• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X zalicza najlepszy start w historii serii
Gry

Mortal Kombat X zalicza najlepszy start w historii serii

opublikowano przez w dniu 2015-04-18

Mogło się wydawać, że premiera GTA V w wersji PC będzie wydarzeniem, które przysłoni wszystkie inne debiuty w jej okolicach. Nic podobnego.

Mortal Kombat X

Mogło się wydawać, że premiera GTA V w wersji PC będzie wydarzeniem, które przysłoni wszystkie inne debiuty w jej okolicach. NetherRealm Studios i Warner Bros udowadniają jednak, że do odważnych świat należy.

Mortal Kombat X pojawił się na sklepowych półkach tego samego dnia co komputerowa odsłona hitu Rockstar Games. W niczym mu to jednak nie zaszkodziło i nowa odsłona kultowej serii bijatyk już teraz okrzyknięta została sukcesem.

Ed Boon, dyrektor kreatywny gry, pochwalił się na jednym z portali społecznościowych faktem, że Mortal Kombat X zalicza najlepszy start w historii serii. Jednocześnie poinformował, iż twórcy nie spoczywają na laurach i w pocie czoła pracują nad aktualizacjami, które poprawią drobne niedociągnięcia, na jakie skarżą się niektórzy gracze.

"Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Mortal Kombat X zaliczył największy start w historii Mortal Kombat. Zrobiliście coś co znacznie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Uwielbiamy fakt, że tak wielu graczy chce grać Mortal Kombat X i pracujemy jak szaleni we wszystkich sprawach, które niektórzy z was zgłaszają. Wszystko zostanie naprawione!"

Pozostaje czekać teraz na dokładne dane. Warto przy tym pamiętać, że gra pojawiła się tylko na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Czeka ją jeszcze debiut na Xbox 360 i PlayStation 3, ale właściciele tych platform zagrają dopiero w czerwcu.

Źródło: vg247

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nic dziwnego - gra jest bardzo dobra z piękną oprawą graficzną.
 • avatar
  I tak Mortal Kombat 3 jest lepszy ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Zgadzam się z autorem. Żaden z poprzednich mortali nie miał na starcie możliwości kupienia łatwiejszego robienia fatality i brutality za 21zł (fatality) i 51zł (pakiet fat + brut) jako dlc. Brawo. I pomyśleć, że chciałem kupić ten chłam...
 • avatar
  Całe szczęście że wydali to oświadczenie już po naprawie najpoważniejszej przypadłości od razu po premierze czyli blokadzie na single, multi, fabułę itp. Nie zmienia to faktu że przed NetherRealm stoi jeszcze kwestia optymalizacji, zaśmiałem się niesamowicie gdy próbując wczoraj w nocy odpalić zobaczyłem update :) 15,4 GB WTF ?! :) wspomniany update nie przyniósł oczekiwanej poprawy wydajności , liczę że przyłożą się jeszcze do tego w szczególności do konsumpcji vramu , która po wejściu do menu w fhd wynosi około 900-1024 MB ... następne wtf ... do tego komiczna optymalizacja np na arenie Sky Temple , obciążenie GPU 60% , CPU 70% (uśredniając wszystkie rdzenie) , pamięć optymalnie 2024 MB, ale prędkość 30-40 fps z wielkimi wielkimi ścinkami, oczywiście zmniejszając rozdziałkę do 900p można już grać bez większych zacięć. Panowie do roboty , ten 15 gb patch na szczęście mnie tak nie dobił ze względu na w miarę szybkie łącze ale podejrzewam że na świecie znajdą się ludzie którzy w tym momencie ( lub po pobraniu patcha i weryfikacji tych obiecanych poprawek wydajności) stracili wszelką nadzieję względem tej gry.

  A co do samej gry NetherRealm stworzyło twór połączony z MK 9 i injustice, zbyt łatwo się żongluje ... w MK 9 można było ale wymagało to idealnego timingu i opanowania postaci... tutaj masz to na start - do or die ... tak samo jak w injuctice, shade ...shade... MK 9 miał swój wyjątkowy szybki - soczysty i przede wszystkim kontrolowany gameplay, tutaj jest gra która wygląda momentami bardzo dobrze ale puki co nie poczułem przyjemności z samej gry jak z MK 9 a co najwyżej zachwyt nad wyglądem Xray itp... o to mam chłopakom z Nether... za złe... to jest przecież Mortal a nie Injustice Kombat :)


  Dobrze że przynajmniej GTA nie rozczarowuje ;)

  W oczekiwaniu na kolejny tym razem sensowny update ...
 • avatar
  Mortal nadal w formie :)
 • avatar
  Najlepszy MORTAL to Mortal Kombat 2 :)!
 • avatar
  Genialna, piękna i niesamowicie brzmiąca. Let the kombat kontinue.
 • avatar
  Nie mam jeszcze tej gry ale gram na telefonie w jej mobilna wersje, jeśli wersja konsolowa mnie tak samo wkręci to będę mega zadowolony :)
  Zaloguj się
 • avatar
  "Będziemy wszystko naprawić"! :D
 • avatar
  Najlepszy Mortal ever.
 • avatar
  Kiedy testy wydajności kart graficznych w tej grze ??