Na topie

Wyniki: Konkurs na 100 odcinek benchmarkTV

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Konkursy

Kategoria: Konkursy Tematyka: benchmarkTV

Serdecznie gratulujemy, oto 100 nagrodzonych osób w konkursie.

  • Wyniki: Konkurs na 100 odcinek benchmarkTV
A A

Tak tak, nastał ten moment, prezentujemy wyniki konkursu z okazji 100-go odcinka benchmarkTV. To aż 100 nagród, więc lista jest naprawdę długa. Nie przedłużajmy więc, oto laureaci:

1. procesor AMD FX 8370 otrzymuje Artur W. nick w serwisie: Sharimsejn
2. słuchawki bezprzewodowe Razer ManO’War otrzymuje Patryk W. nick w serwisie: wolfikx
3. zegarek męski Citizen an8050-51e otrzymuje Jakub K. nick w serwisie: Hans Olo
4. zegarek Razer Nabu Watch otrzymuje Grzegorz S. nick w serwisie: korki45
5. zegarek męski Swiss Military Chrono otrzymuje Maciej  K. nick w serwisie: Macieyerk
6. zegarek męski Swiss Military Hanowa otrzymuje Paweł P. nick w serwisie: gieteiks
7. monitor AOC I2481FXH otrzymuje Andrzej M. nick w serwisie: Danketch
8. router TPlink Touch P5 otrzymuje Oskar S. nick w serwisie: Imba_
9. słuchawki Polk Audio Boom Rogue otrzymuje Radosław Maksymilian   B. nick w serwisie: cza12ster
10. słuchawki Polk Audio Boom Rogue otrzymuje Bartłomiej S. nick w serwisie: BARTOL48
11. słuchawki Polk Audio Boom Rogue otrzymuje Mateusz S. nick w serwisie: Devio
12. smartfon Sony Xperia E4G otrzymuje Radosław B. nick w serwisie: radelgar
13. słuchawki SteelSeries Siberia 350 otrzymuje Jarosław G. nick w serwisie: Xaros
14. zegarek meski Citizen  bf0580-57le otrzymuje Przemysław K. nick w serwisie: xprzemcio
15. zegarek meski Citizen bf0580-06ee otrzymuje Dawid L. nick w serwisie: d4w1dl
16. głośniki GXT 628 2.1 Illuminated Speaker Set Limited Edition otrzymuje Paweł L. nick w serwisie: leeszaj
17. klawiaura CM Storm Quickfire TK otrzymuje Wojciech B. nick w serwisie: wojciechoslaw
18. słuchawki Razer Headset Kraken Pro otrzymuje Piotr P. nick w serwisie: icogfx
19. słuchawki HyperX Cloud II otrzymuje Paweł K. nick w serwisie: pkomar94
20. mini PC Gigabyte Brix otrzymuje Michał L. nick w serwisie: Mlody
21. dysk SSD Goodram Iridium PRO 240 GB otrzymuje Mateusz G. nick w serwisie: Wojownik616
22. obudowa z baterią Mophie juice pack air do iPhone 6 otrzymuje Piotr W. nick w serwisie: Tofer
