Na topie

Jeden z najgorętszych tytułów na PlayStation 4, Spider-Man z dokładną datą premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Spider-Man zadebiutuje po wakacjach, 7 września. Dla zainteresowanych graczy przygotowano bonusy w przedsprzedaży, a także dwa specjalne wydania gry.

  • Jeden z najgorętszych tytułów na PlayStation 4, Spider-Man z dokładną datą premiery
A A

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż Spider-Man przygotowywany przez Insomniac Games to obecnie jeden z najgoręcej wyczekiwanych tytułów na wyłączność PlayStation 4. Dowiedzieliśmy się, kiedy trafi w ręce graczy.

Twórcy od dłuższego czasu zapewniali, iż Spider-Man zadebiutuje w tym roku. Dopiero dziś ujawnili jednak dokładny termin. Wyczekujący omawianego tytułu zaznaczać mogą w kalendarzach datę 7 września.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, jakich bonusów oczekiwać mogą osoby składające zamówienia przedpremierowe. Otrzymają dodatkowe stroje dla bohatera, drona (do wykorzystania podczas rozgrywki), dodatkowe 5 punktów doświadczenia, a także awatar oraz motyw dla PlayStation 4.


Na więcej dodatkowych elementów liczyć mogą sięgający po wydanie Digital Deluxe i edycję kolekcjonerską. Szczegóły przybliżają poniższe grafiki (kliknijcie, aby powiększyć).

Spider-Man Digital Deluxe

Spider-Man edycja kolekcjonerska

Źródło: PlayStation

Odsłon: 3634 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2018-04-04 23:23

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      czasem lepiej poczekac nieco dłużej a dostać cos grywalnego niz szybcikiem i czekać aż załataja (a po załataniu zabawa i tak juz nie ta sama).

      Skomentuj

    1. sabaru
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2018-04-05 08:28

      Ja tam właśnie poczekam do premiery albo i dłużej i zobaczę jak faktycznie gra wygląda. Większość gier przed premierą jest podrasowana i w końcowej fazie sporo się rożni od tego co pokazywali wcześniej.

      Skomentuj

  1. volverine5000
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-04-05 09:09

    Niestety zmarnowany potencjał gra nie wyjdzie na konsole która prawdziwie odtwarza rozdzielczość 4K mowa tu o XB X i jest o generacje lepsza od tych wyprodukowanych w 2013 roku czyli PS4.Mocarne Pecety również zostały ominięte i to wszystko jest robione po to żeby 6 letnie stare konsole zachowały twarz bo gdyby porównać tą grę z mocarnym XB X i cudem technologicznym jakim jest komputer osobisty to gra na 6 letnim przestarzałym sprzęcie była by karą dla naszych oczu i myślę że nie jedna osoba dostała by zapalenia spojówek.

    Realia są jedne prawdziwe 4K tylko na XB X i PC.

    Skomentuj

    1. tomx1989
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-04-05 11:05

      Niestety ale słaby z ciebie troll, XOX jest bezużyteczny, lepiej już brać PC i do tego PS4 i Switcha.

      Skomentuj

      1. volverine5000
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2018-04-05 11:52

        @tomx1989 przykro mi bardzo ale nie pójdę za twoją radą ponieważ konsole PS4 i Switch nie oferują prawdziwego 4K więc całkowicie są dla mnie bezużyteczne.
        Druga sprawa konsola PS4 ma już swoje lata niestety ja nie jestem zwolennikiem Retro-Sprzętu.Rozumiem że chciałeś mi doradzić ale jak pisałem wyżej nie skorzystam.Oczywiście przymykam oko na wyzwisko które na mnie napisałeś rozumiem że po prostu jesteś zły że to jednak konsola firmy Microsoft posiada prawdziwe doznania wizualne w 4k a nie konsola od firmy Sony.
        W ramach ukojenia twoich nerwów i w podzięce za dobre rady choć bez korzyści dla mnie pociesze cię tym że na pewno konsola Playstation 5 będzie już posiadać prawdziwe 4k i odczujesz prawdziwe wizualne doznania takie jak teraz odczuwają posiadacze mocarnych PC i wspaniałych Xbox X.

        Dziękuje za przyjemną konwersacje i życzę miłego dnia.

        Skomentuj

        1. kryspin34
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2018-04-05 12:05

          Jeżeli myślisz, że sprowokujesz ludzi pisząc, że PS4 nie ma prawdziwego 4K, to postaraj się bardziej. Serio, jest wiele lepszych sposobów. Mógłbyś np. napisać że PS4 to dziadostwo, i jest kupowane tylko przez dzieci, które są robione w konia przez Sony. To już miałoby większe prawdopodobieństwo sukcesu. Ale 4K? Mało kogo to interesuje, albo przynajmniej dla niewielu stanowi to istotną zaletę sprzętu do gier.

          Skomentuj

          1. volverine5000
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2018-04-05 12:23

            @chrisu1982gd oczywiście zgadzam się z twoim zdaniem dla człowieka pracującego posiadanie kilku platform nie jest niczym obcym.Dlatego posiadam Mocarnego PC i Genialnego Xbox X na których mogę wyświetlić prawdziwe 4k i cieszyć moje oczy cudownymi doznaniami graficznymi.

            Miłego dnia.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-04-05 16:50

            Opad szczęki to może konsolowcom którzy przesiadli się z PlayStation3 na 4.

            Skomentuj

  2. Wyczes
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2018-04-05 10:14

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    "Jeden z najgorętszych tytułów na PlayStation 4, Spider-Man" wy tak na serio?

    serio...?

