Ciekawostki

Amiga eXec Party 2 już jutro

przeczytasz w 1 min.

Impreza eXec Party odbyła się po raz pierwszy 23 lipca 2005 roku, w 20-te urodziny Amigi. Dzięki wysiłkowi redakcji magazynu internetowego eXec możliwe stało się przedstawienie ówczesnej, najnowszej wersji AmigaOS4, działającej na komputerach marki Amiga One. Pretekstem do przygotowania kolejnej edycji imprezy stał się fakt wydania systemu AmigaOS 4.1 na platformę sprzętową SAM440ep, oferowaną przez firmę ACube Systems. eXec Party 2 odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 lutego, w Miejskim Domu Kultury Anin. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10tej i trwać będzie do wieczora, do godziny 18tej.

Tematem przewodnim imprezy jest prezentacja systemu AmigaOS 4.1 działającego na platformie SAM440ep. Dodatkowymi atrakcjami będzie pokaz systemu w wydanej nie dawno wersji dla platformy PegasosII oraz możliwość spotkania z innymi sympatykami komputera  Amiga. Samo spotkanie zostanie utrzymane w luźnej, nieformalnej formie. Więcej informacji można znaleźć na internetowej stronie eXec Party 2.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tjindy
  0
  Go Ami Go! :)
  • avatar
   .Alx.
   0
   Ehhh...
   To były czasy ! Na dyskietce 1.44 MB potrafili upchnąć takie gierki, że człowiek noce zarywał. Wcale nie przeszkadzała uboga grafika, choć na tamte czasy, to Amiga była niedoścignionym wzorem, obiektem marzeń dla wielu.

   Pozdrowienia dla wszystkich Amigowców.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    wow