23. zasilacz Chieftec GPM-650S otrzymuje Kacper Ż. nick w serwisie: jawbone
24. zestaw obiektywów olloclip macro pro do iPhone 6/6Plus otrzymuje Kamil S. nick w serwisie: kastefan4
25. słuchawki CM Storm Sirus-C otrzymuje Rafał O. nick w serwisie: optimusprime
26. gamepad Razer Sabertooth otrzymuje Jarosław D. nick w serwisie: 14r33k
27. głośnik Polk Audio Boom Swimmer Duo otrzymuje Adrian D. nick w serwisie: ADR15
28. słuchawki Asus Orion Gaming headset otrzymuje Jarosław K. nick w serwisie: Amitty
29. opaska monitorująca aktywność fizyczną Withing go otrzymuje Robert P. nick w serwisie: aquadigger
30. myszka Asus Strix Claw otrzymuje Dawid S. nick w serwisie: davidoff
31. myszka Asus Strix Claw otrzymuje Grzegorz K. nick w serwisie: qwerty1997
32. myszka Asus Strix Claw otrzymuje Kamil W. nick w serwisie: shadowman333
33. klawiatura California Access StrikeBack Kryptops CA-1406 otrzymuje Kamil S. nick w serwisie: deseczka
34. słuchawki Ozone Rage Z50 otrzymuje Michał B. nick w serwisie: misiek2k
35. słuchawki Ozone Rage Z50 otrzymuje Wojciech L. nick w serwisie: labik
36. słuchawki Ozone Rage Z50 otrzymuje Przemysław S. nick w serwisie: Bialy
37. słuchawki Ozone Rage Z50 otrzymuje Jarek K. nick w serwisie: mobil12
38. dysk zewnetrzny Verbatim Store'n' Go 500GB czarny otrzymuje Daniel R. nick w serwisie: miszauszatok
39. myszka CM Storm Sentinel III otrzymuje Bartek B. nick w serwisie: pir4nia
40. Asus Sli Bridge otrzymuje Mateusz C. nick w serwisie: Wemberr
41. Asus Sli Bridge otrzymuje Adam K. nick w serwisie: adamk1985
42. myszka Lenovo Gaming Precision Mouse otrzymuje Michał W. nick w serwisie: michalwi
43. myszka Rocat Kova otrzymuje Tomasz M. nick w serwisie: Misztu
44. powerbank Mophie Power Reserwe otrzymuje Bartłomiej M. nick w serwisie: bartus10
45. czujnik Parrot Flower Power otrzymuje Daniel W. nick w serwisie: Venegart
46. opaska smart fitness ART AOS-01B otrzymuje Arkadiusz Ł. nick w serwisie: areklat
47. smartwatch z GPS ART AW-K01 otrzymuje Arkadiusz Z. nick w serwisie: arekpc
48. uniwersalny zasilacz 90W Plug & Go Smart Laptop Charger otrzymuje Marcin P. nick w serwisie: polish95
49. etui Artwizz do MacBook Air 13 otrzymuje Rafał K. nick w serwisie: raf93
50. kamerka internetowa Trino HD Video Webcam otrzymuje Paweł L. nick w serwisie: loqwa

