C3.
  • Usunięto problem, który w bardzo rzadkich uniemożliwiał zapisanie prawidłowej daty i godziny pierwszego zdjęcia rejestrowanego w trybie Live View.
  • Usunięto problem, który w bardzo rzadkich przypadkach powodował pojawianie się zakłóceń na obrazie JPEG, gdy jasność lub kontrast były korygowane przez funkcję Auto Lighting Optimizer (Automatyczny optymalizator jasności).

Źródło:  Canon

Odsłon: 3008 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!