Gry

Anders powróci w Dragon Age II

przeczytasz w 1 min.

Zbuntowany mag z dodatku Przebudzenie powróci w drugiej części RPG firmy BioWare.

 Warto przeczytać:
 

Dragon Age II tylko dla dorosłych

Jak poinformował właśnie serwis gameinformer.com, jedną z ważniejszych postaci w kontynuacji Dragon Age będzie Anders - czarodziej, który w Przebudzeniu został zmuszony do wstąpienia w szeregi Szarych Strażników. W Dragon Age II, nasz nowy bohater - Hawke - spotka go w slumsach miasta Kirkwall, w których to Anders pomaga potrzebującym i leczy ich z wszechobecnych chorób.

Jak to zwykle w grach RPG bywa, Anders pomoże Hawke'owi w jego wyprawie, w zamian za pewną przysługę. W trakcie gry poznamy wiele tajemnic, związanych z życiem tajemniczego maga i dowiemy się, że być może jego praca z bezdomnymi wcale nie wynika z tak altruistycznych pobudek, jak mogłoby się wydawać.

Informacja o Andersie jest jednak tylko zapowiedzią zapowiedzi Dragon Age II, która ma pojawić się w marcowym numerze magazynu Game Informer. W samym artykule mamy znaleźć znacznie więcej informacji, a gdy te się pojawią - Benchmark.pl na pewno przekaże je dalej. Tymczasem czekamy na premierę drugiej odsłony Dragon Age, która odbędzie się już w marcu, na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: gameinformer.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xfire25
  0
  ten żartowniś :) ?
  • avatar
   Badder
   0
   A Oghreen? Fajne teksty by były xD
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Oghren w jedynce miał swój styl. Nie ma co - mój idol. Jeśli miała by w dwójce pojawić się jakaś postać z jedynki, to wolałbym, żeby to był ten krasnolud.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tylko Sten "of the Beresaad, from vanguard of Qunari people" :) NPC, który miał dość specyficzne poczucie humoru

     "Why did you come to Ferelden? To answer the question" :)

     Tylko nie wiem, jak to przetłumaczono w polskiej wersji... nie grałem i nie mam zamiaru sięgąć po spolszczenie w drugiej części
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Punkt Przywracania.