51. kamerka internetowa Trino HD Video Webcam otrzymuje Radosław D. nick w serwisie: chem97
52. słuchawki Edifier Gammatera G2 otrzymuje Mariusz Ł. nick w serwisie: Fioolek
53. etui UAG otrzymuje Piotr U. nick w serwisie: Petka223
54. etui UAG otrzymuje Krzysztof J. nick w serwisie: WladziuzgorPL
55. etui UAG otrzymuje Artur K nick w serwisie: Arurek
56. rejestrator samochodowy Cybernetik otrzymuje Tomasz M. nick w serwisie: tomboym
57. słuchawki California Access StrikeBack Nanja CA-1712 otrzymuje Tomasz W. nick w serwisie: Wolfgang
58. słuchawki California Access StrikeBack Nanja CA-1712 otrzymuje Artur Z. nick w serwisie: zielart
59. ładowarka PANASONIC BQ-CC55 + 4 akumulatory R6/AA ENELOOP 1900 mAh otrzymuje Mateusz M. nick w serwisie: Domelx1990
60. kontroler do gier California Access StrikeBack Air Eagle CA-1602 czarny otrzymuje Justyna K. nick w serwisie: justynakkb
61. kontroler do gier California Access StrikeBack Air Eagle CA-1602 czarny otrzymuje Kamil K. nick w serwisie: kalileusz
62. myszka California Access StrikeBack Cheetah CA-1206 otrzymuje Piotr D. nick w serwisie: Left-Hand
63. myszka California Access StrikeBack Cheetah CA-1206 otrzymuje Szymon K. nick w serwisie: qszyq
64. myszka MSI Interceptor DS100 otrzymuje Sylwester B. nick w serwisie: westerxddd
65. podkładka dla graczy California Access StrikeBack Pad T-Rex CA-1803 otrzymuje Jarosław L. nick w serwisie: yaroo
66. podkładka dla graczy California Access StrikeBack Pad T-Rex CA-1803 otrzymuje Dariusz D. nick w serwisie: 3nter
67. koszulka Assassin`s Creed Syndicate otrzymuje Andrzej T. nick w serwisie: andrzejtuleja
68. koszulka Assassin`s Creed Syndicate otrzymuje Marek B. nick w serwisie: BlasterM
69. power bank APC M3SR-EC Power Bank 3000 mAh SILVER Li-ion otrzymuje Karol P. nick w serwisie: Cichy666
70. power bank APC M3SR-EC Power Bank 3000 mAh SILVER Li-ion otrzymuje  Małgorzata  B. nick w serwisie: impreska
71. power bank APC M3SR-EC Power Bank 3000 mAh SILVER Li-ion otrzymuje Krzysztof J. nick w serwisie: KrzYchoq
72. Power bank 8000mAh PB60 Green Cell PRO otrzymuje Tomasz G. nick w serwisie: ToGor
73. słuchawki ART AP-B04 otrzymuje Rafał Z nick w serwisie: HypnoSq
74. słuchawki Aurus Waterproof In-ear Headphones otrzymuje paweł w. nick w serwisie: razielOne
75. słuchawki Aurus Waterproof In-ear Headphones otrzymuje Tomasz P. nick w serwisie: abruzzi
76. słuchawki ART AP-T01 z ograniczeniem głośności otrzymuje Grzegorz M. nick w serwisie: greego
77. wejściówka na zwiedzanie Inea stadion otrzymuje Paweł G. nick w serwisie: diego575
78. wejściówka na zwiedzanie Inea stadion otrzymuje Wiktor R. nick w serwisie: wikiex
79. wejściówka na zwiedzanie Inea stadion otrzymuje Błażej C. nick w serwisie: b.ciesielski
80. wejściówka na zwiedzanie Inea stadion otrzymuje Filip B. nick w serwisie: Gr4ndy
81. wejściówka na zwiedzanie Inea stadion otrzymuje Marcin M. nick w serwisie: mar25
82. słuchawki Verbatim otrzymuje Joanna M. nick w serwisie: 11asia11
83. listwa Ever Variant 2M otrzymuje Katarzyna P. nick w serwisie: aniolka2310
84. pendrive SanDisk ULTRA FIT USB 3.0 32GB 150MB/s otrzymuje Paweł H. nick w serwisie: attickid
85. listwa Ever Optima otrzymuje Jacek G. nick w serwisie: czawlik
86. listwa Ever Classic 1,5m otrzymuje Damian G. nick w serwisie: damian302
87. gra State of Decay otrzymuje Hubert S. nick w serwisie: DSGAMES
88. gra State of Decay otrzymuje Dawid G. nick w serwisie: Edek234
89. gra State of Decay otrzymuje Grzegorz R. nick w serwisie: friko_
90. gra State of Decay otrzymuje Jakub O. nick w serwisie: Hatim
91. gra State of Decay otrzymuje Kamil S. nick w serwisie: Igloo
92. gra Demokracja 3 otrzymuje Iwona N. nick w serwisie: jonsnow
93. gra Demokracja 3 otrzymuje Kamil D. nick w serwisie: kamild16
94. gra Demokracja 3 otrzymuje Michał M. nick w serwisie: mlekopodrzewie
95. gra Demokracja 3 otrzymuje Norbert  N. nick w serwisie: norbertn98
96. gra Demokracja 3 otrzymuje Wojcieh K. nick w serwisie: woj02tek
97. gadżety reklamowe otrzymuje Wojciech S. nick w serwisie: wojti99
98. gadżety reklamowe otrzymuje Jerzy G. nick w serwisie: XardoXOne
99. gadżety reklamowe otrzymuje Rafał T. nick w serwisie: Xasistis
100. gadżety reklamowe  otrzymuje Bartosz O. nick w serwisie: XIM_G

Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się drogą mailową.

Aktualnie trwające konkursy i wyniki już zakończonych znajdziecie tu.

Odsłon: 5229 Skomentuj newsa
Komentarze

63

Udostępnij
  1. Dizzy
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-10-10 11:13

    Gratulacje! Utwierdziłem się tylko w fakcie, że jednak szczęścia nie mam :/ tyle nagród i znów nie ja :(

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-10-10 11:20

      Nie tylko Ty, jak to się mówi i pisze, USTAWIONE!!!! :D

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-10-10 11:41

        Pewnie ze ustawione, wszystkie nagrody wygrał Chuck Norris a powyżej jest lista(dodajmy niepełna) jego kont na Benchmark ;)

        Skomentuj

      2. miedzianek
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2016-10-10 11:43

        Sam jesteś ustawiony, wygrałem raz dysk SSD, i wcale nie jestem z zespołu BM, ani nie mam tam rodziny/znajomych-.-

        Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-10-10 21:42

          Nie skitraj sie w majtki, jak nie umiesz żartu wyczytać, masakra z niektórymi.

          Skomentuj

          1. miedzianek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-10-10 23:14

            Sam nie wyczułeś żartu kolego :D

            Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-11 07:57

      O cholera. Wygrałem procka. Dziękuję!

      PS. Dodam tylko, że nie mam znajomości żadnych ;]]

      Skomentuj Historia edycji

  2. Domelx1990
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-10-10 11:32

    Jestem w szoku :) Udało się coś wygrać :) Ładowarka na 100% mi się przyda ;)

    Skomentuj

    1. areklat
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 15:05

      Również przeżyłem szok. Mała rzecz a cieszy :D.

      Skomentuj

  3. Lepsonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 11:53

    Nic:(

    Skomentuj

  4. Kojot321
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 12:24

    Trzech Kamilów S. Ale żaden z niech to ja :(

    Skomentuj

  5. Kojot321
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 12:24

    Trudno może następnym razem... gratulacje dla zwycięzców.

    Skomentuj Historia edycji

  6. mario158
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2016-10-10 12:37

    Koniec z konkursami na benchmarku. Brać co roku udział w konkursach w grudniu z okazji świat i teraz kiedy była szansa 1 na 100 i dalej nic nie wygrać to porażka...

    Skomentuj

    1. neXt___
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 14:11

      No tak, bo przecież szansa 1 do 100 to pewna wygrana. Miałeś już w szkole prawdopodobieństwo, czy po prostu przespałeś te lekcje?

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-10-10 17:03

        Noo brawa dla obu panów widać że chyba obaj nie mieliście nawet ogólnych podstaw rachunku prawdopodobieństwa. Szansa 1 na 100 bo co? Bo było 100 nagród do wygrania? LOL Raczej szansa wynosiła 1 do liczby uczestników dla każdego ze stu losowań.

        Skomentuj Historia edycji

  7. NextGen1987
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-10 12:45

    Żadnej kobitki?! ;-)
    P.S. Gratulacje dla szczęśliwców.

    Skomentuj

    1. Wojciech Kulik
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-10-10 13:12

      Jak żadnej? ;)

      Justyna K. - CA StrikeBack Air Eagle (60.)
      Małgorzata B. - APC M3SR-EC Power bank (70.)
      Joanna M. - słuchawki Verbatim (82.)
      Katarzyna P. - Ever Variant 2M (83.)
      Iwona N. - Demokracja 3 (92.)

      Skomentuj

  8. wolfikx
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 13:25

    Mówią, że darowanemu koniowi w zęby nie zaglądać :)
    Ale właśnie kupiłem słuchawki :(
    No nic, będzie na prezent.

    Aha, przyznaję się, wszystkie nagrody zgarnąłem ja Chuck Norris :D

    Skomentuj Historia edycji

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 17:08

      A nie mówiłem? Ustawione....

      Skomentuj

      1. wolfikx
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-10-11 11:13

        Spoko zegarek ale wolałbym Swiss'a :)

        Skomentuj

  9. XIM_G
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-10 13:30

    Zmieściłem się na styk, na ostatnim miejscu nagradzanym :D

    Skomentuj

  10. Hans Olo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 13:34

    Otrzymałem maila wg którego wygrałem procesor, a wygrałem zegarek. Posprawdzajcie maile, zanim będzie płacz.

