Na topie

Prezent: Destiny 2 na PC za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Chcielibyście mieć Destiny 2 w swoich kolekcjach, ale obecna cena wydaje się wam zbyt wysoka? Dobra wiadomość jest taka, że firmy Blizzard, Bungie i Activision przygotowały prezent – grę możecie pobrać za darmo (i zatrzymać na zawsze).

  • Prezent: Destiny 2 na PC za darmo
A A

Można jej co nieco zarzucić, ale fakty mimo to pozostaną takie, że Destiny 2 jest jedną z najlepszych strzelanek ostatnich lat. Jeśli dotąd nie mieliście się okazji o tym przekonać, to najwyższy czas to zrobić. Teraz nie trzeba na nią wydawać ani złotówki.

Krótko i konkretnie: do 18 listopada możecie dodać do biblioteki na zawsze grę Destiny 2 w wersji pecetowej zupełnie za darmo. Oferta ta jest kierowana do użytkowników Battle.net (jeśli konta założycie dopiero teraz, będziecie musieli jeszcze włączyć „Alerty komórkowe Blizzarda”). Szczegóły znajdziecie tutaj.

Destiny 2 wymaga aż 68 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Zanim zaczniecie pobierać, upewnijcie się więc lepiej, że wasze pecety sobie poradzą. Muszą być wyposażone w minimum 6 GB RAM-u, procesor klasy Core i3-3250 lub FX-4350 oraz grafikę GTX 660, GTX 1050 lub Radeon HD 7850.

A co z graczami, którzy już wcześniej kupili Destiny 2? W grudniu będą oni mogli odebrać prezent w postaci rocznicowego emblematu wewnątrz gry. Dodajmy też, że od 9 do 11 listopada odbędzie się darmowy weekend z trybem Gambit, który został wprowadzony w dodatku zatytułowanym Porzuceni.

Źródło: Blizzard

Odsłon: 10765 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. Rebelmind
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2018-11-03 15:04

    Destiny za darmo to nieudolna próba udobruchania społeczności fanów po blamażu związanym z tym co zaprezentowali dla serii Diablo.

    Żeby was pogięło, Bli$$ardzie :/

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-11-03 15:04

      też tak myślę.

      Skomentuj

  2. KENJI512
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-03 15:11

    Ktoś podpowie jak to dostać za darmo? Wszedłem na Blizzard battle net aplikację i nie ma nic o tym, że za darmo :(

    Skomentuj

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-11-03 15:11

      Ah, jest w "prezentach" :D

      Skomentuj

      1. OBoloG
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-11-03 21:25

        Nie mam w prezentach nic więc lipa - a miało być do 18-tego listopada?!

        Skomentuj

        1. SoulRak3r
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-11-03 22:44

          nie wiem czy dozwolene jest wklejanie linków ale prosze - w tym newsie kliknij na link do strony podarunków - https://news.blizzard.com/pl-pl/blizzard/22649418/destiny-2-na-pc-za-darmo-na-platformie-battle-net-do-18-listopada

          Skomentuj

          1. OBoloG
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-11-04 10:29

            Tak sprawdzałem tam i nic nie ma. Ale dzięki za dobre chęcia. Chciałem wkleić screenshot'a ale się nie da, szkoda taka funkcja by się przydała.

            Skomentuj

  3. system
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-03 15:41

    Prezent zawsze się przyda. Nie jestem w temacie tejże gry ale się ogarnie temat. Brać póki jest

    Skomentuj

  4. rlistek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-03 15:54

    Po trailerze widzę, że z w polskich wersjach językowych gier nic się nie zmieniło, hyh.

    Skomentuj

  5. Balrogos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-03 16:01

    Ogolnie Warframe lepszy :)

    Skomentuj

  6. dindunuffin
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-03 16:37

    Panie, jak za darmo to biere 2.

    Kiedys testowalem z kumplem podczas darmowego weekendu i gra nas nie przekonala.
    Zobaczymy teraz jeszcze raz ale jakos watpie nawet jezeli za darmo smakuje lepiej....

    Skomentuj Historia edycji

  7. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-03 17:48

    Akurat w przypadku Destiny 2 to tak jakby dac gre shareware - sens ma tylko jak masz wszystkie dodatki.

    Skomentuj

  8. mutissj
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-03 21:23

    nie dam im żadnego numeru telefonu,

    kupiłem u nich Overwatch, gra ma kiepski balans postaci, i jak ktoś słabo gra na rankedach to banują konta, i nie można w ogóle wtedy gry włączyć