Na topie

Watch Dogs Legion oficjalnie - data premiery i gameplay

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Akcja Watch Dogs Legion będzie rozgrywała się w Londynie, już po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Twórcy mają ciekawą wizję miasta i trudne zadanie dla gracza.

 • Watch Dogs Legion oficjalnie - data premiery i gameplay
A A

W ostatnich tygodniach pojawiały się coraz konkretniejsze doniesienia na temat kolejnej odsłony serii Watch Dogs. Przed kilkoma dniami stało się jasne, że oficjalna zapowiedź będzie miała miejsce na targach E3 2019. Tak też się stało. Poznajcie Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion - data premiery

I zaczynając od najważniejszej informacji możemy od razu przekazać, iż Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku. Gra będzie dostępna na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz Google Stadia.

Watch Dogs Legion - zwiastun i gameplay

Akcja Watch Dogs Legion będzie rozgrywała się w Londynie. Zobaczymy tutaj wizję miasta po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, co, przynajmniej wedle pomysłu twórców, nie skończyło się najlepiej.

Gra nie będzie skupiała się wokół jednego bohatera, zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu. Twórcy przewidzieli możliwość wcielenia się w werbowanych członków, a także zmieniania wyglądu i rozwijania ich umiejętności. Aby osiągnąć cel nie wystarczy walka, podobnie jak w poprzednich odsłonach serii ważne będzie hakowanie i wykorzystywanie infrastruktury technologicznej miasta, a nawet robienie użytku z rzeczywistości rozszerzonej.

„Londyńczyków uciskają skorumpowani oportuniści i to ty musisz stworzyć ruch oporu, aby przywrócić miasto jego mieszkańcom. Do dyspozycji masz całą populację potencjalnych rekrutów i wszystkie miejskie technologie. Hakuj, infiltruj i walcz o wyzwolenie Londynu.”

Tyle w teorii. Nieco więcej o rozgrywce mogą powiedzieć Wam opublikowane materiały wideo. Twórcy zaprezentowali nie tylko zwiastun, ale też gameplay.


Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2835 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. PIRAT_PL
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-10 23:04

  Czadzior zapowiada się coś na kształt zmienionej dwójeczki chociaż pierwsza odsłona była jak dla mnie pod względem fabuły lepsza to w drugiej bawiłem się równie dobrze.
  No to trochę sobie poczekam za kolejną odsłoną.
  Mam nadzieję że bd. warto :)

  Skomentuj

 2. hideo
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-06-11 00:22

  wsiąkłem w Dogsy szczególnie po świetnej 2! ten klimat i ta muza! Legion się ogra.

  Skomentuj

 3. topiq
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-11 08:35

  2020 rok zapowiada się nieźle. W marcu WD:L, w kwietniu CP2077. W sam raz czas na unowocześnienie platformy, bo Ivy Bridge ciągnie ostatkiem sił. Zobaczymy co pokażą nowe Ryże.

  Skomentuj

 4. misiofazi
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-12 09:15

  Nikt nie widzi, że w na tym zwiastunie 80 bohaterów to ciemnoskórzy, wpier..... dostają tylko biali a jak już jest niby postać o jasnej karnacji to ma brodę jak wyznawcy pewnej religii lubiący kozy

  Skomentuj

  1. misiofazi
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-06-12 09:16

   80%*

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)