Na topie

Kup Huawei P30 Pro lub Huawei P30 i odbierz smartwatch albo słuchawki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Promocje Producenci: Huawei

Producent zachęca do zakupu swoich flagowych smartfonów. Jeśli zrobi się to od 17 czerwca do 7 lipca, można spodziewać się wartościowego prezentu.

 • Kup Huawei P30 Pro lub Huawei P30 i odbierz smartwatch albo słuchawki
A A

Huawei przygotował nową promocję, która powinna zainteresować osoby aktualnie poszukujące smartfona z wyższej półki. Zwłaszcza, jeśli zależy im na modelu dysponującym rozbudowanymi możliwościami fotograficznymi, bo do takowych zaliczają się Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Kupujący Huawei P30 Pro otrzymają w prezencie sportowy zegarek Huawei Watch GT. Decydujący się na Huawei P30 mogą z koeli spodziewać się bezprzewodowych słuchawek FreeBuds Lite. Oferta będzie obowiązywała od 17 czerwca do 7 lipca lub do wyczerpania zapasów. Aby odebrać dodatkowy gadżet należy zgłosić zakup smartfona na stronie internetowej producenta, najwcześniej po 15 dniach od zakupu, a jednocześnie koniecznie między 2 lipca a 28 lipca.

Huawei P30 Pro promocja

Promocja będzie dostępna u wybranych partnerów producenta, w tym Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt i Komputronik. Będzie można skorzystać z niej również w Play w następujących kanałach sprzedaży: sklep internetowy, Infolinia oraz sklepy stacjonarne - wyłącznie z wysyłką pod wskazany adres. Liczba zestawów promocyjnych dostępnych w Play jest ograniczona.

W obydwu przypadkach mówimy o wartościowych prezentach. Rynkowa wartość Huawei Watch GT wynosi około 800 złotych, słuchawki FreeBuds Lite są warte około 400 złotych.

O samych smartfonach pisaliśmy już wielokrotnie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich czegoś więcej, a także sprawdzić, jakie zdjęcia można dzięki nim wykonać, zapraszamy do relacji z ich premiery, a także recenzji Huawei P30 Pro. Warto sprawdzić również artykuł dotyczący zastosowanego przez producenta zoomu optycznego.

Źródło: Huawei

Odsłon: 5001 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. ahael
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-06-12 20:47

  Już zaczyna się kombinowanie by sprzedać fony tej marki zanim zacznie się koniec wsparcia przez Google. Za miesiąc może za 1800 będzie;).

  Skomentuj

  1. sn00p
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-06-12 21:48

   Za 80 zł :)

   Skomentuj

 2. marianb
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-13 18:21

  Dam cztery stówy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!