Gry

Supersamochody w Test Drive Unlimited 2

z dnia 2010-03-29
Wojciech Jodzis | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

1600 kilometrów autostrad i ulic, 800 kilometrów tras przez bezdroża, pełny cykl dobowy, zmienne warunki atmosferyczne, świetna zabawa w internecie. I co najważniejsze: najdroższe, najszybsze, najbardziej luksusowe, najbardziej oryginalne supersamochody! Tak zapowiada się kontynuacja świetnej gry z 2007 - Test Drive Unlimited 2.

W pierwszej części gry dokładnie odwzorowano hawajską wyspę Oahu wraz ze wszystkimi miastami, drogami i innymi obiektami. Tym razem programiści z Eden Studios przeniosą graczy do Hiszpanii, na gorącą Ibizę. Teren rozgrywki to.... Tu zaczynają się sprzeczności. Oficjalne informacje mówią o 1500 km2, ale powierzchnia wyspy to tylko 570 km2...

 

 

Samochody, to one są najważniejsze w wyścigach. W tym wypadku nie będą to wyłącznie znane już z każdej gry wyścigowej Porsche, Ferrari i Lamborghini. Do naszej dyspozycji oddane zostanie bardzo wiele samochodów, a także, co jest nowością - motocykle. Na razie potwierdzono następujące modele:

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

 

 

Tym razem twórcy bardziej przyłożą się do trybu dla wielu graczy. Punkty doświadczenia można będzie zbierać na różne sposoby, z wygrywaniem wyścigów na czele. Dozwolony będzie handel pojazdami między użytkownikami. Gra będzie toczyć się na otwartych serwerach i prywatnych sesjach. Wprowadzone zostaną kluby dla graczy. Dzięki nim będzie można ścigać się w mniejszym i znanym gronie, a także odblokować unikalne supersamochody.

 

 

Według oficjalnych informacji przejazd z jednego końca Ibizy na drugi zajmie około pół godziny, a objazd dookoła mniej więcej 40 minut. Doba w grze trwać będzie dwie i pół realnej godziny.

 

 

Premiera gry Test Drive Unlimited 2 zaplanowana została na jesień bieżącego roku. Nowa produkcja Eden Studios ukaże się na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery osobiste.

 

marketplace

Komentarze

31
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jedynka była słaba, więc na dwójkę nie czekam.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Super ;-)
 • avatar
  "Do naszej dyspozycji oddane zostanie bardzo wiele samochodów, a także, co jest nowością -motocykle" - Żadna nowość, motory były w TDU, zabrakło ich jedynie w wersji na PS2.
 • avatar
  mnie się jedynka nie spodobała na początku no ale komputer się zepsuł i zauważyłem że mam tą grę na ps2 no to zagrałem złapałem wczutę i tera czekam na dwójeczkę
 • avatar
  Jedynka byla swietna. Zwlaszcza w sieci.
  Na pewno kupie druga czesc :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Do teraz pocinam w jedynkę jak chce sobie trochę pojeździć ;p, Z niecierpliwością czekam na TDU2 ;)
 • avatar
  Jedynka była fenomenalna ale pod jednym warunkiem - kierownica albo pad z 2 gałkami analogowymi. Na klawiaturze nie dało się grać, bo nie było żadnego asystenta gazu czy skręcania jak w race Driver Grid. A jeśli jako soundtrack ustawiło się dyskografię Led Zeppelin to tylko gra w siatkę z kumplami potrafiła oderwać od kompa :)
 • avatar
  Jedyną rzeczą której nie potrafię zrozumieć, to jak można przejechać od jednego końca mapy do drugiego w 30 minut, a objechanie jej do koła 40min dziwnie jakoś.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wiesz są ludzie z wyobraźnią ^^

  Może tak jak w NFS będzie kilka wysp? Ale wszystkie odwzorowane w grze :D
 • avatar
  Fajne bryki :)

  PS.: Czemu nie ma info o źródle?
  Zaloguj się
 • avatar
  Wreszcie jakieś info o TDU 2. Ale coś krótki mi się wydaje przejazd dookoła wyspy. W jedynce było to około godziny dla niedoświadczonego gracza.
  Zaloguj się
 • avatar
  I to mi się podoba. Szkoda że objazd wyspy trwa 40min. W jedynce ponad godzinę!!!
 • avatar
  ATI Eyefinity i DX11 będzie? :>
 • avatar
  "Do naszej dyspozycji oddane zostanie bardzo wiele samochodów, a także, co jest nowością - motocykle"

  przeciez w pierwszej czesci byla mozliwosc motocyklami jezdzic....
 • avatar
  Gra zła nie byla, niestety miała totalnie spaprany model jazdy. Auto wylatywało w powietrze na byle podjazdach, większość aut prowadziła się tak samo (grałem na padzie z x-a), kamera zza auta zupełnie niegrywalna (kompletnie nie można wyczuć samochodu, promienia skrętu itp.). Gra ma straszne problemy z frameratem, czeste spadki, nawet dziś na c2d 4ghz i radeonie 4890 w miescie jest po prostu za mało fps do przyjemnej jazdy. Pomysł z wyspą i swobodną jazdą genialny, fajnie się lawirowało między autami i bawiło w wyprzedzanie po kilka aut. Jeżeli poprawią model jazdy i zrobią dobry silnik graficzny to bedzie najlepsza samochodówka(bo przecież potencjał ma ogromny)
  Zaloguj się
 • avatar
  OBjechać OHAu dookoła zajmowało chyba więcej czasu, jakoś godzinkę :P
 • avatar


  "Samochody, to one są najważniejsze w wyścigach. W tym wypadku nie będą to wyłącznie znane już z każdej gry wyścigowej Porsche, Ferrari i Lamborghini. Do naszej dyspozycji oddane zostanie bardzo wiele samochodów, a także, co jest nowością - motocykle."

  Drogi autorze,
  W pierwszej części TDU jest mnóstwo samochodów, w tym bardzo dużo egzotyków.
  Co nowego jest w motocyklach, które również są obecne w pierwszej części??
 • avatar
  hehe... koleś co pisał en artykuł chyba nawet w rękach opakowania z jedynki nie 3mał...