Gry

Alpha Protocol pakowana do pudełek

przeczytasz w 1 min.

Wydawcy gry - koncern SEGA, poinformowali, że po długich miesiącach produkcji, "Alpha Protocol: The Espionage RPG" zostało oficjalnie ukończone. 

Teraz nastąpi proces tłoczenia płyt, drukowanie "książeczek" i pakowanie tych elementów do pudełek. Zatrudnieni do tej pracy ludzie muszą się spieszyć, gdyż światowa data premiery tytułu będzie miała miejsce 28 maja. Platformy, na jakie "Alpha Protocol" się ukaże to Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

"Alpha Protocol: The Espionage RPG" to szpiegowska gra akcji z elemetnami RPG. Duży nacisk producenci kładą na dialogach i stosunkach międzyludzkich. Z każdą napotkaną postacią możemy albo zachować pokój, albo uczynić z niej swojego wroga. Jak zapewniają twórcy, każda podjęta przez gracza decyzja będzie miała swoje skutki podczas dalszej rozgrywki (ile razy już to słyszeliśmy...). Warto wspomnieć, że znany jest już także polski dystrybutor gry - będzie nim CD Projekt, który obiecuje premierę tego samego dnia, co w pozostałych państwach na świecie, poza Północną Ameryką, gdzie tytuł pojawi się 1 czerwca.

Źródło: VG247.com

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gra może być bardzo dobra, ale będzie to 1 z porażek roku (finansowo i pewnie w rankingach) ze względu na fatalną grafikę... Większość graczy (zwłaszcza tych młodszych) patrzy na grafę i w sumie ja też, bo po to kupuję kartę za 600zł żeby grać w grę z piękną grafiką...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Obejrzyj sobie scrreny na necie albo trialery itp...
   • avatar
    CziKilla
    0
    "Z każdą napotkaną postacią możemy albo zachować pokój, albo uczynić z niej swojego wroga."

    ech ten zerojedynkowy swiat relacji miedzyludzkich, nuda do wyrzygania.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Parę pytanek...
     - czy wersja pudełkowa będzie wymagać Steam?
     - czy będzie się dało wyłączyć spolszczenie?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Oglądałem właśnie gameplay. Nie dość, że grafa z 2004-2005 roku to jeszcze sama gra tak żałosna, że masakra, a miałem ją kupić...
      • avatar
       Next_Gen_1987
       0
       Jak na produkcję z 2010 roku, to grafa jest cieńka, ale liczę na dobrą ''świeżą'' grę, jeśli będzie klimatyczna i fajna, to o grafie mogę zapomnieć ;-)
       • avatar
        Next_Gen_1987
        0
        Spoel86, mówisz, że gra jest cieńka, szkoda, bo twórcy zapowiadali pogromcę Mass Effect'ów, haha.
        • avatar
         Next_Gen_1987
         0
         Sam jesteś przereklamowany, gra jest dobra, 1 & 2, czekam na 3 część ME, to, że TY nie lubisz ME nic nie znaczy, bo i tak gry z serii ME to oficjalne hity i miliony graczy się w te gry zagrywa. A wsparcie BioWare jest dobre, ze strony technicznej, jak i jakościowej ( choćby dodatki DLC). Oby AP był co najmniej tak samo dobry choćby pod względem dialogów i oprawy audio-wizualnej. ME z powodzeniem łączy w sobie wiele gatunków, ale napewno nie jest grą dla dzieci, nie tylko z powodu treści dla dorosłych, ale i z konieczności rozumienia wyborów moralnych w grze i ich olbrzymiego wpływu na styl rozgrywki. Pozdrawiam.