    Skomentuj

  11. Petka223
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 13:40

    Pierwszy raz w życiu wygrałem coś w konkursie! Dziękuje :)

    Skomentuj

    1. justynakkb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 22:21

      no i ja też !
      toćto Szok i Niedowierzanie!

      Skomentuj

  12. Maksiu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 13:56

    Gratulacje wszystkim co coś wygrali :)

    Skomentuj

  13. Igloo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 14:07

    Wielkie dzięki. Mała rzecz a cieszy :)

    Skomentuj

  14. misiek2k
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 14:32

    Wow! Bardzo dziękuje. Niesamowicie cieszę się z wygranej! Tyle razy próbowałem aż w końcu udało się. Pozdrawiam całą redakcję benchmark.pl, jeszcze raz dziękuję.

    Skomentuj

  15. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 14:58

    Wciąż nie mogę uwierzyć , że coś wygrałem . Tyle lat przegranych konkursów i fałszywych nadzei , aż tu w końcu .
    Pozdrawiam innych zwycięzców oraz redakcję benchmark.pl :)

    Skomentuj

    1. deseczka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-10-10 19:08

      Dokładnie mam to samo, tyle lat zgłoszeń, nadziei, domysłów że ustawione. UDAŁO SIĘ :) Dzięki

      Skomentuj

      1. adamk1985
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-10-10 20:32

        Też myślałem, że nie biorą mnie pod uwagę w losowaniach => aż wygrałem... Radość tym większa bo po tylu konkursach "niespodziewana" nabiera innego znaczenia ;-)

        Skomentuj

        1. XaRaDaS
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-10-14 14:56

          Ja już na BM 2x wygrałem :D Raz dawno temu grę i też już z 2 lata będzie tablet, gra już kurzy się na półce, a tabletem bawi się córka ;) a ten konkurs przegapiłem ;( powinna być duża reklama na całą stronę, że jest konkurs.

          PS. Gratulacje dla wygranych ;)

          Skomentuj

  16. andzi18
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 15:00

    Jest mi smutno, nie dlatego że nic się nie udało wygrać, ale że komisja nie pooglądała mojego filmiku w zgłoszeniu. Regulamin tego nie zabraniał, zrozumiałbym że mój pomysł nie spodobał się, ale mogli przynajmniej obejrzeć filmik, który trwa raptem 23 sekundy.

    Skomentuj

  17. Wojownik616
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 15:16

    Dziękuję jeszcze raz za wygraną Dysk SSD na pewno mnie się przyda gdyż w przyszłości miałem kupować. :)

    Skomentuj

  18. aquadigger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 15:27

    Jaka miła wiadomość! Wygrałem opaskę Withing go :) Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym laureatom.

    Skomentuj

  19. Howie
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 16:07

    Żeby moja narzeczona/nupturientka wygrała, a ja nie...
    No cóż :D
    Widocznie ja mam szczęście w miłości, a ona nie :P

    Skomentuj Historia edycji

    1. lori997
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-11 08:49

      Hehe :D

      Skomentuj

  20. xprzemcio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-10 17:58

    Dzięki! Poprawiliście mi niesamowicie humor :)

    Skomentuj

    1. leeszaj
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-10-10 18:05

      Mam takie samo odczucie.Dzięki!

      Skomentuj

    2. PrzemasK
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-12 21:48

      Człowieku, jak ja Cię nie lubię! Już myślałem, że wygrałem, bo imię i litera nazwiska taka sama jak u mnie, patrzę na nick i nie mój -,-
      A tak na poważnie to gratuluję ;)

      Skomentuj

  21. adamk1985
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 18:14

    Super, że udało się wygrać - niestety nie mam stacjonarki.

    Chyba będę próbował się rozsądnie z kimś wymienić nagrodą ;-D.

    Chętnie wymienię most SLI na SDD, fajne słuchawki lub myszkę...

    No kurczę nie chcę wystawiać na allegro - bardziej mi zależy na jakiejś pamiątce z okazji Benchowego Jubileuszu.

    Chętnych zapraszam do kontaktu.