    Skomentuj

  3. volverine5000
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-04-05 12:20

    Szanowny panie @kryspin34 nie napisze że Sony to dziadostwo ponieważ w roku 2013 gdzie gracze nie byli przyzwyczajeni do prawdziwego 4k konsola PS4 na tamte czasy oferowała bardzo dobrą rozrywkę i piękne efekty wizualne tak samo było dawniej z komputerami Commodore 64 i Commodore Amiga które w latach egzystencji oferowały przepiękną oprawę audio-wizualną.

    Niestety czasy się zmieniają i wymagania ludzkie również,więc na dzień dzisiejszy konsola PS4 która nie oferuje prawdziwego 4k w czym przepięknych doznań wizualnych jakie ujrzymy na Xbox X i mocarnym Pececie nie spełnia moich wymogów i taka gra jak Spiderman która na pewno będzie dobra nie rozwinie swojego piękna i urodzaju w pełnej okazałości przez ograniczenia sprzętowe jakie ma PS4 dlatego z przykrością informuję że mimo iż Pan jest zachwycony ową produkcją ja w swojej osobie nie zakupie tej gry i oczywiście nie piszę że gra będzie słaba ponieważ w nią nie grałem a bez tego moja ocena była by fałszywa i zmyślona.

    Dziękuje Panu za rozmowę i życzę miłej gry w grę Spiderman.

    Skomentuj Historia edycji

  4. volverine5000
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-04-05 14:13

    @chrisu1982gd jestem osobą który stawia na najbardziej żywe i wspaniałe doznania audio-wizualne,rozumiem że gry które wymieniasz na PS4 dla ciebie są bardzo dobre i piękne natomiast dla mnie stary sprzęt który nie potrafi wyświetlić prawdziwego 4k jakim jest konsola Sony jest całkowicie nie w smak a wygląd gier powoduje że moje oczy cierpią.

    Postaw się na moim miejscu czy wolałbyś żeby robiło ci się nie dobrze i czułbyś mdłości oraz niedosyt grając na starej technologicznie PS4 czy lepiej chciałbyś czuć się spełniony mieć radość z grania relaxować swoje oczy i przeżywać gry w prawdziwym 4k na mocarnym PC i Xbox X.

    Wiele ludzi czuję się dobrze w fiacie 126p ja jestem człowiekiem który pełnie życia czuje dopiero w Ferrari.

    Dziękuje za rozmowę.

    Skomentuj

    1. Samarytanin
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2018-04-05 20:55

      Stary, z całym szacunkiem, ale pitolisz tylko i wyłącznie o tym 4K w każdym możliwym komentarzu i jest to twój jedyny argument. Wymagasz od konsol 4K kiedy to 90% graczy PC gra na maksymalnie 2k bo i nie czuje potrzeby większej rozdzielczości. 4K to tylko marketing, zwłaszcza jeśli chodzi o monitory. Sam w życiu nie odpaliłbym na 27 calach 4K bo kompletnie nie widzę takiej potrzeby. Kolejna rzecz to odległość w jakiej siedzisz od TV. Przy kilku metrach już nie widzisz znaczącej różnicy. Pchanie się w 4K w konsolach tylko po to by było że obsługuje 4k jest nadzwyczaj śmieszne. Powiedz iloma to wspaniałymi produkcjami w 4K zachwycasz się na tym swoim Xb X? Jednym, czy dwoma odpalanymi w kółko żeby się podjarać? W dzisiejszych czasach nawet najładniejszy tytuł nie sprzeda się jeśli nie jest grywalny. Pozwól, że ja pozostanę przy rodzielczości 2k na PC i FHD na PS4 mając w co grać, a ty nadal będziesz siedział przy swoim jednym tytule i zachwycał się tymi audiowizualnymi doznaniami na swoim Xb X :)

      Skomentuj

  5. blebleble
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-04-05 16:52

    Spider-Man w 1080p i 60 fps? Nic z tego, nawet PS4 Pro nie da rady.

    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/spider-man-nie-bedzie-dzialac-w-1080p-i-60-fps.html

    Skomentuj

  6. volverine5000
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-04-05 22:04

    @Samarytanin przykro mi ale posiadasz bardzo błędne informacje konsola XB X z 2017 roku posiada bardzo dużo gier w prawdziwym 4k w które można grać,w celu powiększenia twojej za przeproszeniem znikomej wiedzy podeśle ci linka do strony https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list dzięki temu otworzysz oczy które przełamią twoje błędne przekonanie że takich tytułów jest zaledwie jeden albo dwa.

    Napisałeś również że nie czujesz potrzeby grania w 4K oczywiście masz do tego prawo i rozumiem że posiadanie przestarzałej na dzisiejsze czasy konsoli Sony która nie wyświetla prawdziwego 4K nie jest dla ciebie problemem,pamiętaj jednak że co dla jednych stanowi normę innych napawa obrzydzeniem.

    Według ciebie 90% graczy gra maxymalnie na rozdzielczości 2k spowodowane jest to zapewne środowiskiem w jakim się obracamy,prostym przykładem jest że jedni dosiadają Ferrari a inni piszą że przez całe życie widzieli je tylko na zdjęciu.Moja rzeczywistość jest taka że 90% ludzi z którymi ja się spotykam gra wyłącznie w prawdziwej rozdzielczości 4K i HDR pozostałe 10% nie gra w nic i ogląda filmy w 4K.

    Na koniec chciałem ci przypomnieć że posiadam także mocarny PC który daje mi bardzo dużą ilość produkcji w prawdziwym 4k i gdy do tego dołożymy najpotężniejszą obecnie konsole na rynku jaką jest Xbox X z roku 2017 moje doznania audio-wizualne są przewspaniałe a satysfakcja jaką odczuwam grając na nowoczesnym sprzęcie jest ogromna.
    Przepraszam cię że nie jestem fanem Retro-Konsol nie czuj się urażony każdy lubi co innego.

    Miłej nocy Pozdrawiam.