Gry PlayStation 4

Sprzedaż The Last of Us: Remastered wygląda naprawdę dobrze

z dnia 2014-09-03
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

The Last of Us: Remastered w ciągu zaledwie miesiąca sprzedało się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.

The Last of Us: Remastered gra sprzedaż

Nie brakuje głosów sugerujących, iż wydawanie starszych gier w wersji na nowe konsole nie ma większego sensu. Okazuje się jednak, że w przypadku niektórych tytułów gracze sięgają po tego typu propozycje bardzo chętnie, a producenci i wydawcy liczyć mogą na spore zyski. Do opisu tego już teraz dopasować można The Last of Us: Remastered.

Dzieło studia Naughty Dog okazało się jedną z najlepszych gier w historii Playstation 3 i zebrało rewelacyjne oceny zarówno w prasie, jak i od samych graczy. W parze poszły z tym doskonałe wyniki sprzedaży i dlatego też nikogo nie zdziwiła zapowiedź wersji na nową konsolę Sony. Okazuje się, że również tutaj tytuł ten radzi sobie bardzo dobrze.

Chyba nikt nie liczył, że debiut The Last of Us: Remastered okaże się klapą, ale tytuł ten zaliczył na tyle udany start, że nieco zdziwiło się chyba nawet Sony. Japończycy poinformowali właśnie, iż The Last of Us: Remastered w ciągu zaledwie miesiąca sprzedało się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.

Mało? Dość powiedzieć, że z produkcji rozprowadzanych przez Sony do tej pory barierę taką przekroczyły jedynie 3 inne tytuły na PS4 - Knack oraz tak głośne produkcje jak inFAMOUS: Second Son oraz Killzone: Shadow Fall.

Źródło: dualshockers

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

18
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dla mnie to jest najlepsza gra w jaką miałem okazje grać. Nie dziwota że tak dobrze się sprzedaje.
  Zaloguj się
  10
 • avatar
  Dołożyłem swoje pięć groszy.
 • avatar
  Sam kupilem wersje na PS4, mozna nie lubic konsol, ale w takie gry warto zagrac, wciagajaca historia, dobre wykonanie a i dlugosc rozrywki tez do najkrotszych nie nalezy.
 • avatar
  To jest jedyna gra na konsoli którą uważam za coś świetnego mimo że jestem graczem PCtowym i nie lubię grać na konsolach to TLOU zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie i cieszę się że miałem okazje pożyczyć konsole i ograć, świetna gra oby więcej takich powstało i żeby nie były to exclusivy bo tego nikt nie lubi.
 • avatar
  Kiedy na PC? Jeśli to taka świetna gra to powinna być na PC. Twórcy zwyczajnie kropią wariata tym, że nie chcą wydać na PC.
  Zaloguj się
 • avatar
  warto dodać, że ta gra jest dodawana do samej konsoli, więc nic dziwnego, że sprzedaż wzrosła.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  bedziecie walkowac tego gniota w nieskaczonosc?.
  Zaloguj się
  -15