Na topie

iPhone 7 i iPhone 7 Plus już w przedsprzedaży - kiedy trafią do Polski?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone Kiedy premiera nowy iPhone Producenci: Apple

Niektórzy smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus mogą już zamawiać. Debiut w naszym kraju za około dwa tygodnie.

  • iPhone 7 i iPhone 7 Plus już w przedsprzedaży - kiedy trafią do Polski?
A A

Jakie są Wasze pierwsze wrażenia związane ze smartfonami iPhone 7 i iPhone 7 Plus? Prezentują się lepiej niż flagowiec konkurencji? Jeśli nowe propozycje Apple przypadły Wam do gustu to zapewne planujecie już zakup.

Producent tradycyjnie dla siebie wprowadza nowości swojego rodzaju falami. Pierwsza z nich obejmuje 28 państw, w których obydwa wymienione modele można od wczoraj zamawiać w przedsprzedaży, a od 16 września nabywać już w sklepach.

Na liście owych 28 państw znalazły się oczywiście Stany Zjednoczone. Najbardziej niecierpliwych Polaków bardziej zainteresuje jednak Wielka Brytania, Francja czy Niemcy. Ceny iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus zaczynają się tu odpowiednio od 599 funtów, 769 euro i 759 euro.

Tradycyjnie nie zabraknie osób, które wybiorą się po nowości Apple za naszą zachodnią granicę. Polska jest na liście państw objętych drugą falą dostępności. U nas smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus dostępne będą od 23 września.

O cenach na nasz rynek już pisaliśmy, nie szkodzi o nich jednak przypomnieć.

  • iPhone 7 32 GB - 3 349 złotych
  • iPhone 7 128 GB - 3 879 złotych
  • iPhone 7 256 GB - 4 399 złotych
  • iPhone 7 Plus 32 GB - 3 949 złotych
  • iPhone 7 Plus 128 GB - 4 479 złotych
  • iPhone 7 Plus 256 GB - 4 999 złotych

Źródło: Apple

Odsłon: 6575 Skomentuj newsa
Komentarze

23

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Melman1980
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-09-10 10:55

    Dżizas 5 tysięcy za smartfona :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. Jakub123
      Oceń komentarz:

      -14    

      Opublikowano: 2016-09-10 19:22

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Dlatego warto brać udział w konkursach, bo w zasadzie nic się nie traci a i zyskać można. Polecam bit.ly/ZgarnijiPhone7 za kilka dni rozstrzygnięcie. Pozdrawiam.

      Skomentuj

      1. uraharu
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-09-12 13:13

        nie dajcie się nabrać
        jest to złodziejska firma
        Go Systems Sp. z o.o. z
        siedzibą we Wrocławiu, ul. Czerniawska 2A/27, 50-576 Wrocław

        pkt regulaminu
        Użytkownik obciążany jest opłatą za wiadomości SMS MT otrzymane od Dostawcy w
        ramach Usługi. Koszt jednej wiadomość SMS MT wysyłanej na numer Klienta wynosi
        5,00 PLN (6,15 PLN brutto). Wiadomości będą wysyłane do Klienta 3 razy w tygodniu.
        (poniedziałek, środa, piątek o godz. 18:00)

        Skomentuj

  2. Tomecek
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2016-09-10 11:12

    5 tys. za smartfona, który nie ma jacka. Oczywiście są przejściówki, ale niestety z dodatkowym kabelkiem (po co?), który z czasem się złamie i będzie trzeba kupić kolejną przejściówkę, w której z czasem też się złamie kabelek, więc... kupicie kolejną przejściówkę :) Mówcie co chcecie, ale Apple jest bogiem w wyciąganiu pieniędzy.

    Skomentuj

    1. Wasek
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2016-09-10 12:32

      Jakby tak bardzo chcieli Cię naciągnąć na tą przejściówkę to by jej nie dołączali w opakowaniu.

      Skomentuj

      1. Tomecek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-09-10 14:15

        Chyba nie bardzo zrozumiałeś co napisałem...

        Skomentuj

        1. Wasek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-09-14 20:52

          Zrozumiałem. Ale jakby Cię chcieli naciągać to by nawet pierwszej nie dodali za darmo do opakowania. Kto powiedział, że będzie się psuła co miesiąc. Z resztą dołączają dobre (jak do sprzętu przenośnego) słuchawki, które nie będą się psuły co miesiąc. Sam mam oryginalne z opakowania z iPhone 5, który wyszedł 4 lata temu a jakoś działają do tej pory.

