Na topie

Premiera Generation Zero już o krok - zwiastun zapowiada ciekawą rozgrywkę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Generation Zero zabierze graczy do bliżej nieokreślonego regionu Szwecji, ale nie współczesnej, a z lat 80. Co więcej, twórcy zaprezentują alternatywną wizję tego miejsca.

 • Premiera Generation Zero już o krok - zwiastun zapowiada ciekawą rozgrywkę
A A

Spoglądając na gry zapowiadane na ten miesiąc na pierwszy rzut oka mało kto zwraca uwagę na Generation Zero. Być może niesłusznie, ponieważ produkcja przygotowywana przez Avalanche Studios ma spore szanse na to, aby zyskać przy bliższym poznaniu.

Jeszcze w styczniu poznaliśmy dokładną datę premiery Generation Zero. Przypomnijmy, że zaplanowano ją na 26 marca. Gra pojawi się tego dnia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Najnowszy zwiastun przypomina nie tylko o nadchodzącej premierze, ale przede wszystkim o rozgrywce, jakiej należy tutaj oczekiwać.

Generation Zero zabierze graczy do bliżej nieokreślonego regionu Szwecji, ale nie współczesnej, a z lat 80. Co więcej, twórcy zaprezentują alternatywną wizję tego miejsca, ponieważ trzeba będzie walczyć z agresywnymi maszynami. Cel to nie tylko przetrwanie, ale też rozwiązanie zagadki ich inwazji. W pojedynkę lub w maksymalnie czteroosobowej kooperacji.

Gra oferować ma otwarty świat, a także wiele elementów służących do personalizacji, dzięki którym można będzie lepiej poczuć klimat lat 80. Czy faktycznie można się go tutaj spodziewać? Odpowiedzi najlepiej udzieli przywoływany zwiastun.


Źródło: THQ Nordic

Odsłon: 4147 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Bywalec2
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-20 07:53

  Grafika w grze woła o pomstę do nieba. Nie te lata, nie ten czas.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!