• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront będzie miał tryb dla sympatyków Battlefielda
Gry

Star Wars: Battlefront będzie miał tryb dla sympatyków Battlefielda

z dnia 2015-08-18
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
27 komentarzy Dyskutuj z nami

Pojawią się w nim największe z przygotowanych map, a także wszystkie dostępne w grze pojazdy.

Star Wars: Battlefront gra

EA zaczyna coraz bardziej przybliżać nam rozgrywkę z nadchodzącego Star Wars: Battlefront. Pisaliśmy wam już o trybach Potyczka czy Eskadra, z którego zaprezentowano nawet materiał wideo, a dziś pochylić chcemy się nad trybem Supremacja.

Wedle ujawnianych przez twórców informacji będzie to jedna z najbardziej widowiskowych form zabawy. Ta skupiać ma się tutaj na pięciu punktach kontrolnych znajdujących się w różnych zakątkach mapy. Każda z drużyn będzie miała za cel ich przejęcie lub kontrolowanie większości w chwili zakończenia trwającej 10 minut rundy.

Dennis Brännvall, główny projektant lokacji, zdradza, iż w omawianym trybie pojawią się największe z przygotowanych map, a także wszystkie dostępne w grze pojazdy.

„Po odrodzeniu w trybie Supremacja przyjaciół i wrogów nie musisz szukać daleko. Zostajesz rzucony wprost na rozległą linię frontu, a twój ekran natychmiast zapełniają adwersarze: piechota, bohaterowie, maszyny kroczące i gwiezdne myśliwce. Możesz spodziewać się ciężkich walk i akcji prosto z uniwersum Star Wars.”

Jeśli wierzyć zapowiedziom, Supremacja będzie trybem dla sympatyków Battlefielda. Twórcy nie ukrywają bowiem podobieństw do Podboju, który jest swojego rodzaju znakiem rozpoznawczym serii.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

„Supremacja to tryb, który spodoba się fanom battlefieldowego Podboju. Wprowadziliśmy w nim jednak szereg ulepszeń. W Supremacji po odrodzeniu zawsze będziesz znajdować się blisko akcji, nigdy nie poczujesz się od niej odizolowany. Koncentracja wydarzeń w jednym kluczowym punkcie sprawi, że widok graczy nie realizujący wytycznych lub zaczajonych gdzieś na wzgórzu będzie należeć do rzadkości.”

Przypominamy, że premiera gry planowana jest na 19 listopada. Szykować mogą się na nią właściciele PC oraz konsol PlayStation 4Xbox One.

Źródło: starwars.ea

marketplace

Komentarze

27
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Oooo coś tak czułem, że zaraz zlecą się "znawcy" z gimnazjum dla których, każda gra online z dużymi mapami, pojazdami i piechotą to "mod do Battlefielda". Nie zawiodłem się.
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Prime? cip cip cip

  Prime? gdzie jesteś ? Mówią o twojej grze!
 • avatar
  Ha ha nie ma single ? no to super i gra pewnie będzie kosztować 250-300 na PC :D Czyli potrzeba tyle zapłacić za nakładkę na Battlefielda masakra ! Nie ma to jak mieć jeden silnik jedną myśl przewodnią i trzepać na tym pierdyliard gier... zmieniając skiny, scenerię i klimat map, dodając kilka pierdoł :D mistrzowie interesu !
  Zaloguj się
 • avatar
  Jak to nie będzie singla?to już tej gry nie kupie bo multi mnie nie interesuje...
  Zaloguj się
 • avatar
  Dlaczego nikt nie wspomina że gra nie będzie miała kampanii? Podobo jak mówili przedstawiciele gry jest bardzo dużo trybów sieciowych i nie wyrobią się z kampanią i ostatecznie ją porzucili.
  Zaloguj się
 • avatar
  No przecież już pisałem-to mod do Battlefielda ...
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Szkoda że nie będzie single, element fabularny w grach SW zazwyczaj bywał interesujący.
  Z racji premiery filmu i niedostatku nowych gier z uniwersum grę pewnie kupi sporo osób, mam nadzieję że w razie klapy firmę będzie czekał lincz.
  Ja mam mieszane uczucia, na pewno nie kupię przed premierą, poczekam na opinie graczy.