          Skomentuj

    2. kokosnh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-09-10 15:47

      apple stawia obecnie na zestawy bezprzewodowe, sam rzadko używam słuchawek z telefonem ( do słuchania mam ipoda )

      Skomentuj

  3. tanakov
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-09-10 11:26

    Jedyne co mogę powiedzieć.. świat idzie do przodu co widać po cenie... Szkoda że nas coraz bardziej nie stać..

    Skomentuj

  4. Eryk333
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-09-10 13:05

    Po co 5000zł od razu 10000zł trzeba być bardzo bogatym albo frajerem by tyle dać dla mnie maxs 1500 zł za smarta i to też niektórzy mówią że drogo za tą kasę to mam fajną stacjonarkę albo fajnego laptopa no ale są tacy co dadzą bogatym się bym nie dziwił ale ciułaczom już tak ale wolna wola pozdr. :)

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-09-10 17:11

      Już chciałem Ci dać minusa, ale ostatnie zdanie dodaje sensu - chodzi o "ciułaczy". Sam zamierzam kupić iP7+ 128GB, ale gdyby nie to, że sporo zarabiam to nawet bym na niego nie spojrzał (a tak kiedyś właśnie miałem).

      Skomentuj

      1. Eryk333
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-10 17:39

        Smuga :) pozdr.

        Skomentuj

      2. Eryk333
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-10 17:39

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Smuga :) pozdr.

        Skomentuj

      3. Eryk333
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-09-10 17:39

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Smuga :) pozdr.

        Skomentuj

  5. sn00p
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-09-10 13:39

    759 euro w Niemczech. To oznacza że zarabiając najniższą krajową Niemiec kupi nowego IPhona po 2 tygodniach pracy.

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-09-10 17:13

      Racja. Ale u nas debile będą dalej narzekać bo sądzą, że ceny są dostosowywane na polski rynek.

      Skomentuj

      1. Eryk333
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-09-10 18:09

        Smuga racja ceny nie są na Polski rynek a na cały Świat :)

        Skomentuj

  6. Bazzo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-10 14:11

    A ja się dziwię na ten ogólny hejt na iphona, ceny itd itp.
    po pierwsze na przykład Samsung zrobił note 7, zaśpiewał sobie za niego 3700 i jest w porządku.

    po drugie: Szczególnie dziwi to, bo ceny srajfonów są mniej więcej podobne za każdym razem, a samsung ostro szybuje w górę.

    po trzecie - poza tym feralnym jackiem apple naprawdę wprowadziło jakieś poprawki, rzeczy które powinny być już wcześniej w ajfonach więc zdecydowanie będzie to udany telefon.

    Skomentuj

    1. Eryk333
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-09-10 14:32

      Bazzo nie jestem za żadną firmą Samsung też nie gra czysto i ceny bierze z kosmosu ale na Polskie realia ceny są duże żeby nie powiedzieć za duże no ale cóż oni kierują się takimi cenami ponieważ Polski nie biorą pod uwagę a świat i ludzi którzy dają tyle za smarta lub tyle mogą dać . :)

      Skomentuj

    2. panipizza
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-09-10 18:23

      Jak najbardziej udany telefon, pierwszy od dwóch generacji, który nie jest sprzętowo wybrakowany przy konkurencji (może poza rozdzielczością w wersji 4,7"). Ceny Apple się nie zmieniają od wielu lat, tylko niestety kurs dolara zmienia ceny w Polsce i kilka lat temu iPhone były po 2699zł, a teraz 3349zł, czyli trochę śmieszne ceny jak na telefon, na szczęście po 3 miesiącach można dorwać takiego Plusa z abonamentu nieotwieranego za 2500.

      Skomentuj

  7. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-10 16:41

    Jest taniej niż było z ip6s.

    Skomentuj

  8. Jakub123
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2016-09-10 19:20

    Uwaga! Zgarnij nowego iPhone7.
    Po co kupować, jak w łatwy sposób można go wygrać!
    Zajrzyj na bit.ly/ZgarnijiPhone7 i dowiedz się co i jak.

    Skomentuj

  9. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-09-10 20:54

    A ja napiszę inaczej... dla mnie ceny znanych producentów są niewspółmierne do tego co oferują ich sprzęty. Note 7 nie liczę bo to wtopa roku, iPhone 7 fajny ale... cena przesadzona co jest u nich normą... lepiej sobie chińczyka kupić na podzespołach z górnej półki i dać za to od 800zł - Redmi Note 3 PRO do powiedzmy 1800 Mi5, ZUK Z2 PRO, One+3. Cóż.. ja rozumiem, że czytanie specyfikacji, pójście po telefon inną drogą niż do sklepu lub salonu stanowi problem dla większości typowych użytkowników no ale zysk jest warty zachodu :)