    P.S. Oczywiście wszystko załatwiamy za pośrednictwem redakcji Benchmarka (jeśli tylko się zgodzą)

    Skomentuj Historia edycji

    1. Howie
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 18:30

      A gra Demokracja 3 może być? ;)

      Skomentuj

      1. adamk1985
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-10-10 19:11

        Sorry, grami nie jestem zainteresowany... ;-(

        Skomentuj

      2. adamk1985
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-10-11 11:59

        Redakcja się nie zgadza na "wymianę" nagród między laureatami -> także pozamiatane.

        Skomentuj

  22. bartus10
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-10-10 18:46

    Chętnie wymienie Mophie Power Reserve 1X na coś co mi się bardziej przyda, gdyż nie mam iphona. I tak w sumie to jest nagroda więc troche szkoda sprzedawać

    Jakaś myszka słuchawki czy coś o podobnej wartości.

    Skomentuj

    1. adamk1985
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 20:29

      Tak samo podchodzę do tematu - nagroda, co by nie mówić szczęśliwie wygrana -> a jak patrze po niektórych komentarzach bardzo bardzo szczęśliwie... ;-D

      No szkoda by skończyła na aukcji...

      Skomentuj

      1. bartus10
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-10-10 21:16

        ale z drugiej strony jeśli ma leżeć i się kurzyć nie używana to lepiej komuś sprzedać może chociaż się przyda.

        Skomentuj

  23. Danketch
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-10-10 19:44

    Nie chcę się chwalić ale wygrałem chyba najfajniejszą nagrodę :-) Dzięki załogo Benchmarka! Przyda się!

    Skomentuj

  24. gieteiks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 20:27

    Wygralem zegarek tylko podatek trzeba uregulowac

    Skomentuj

    1. gieteiks
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-10-10 21:03

      Ale radość mega. Zawsze wiedziałem że nic nie wygram, ale każdy udział w konkursie sprawiał mi frajdę, dlatego zawsze będę grał. POZDROO

      Skomentuj

  25. gofish
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-10 20:44

    Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!!
    Pozdrawiam Sebastian ;-)

    Skomentuj

  26. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 21:17

    Dopiero przed chwilą zobaczyłem email od Was że wygrałem :D Dziękuje :) Pozdrawiam wszystkich :D

    Skomentuj

  27. Devio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-10 22:12

    Dzięki ekipo za słuchawki ;)

    Skomentuj

  28. lori997
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-11 08:50

    100 nagród! 100! Sto! I żadna moja :(((((((((

    Skomentuj

  29. Venegart
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-11 14:36

    Wygrałem Parrot Flower Power :D

    Skomentuj

  30. davidoff
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-12 18:08

    niemożliwe wygrałem! a nigdy nic nie wygrałem..... jak to jest możliwe że wygrałem ?

    Skomentuj

  31. czawlik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-12 21:06

    Listwa z pewnością się przyda, dzięki i pozdrawiam

    Skomentuj

  32. czawlik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-12 21:06

    Listwa z pewnością się przyda, dzięki i pozdrawiam

    Skomentuj

  33. Amshel
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-14 08:24

    tia... gratulacje dla wygranych

    Skomentuj

  34. Cichy666
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-14 11:42

    Oh, Jakie miłe zaskoczenie :) .
    Dziękuję za powerbank'a, bardzo mi miło.

    Skomentuj

  35. pir4nia
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-16 12:53

    O, miłe zaskoczenie. Dziękuje :)

    Skomentuj

  36. mike278
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-17 16:59

    Dobra,pozazdrościłem wszystkim nagrodzonym. :)

    Skomentuj

  37. icogfx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-18 11:01

    Razer Kraken Pro dla mnie :D przyda się bardzo! Dziękuję! :) akurat w momencie gdy moje stare słuchaweczki się troszkę połamały ^_^ Gratulacje dla pozostałych :-)

    Skomentuj

  38. Zintegrowany
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-10-22 01:10

    Jak zwykle nic, pech i tyle, szkoda nawet brac udział w tych konkursach bo i tak marne szanse na wygrana.