Gry

Fallout 4 najprawdopodobniej już powstaje

opublikowano przez w dniu 2013-12-12

Serwis Kotaku twierdzi, iż udało mu się dotrzeć do dokumentów, które potwierdzają trwające prace nad ową grą.

Fallout 4 gra prace

Fanów serii Fallout z pewnością nie brakuje. W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o tym, iż prace nad kolejną jej odsłoną trwają, ale czy w doniesieniach tych jest choć trochę prawdy?

Różnego rodzaju plotki zaczęły pojawiać się już w sierpniu. Stopniowo było ich coraz więcej, aż w końcu pojawiła się tajemnicza strona internetowa thesurvivor2299, która to miała być zwiastunem szybkiej zapowiedzi nowej gry. W między czasie Bethesda zapowiedziała jednak, że nie zamierza pokazywać Fallouta 4 na gali VGX, o czym też mówiono i co z pewnością nie wywołało uśmiechu na twarzach graczy.

Skoro tak, to wszyscy ponownie skupili uwagę na wspomnianej stronie, która okazała się jedynie żartem jednego z fanów. Trzeba przyznać, że nawet jeśli nie był śmieszny, to nabrać dało się naprawdę wielu graczy i chyba nie mniej redakcji. Czy w takiej sytuacji porzucić trzeba na jakiś czas temat Fallouta 4? Wydaje się, że nie.

Serwis Kotaku twierdzi, iż udało mu się dotrzeć do dokumentów, które potwierdzają trwające prace nad omawianą grą. Redakcja nie chce zdradzić skąd pochodzą owe materiały, ale twierdzi, że są one autentyczne. Skoro tak, to czego się z nich dowiadujemy?

Fallout 4 gra prace dokumenty

Rozgrywa rozpocząć miałaby się od dobrze znanego "War. War never changes", ale tym razem słowa te wypowiedzieć miałby sam gracz. Co więcej, możliwy ma być wybór męskiej i żeńskiej postaci, które jednakowo poznamy jednak w momencie wybudzania ze śpiączki.

Fabuła gry przenieść ma graczy do Bostonu, ale wygląda na to, że zwiedzić trzeba będzie również inne zakątki Massachusetts. Naturalnie należy spodziewać się postnuklearnego świata.

Zazwyczaj pojawianie się tak dużej ilości informacji na temat nowej produkcji jest tylko wstępem do jej oficjalnej zapowiedzi. Właśnie ta reguła wydaje się być głównym powodem do wyczekiwania Fallouta 4.

Źródło: kotaku

marketplace

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  w zasadzie to każda następna część jest po prostu jak dodatek do tej gry i to jest fajne :) nie bawią się w odgrzewane kotlety czy mydlenie oczu graczom tylko dodają kolejne światy i meeega fabuły dzięki czemu gra jest rozbudowywana a nie jak jakieś nędzne miljonowe części NFS czy innych gniotów które nie oferują nic poza zdzieraniem kasy ;)
 • avatar
  Powiem szczerze, że "jaram się" :)
 • avatar
  I to jest nius wart uwagi a nie "Kol of djuti" milion :]
  Zaloguj się
 • avatar
  Fajnie... ale powiem szczerze że tylko 1 i 2 miały w sobie ten mega klimat... przynajmniej jak dla mnie, z chęcią bym zagrał w kolejną część opartą na tym silniku w/g mnie w tego typu grach nie chodzi o grafike:) lecz o fabułe i klimat w jakim nas ta gra utrzymuje
  Zaloguj się
 • avatar
  Żadna z gier nie wciągnęła mnie na tak długie godziny, jak "3" i "New Vegas". No, może z jednym wyjątkiem - "Stalkera". Ale na "Stalkera 2" chyba na razie nie ma szans :-(
  Więc Vivat Fallout !!!
 • avatar
  miodzio ;] czekamy .
 • avatar
  Fallout 1 + Fallout 2 + Fallout Tactics za darmo!

  http://www.gog.com/

  Promocja od tej chwili trwa jeszcze 47h.
 • avatar
  'Bethesda zapowiedziała jednak, że nie zamierza pokazywać Fallouta 4 na gali VGX'

  Czyli mozna to odebrac jako 'mamy,ale teraz nie pokazemy':)
 • avatar
  Niech oddzadza go dawnemu Interplayowi albo Troika i zrobia w rzucie izometrycznym to bedzie news.
 • avatar
  Jako fan Fallout'a mogę powiedzieć tylko

  :) ''''''' '''''''
  ;) ^
  :] ^ ^
  :} >>>>>>


  ........... . .
  .. . .
  ........... . .
  . . .
  . . .
  . . .
  . . .
  . ............


  RuLeZ
 • avatar
  Fajnie, ale bardziej interesujący jest fakt, że Fargo udostępnił już zamkniętą betę Wastelands 2 :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Rzut izometryczny w 3D oczywiście z dobrą grafiką. To by mnie interesowało.