• benchmark.pl
 • E3
 • Watch Dogs Legion oficjalnie - data premiery i gameplay
Gry

Watch Dogs Legion oficjalnie - data premiery i gameplay

z dnia 2019-06-10
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Akcja Watch Dogs Legion będzie rozgrywała się w Londynie, już po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Twórcy mają ciekawą wizję miasta i trudne zadanie dla gracza.

W ostatnich tygodniach pojawiały się coraz konkretniejsze doniesienia na temat kolejnej odsłony serii Watch Dogs. Przed kilkoma dniami stało się jasne, że oficjalna zapowiedź będzie miała miejsce na targach E3 2019. Tak też się stało. Poznajcie Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion - data premiery

I zaczynając od najważniejszej informacji możemy od razu przekazać, iż Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku. Gra będzie dostępna na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz Google Stadia.

Watch Dogs Legion - zwiastun i gameplay

Akcja Watch Dogs Legion będzie rozgrywała się w Londynie. Zobaczymy tutaj wizję miasta po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, co, przynajmniej wedle pomysłu twórców, nie skończyło się najlepiej.

Gra nie będzie skupiała się wokół jednego bohatera, zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu. Twórcy przewidzieli możliwość wcielenia się w werbowanych członków, a także zmieniania wyglądu i rozwijania ich umiejętności. Aby osiągnąć cel nie wystarczy walka, podobnie jak w poprzednich odsłonach serii ważne będzie hakowanie i wykorzystywanie infrastruktury technologicznej miasta, a nawet robienie użytku z rzeczywistości rozszerzonej.

„Londyńczyków uciskają skorumpowani oportuniści i to ty musisz stworzyć ruch oporu, aby przywrócić miasto jego mieszkańcom. Do dyspozycji masz całą populację potencjalnych rekrutów i wszystkie miejskie technologie. Hakuj, infiltruj i walcz o wyzwolenie Londynu.”

Tyle w teorii. Nieco więcej o rozgrywce mogą powiedzieć Wam opublikowane materiały wideo. Twórcy zaprezentowali nie tylko zwiastun, ale też gameplay.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl


Źródło: Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wsiąkłem w Dogsy szczególnie po świetnej 2! ten klimat i ta muza! Legion się ogra.
 • avatar
  Czadzior zapowiada się coś na kształt zmienionej dwójeczki chociaż pierwsza odsłona była jak dla mnie pod względem fabuły lepsza to w drugiej bawiłem się równie dobrze.
  No to trochę sobie poczekam za kolejną odsłoną.
  Mam nadzieję że bd. warto :)
 • avatar
  Nikt nie widzi, że w na tym zwiastunie 80 bohaterów to ciemnoskórzy, wpier..... dostają tylko biali a jak już jest niby postać o jasnej karnacji to ma brodę jak wyznawcy pewnej religii lubiący kozy
  Zaloguj się
 • avatar
  2020 rok zapowiada się nieźle. W marcu WD:L, w kwietniu CP2077. W sam raz czas na unowocześnienie platformy, bo Ivy Bridge ciągnie ostatkiem sił. Zobaczymy co pokażą nowe Ryże.