Na topie

„Kubik” kończy przygodę z Virtus.pro

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport Virtus.pro

Dotychczasowy analityk Virtus.pro – Kuba „Kubik” Kubiak rozstaje się z zespołem. Dzisiaj znany komentator ogłosił koniec swojego okresu próbnego i jednocześnie dalszej współpracy z rosyjską organizacją.

 • „Kubik” kończy przygodę z Virtus.pro
A A

Kuba „Kubik” Kubiak to znana postać polskiej sceny CS:GO. Po niespełna półrocznym okresie wsparcia drużyny Virtus.Pro na pozycji analityka, dziś ogłosił koniec swojej przygody z organizacją Dvoryankina.

„Kubik” trafił do składu w czasie jego największego kryzysu. ” Virtusi „ na chwilę podnieśli się z kolan, ale zwyżka formy nie trwała długo. To wszystko zakończyło się totalną reorganizacją składu w grudniu ubiegłego roku.

Nowy zespół widocznie stwierdził, że nie potrzebuje wsparcia analityka. Decyzję o zwolnieniu Kubiaka mogliśmy zobaczyć dzisiaj na profilu facebookowym samego zainteresowanego:

Wraz z początkiem lutego skończył się okres mojej współpracy z organizacją Virtus.Pro. Był to dla mnie niesamowity czas, bogaty w przeróżne doświadczenia. Chciałbym bardzo podziękować całej ekipie za to, że od samego początku tak ciepło mnie przyjęli. Bałem się, że moim głównym zadaniem będzie podsyłanie analiz na maila i przez to mogę zostać odizolowany od drużyny. Dostałem jednak możliwość bycia częścią zespołu, z którym wspólnie spędzaliśmy czas na treningach, sparingach oraz przede wszystkim na turniejach, gdzie mieliśmy okazje lepiej się poznać. Nie zamknęli mnie w domu, a zaprosili do ekipy. Dla mnie był to niesamowity przeskok - z analiz na streamie dla widzów, do rozpracowywania najmocniejszych ekip. Wiadomo, pod koniec były też te gorsze chwile, ale jak już wspominałem, ten okres był bogaty w najróżniejsze doświadczenia. Jestem przekonany, że pracując z takimi osobami jak kuben i neo bardzo dużo się nauczyłem i pomoże mi to w dalszym rozwijaniu się jako trener czy analityk. Nowej ekipie VP życzę powodzenia i będę trzymał za nich kciuki! Co do planów krótkoterminowych, to skupiam się teraz głównie na Majorze w Katowicach. A co będzie później? Zobaczymy.

Odsłon: 32035 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. passat
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-02-08 00:26

  B R E A K I N G N E W S

  Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-02-08 11:17

   a już myślałem że to projektant jakiejś fantastycznej technologii :D

   Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2019-02-08 12:31

  "Kuba „Kubik” Kubiak to znana postać polskiej sceny"

  Serio?

  Skomentuj

  1. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2019-02-08 13:03

   Poznałem typa z tym artykułem :D

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!