Na topie

Sukces polskiego Chernobylite w kampanii na platformie Kickstarter

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Twórcy gry jako cel obrali 100 000 dolarów i chociaż do końca kampanii jeszcze 17 dni to już teraz mają na koncie zdecydowanie więcej funduszy.

 • Sukces polskiego Chernobylite w kampanii na platformie Kickstarter
A A

Nie da się wykluczyć, że do grona udanych polskich gier będziemy zaliczać wkrótce także Chernobylite. Pierwsze zapowiedzi związane z tym tytułem spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Kilkanaście dni temu twórcy wystartowali z kampanią na platformie Kickstarter. Jako cel obrali 100 000 dolarów, dzięki którym będą mogli bardziej rozbudować grę. Okazuje się, że już teraz można mówić o sukcesie, ponieważ na koncie zbiórki wylądowało ponad 117 000 dolarów, a potrwa ona jeszcze 17 dni. Jeśli gracze dalej będą dokonywali wpłat (a jest to wielce prawdopodobne) umożliwią zrealizowanie kolejnych pomysłów.

Chernobylite Kickstarter

Jednocześnie nie sposób pominąć pierwszego konkretnego materiału wideo prezentującego rozgrywkę. Ekipa The Farm 51 udostępniła niemal 30-minutowy gameplay. Gra znajduje się w fazie pre-alpha, na co oczywiście należy brać poprawkę. Nie przeszkadza to jednak w wyrobieniu sobie pierwszego zdania na temat klimatu, z jakim będziemy mieli tutaj do czynienia.


Chernobylite zadebiutuje PC i konsolach, chociaż twórcy wciąż nie sprecyzowali, na jakich. Data premiery również pozostaje niewiadomą.

Źródło: Chernobylite

Odsłon: 5108 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. speedy9
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-04-24 10:27

  Data premiery na PC to, zgodnie z wpisem na Kickstarter, druga połowa 2020. Early Access w listopadzie 2019. Data premiery na konsolach nie jest znana.

  Skomentuj

 2. West777
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-04 15:44

  Co się dziwić gra wygląda obłędnie, sam przebieram nogami kiedy w końcu będzie można w nią zagrać

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!