Na topie

Nowy film z Darksiders III - 11 minut z Furią

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na kanale serwisu IGN pojawił się nowy materiał wideo, który pozwala dobrze przyjrzeć się Furii, głównej bohaterce gry Darksiders III, która wedle zapowiedzi jeszcze przed końcem tego roku zacznie rozgrzewać pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 • Nowy film z Darksiders III - 11 minut z Furią
A A

Wygląda na to, że Furia jest już rozgrzana. W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z Darksiders III, który pozwala spojrzeć na kilka dynamicznych starć, jakich pełno będzie w grze, mającej zadebiutować jeszcze przed końcem tego roku

Główną bohaterką gry Darksiders III jest właśnie Furia, której zadanie polega na przywróceniu porządku na naszej planecie. Cel ten osiągnąć może jedynie poprzez zlikwidowanie sług Siedmiu Grzechów Głównych, a następnie ich samych. To walka będzie najważniejszym elementem rozgrywki, a nasza protagonistka wykorzysta podczas niej nie tylko swój nieprzeciętny bicz, ale też magiczne zaklęcia. 

Spójrzcie jak ta walka, ale też eksploracja, wygląda dzisiaj, a więc na przeszło cztery miesiące przed oficjalną premierą…

11 minut z Darksiders 3 – gameplay

Oprócz emocjonujących pojedynków twórcy obiecują również dużą swobodę, wiele różnych rodzajów broni, ciosów i sposobów na przemieszczanie się, a także zachowanie charakterystycznego dla tej serii klimatu. O tym, czy rzeczywiście Darksiders III okaże się tak dobre, pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli przekonać się pod koniec listopada.

Źródło: IGN, THQ Nordic

Odsłon: 2472 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Satanski
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-07-12 12:47

  Ona biega na szpilkach... litości lol

  Skomentuj

 2. Shifted92
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-07-12 16:02

  wiążę z tą grą ogromne nadzieje, jednak po tym filmie mam pewne obawy. Brak dynamiki :(

  Skomentuj

 3. patol1984
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-07-12 20:40

  Włączam ten trailer na youtube i co 10 sekund włącza się reklama bez możliwości przerwania po 2 razy pod rząd, a później narzekają na adblocki, co za gnoje.

  A gierka ma dość przestarzałą już grafikę, do tego postać sztywna, goście zatrzymali się w rozwoju...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!