• benchmark.pl
 • Gry
 • DOOM 64 na zwiastunie - klasyk powraca po ponad 20 latach
Gry

DOOM 64 na zwiastunie - klasyk powraca po ponad 20 latach

opublikowano przez w dniu 2019-10-24

Fani serii DOOM wyczekują obecnie premiery DOOM Eternal. Mający nieco więcej wiosen na karku będą mieli przy jej okazji możliwość przypomnienia sobie o DOOM 64.

DOOM 64 zawita na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch

Przyznajcie się, kto stawiał czoła demonom w DOOM 64? Niewtajemniczonym przypomnijmy, że tytuł ten debiutował w 1997 roku na konsoli Nintendo 64. W tym przypadku mówimy o reedycji, a więc nie należy nastawiać się na zmiany, a powrót do oryginału w niezmienionym kształcie. Tyle, że na nowych dla DOOM 64 platformach. Zabawę można będzie rozpocząć 20 marca przyszłego roku.

DOOM 64 stanowi kontynuację wątków z DOOM i DOOM II. Gra oddaje do dyspozycji graczy 32 poziomy, a od względem mechaniki jest rzecz jasna pierwszoosobową strzelanką. Liczy się tu to, z czego seria słynie - refleks oraz umiejętne wykorzystanie potężnych broni i wzmocnień do stawienia czoła niezliczonej liczbie przeciwników czających się dosłownie na każdym kroku.

DOOM 64 jest prezentem za przedpremierowe zamówienie DOOM Eternal

Dobrą informacją dla chcących przypomnieć sobie o tym klasyku (lub też sprawdzić go po raz pierwszy) jest fakt, iż zamawiając DOOM Eternal w przedsprzedaży przed 20 marca 2020 roku otrzyma się DOOM 64 w prezencie. Nie tylko jego zresztą, co zdradza poniższy zwiastun.

DOOM 64 będzie też dołączony do zamówień przedpremierowych DOOM Eternal na Nintendo Switch (tyle, że tu premiera odbędzie się później). Osoby, które już wcześniej skorzystały z opcji pre-order nie muszą się obawiać, również otrzymają DOOM 64.

Źródło: Bethesda

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ten kotlet nie potrzebuje nawet konsoli. to coś działało jeszcze na jednordzeniowych jednowątkowych prockach z zegarkiem 33MHz :) żadnych gigaherców :D
 • avatar
  Strasznie się cieszę... o tej wersji czytałem tylko w stecret service'ach i była (wtedy) taka inna, nowa... nie mogę się doczekać!
 • avatar
  Kto sobie będzie chciał psuć oczy na tych teksturach.
 • avatar
  Odgrzewany kotlet enty raz.
 • avatar
  Jest ray tracing w tym Doom 64? Nie? Żegnam.
  Zaloguj się
  -2