Internet

Anonymous: hakerzy zaatakowali Polskę?

z dnia
Andrzej | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Andrzej
310 komentarzy Dyskutuj z nami

Wyłączono wiele stron WWW

Wczoraj o godzinie 19 padła większość rządowych stron internetowych. Nie działała strona Prezydenta RP, Premiera RP, Sejmu, Ministerstwa Finansów, Głównego Urzędu Statystycznego, Komisji Nadzoru Fianansowego, Państwowej Inspekcji Pracy i wielu innych. Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował wieczorem, że ABW i minister cyfryzacji Michał Boni monitorują sytuacje w związku z podejrzeniem ataku hakerów.

Z kolei Dyrektor biura prasowego Sejmu Magdalena Krzymowska wyjaśniła, że strony internetowe Sejmu zostały wyłączone po tym jak przestały działać i, że nie ma informacji o ewentualnym ataku hakerskim. W podobnym tonie wypowiedział się Piotr Waglowski, prawnik i webmaster powiązany z Internet Society Poland, który stwierdził, że po analizie ruchu w sieci i odpowiedzi serwerów, nic nie wskazuje na atak. Waglowski uważa, że po prostu wyczerpały się limity transferu (vagla.pl).

Ciekawe, że wraz z unieruchomieniem najważniejszych stron administracji publicznej, na Twitterze Anonymous pojawił się wpis „TANGO DOWN – sejm.gov.pl”. Jest to określenie z żargonu amerykańskich żołnierzy, które w wolnym tłumaczeniu brzmi „przeciwnik wyeliminowany”.

Anonymous twitter sejm.gov.pl

Z kolei serwis kontakt24 donosi, że akcja jest wynikiem odpalenia programu do blokowania stron, tzw. Orbitalnego Działa Jonowego, które generuje gigantyczną ilość fikcyjnych użytkowników. Ataki miały być podobno koordynowane przez Anonymous a problem stron w domenie gov.pl pogłębiała fama w internecie i setki tysięcy prób odsłon, których dokonywali ludzie chcący sprawdzić, czy powyższe strony rzeczywiście nie działają.

Możliwe, że niepotwierdzony nadal atak hakerów ma związek z ACTA, o czym pisaliśmy zaledwie wczoraj w wiadomości SOPA i PIPA powstrzymane, nadciąga ACTA. Dziś rano pojawił się kolejny wpis na stronie Anonymous: "8:00am. The Polish revolution is now beginning."

Anonymous
Hakerska grupa Anonymous potwierdziła atak na strony polskiej administracji publicznej

Co myślicie o całej sprawie? Jeśli rzeczywiście chodzi o atak hakerów, który miałby być odpowiedzią na polski akces do ACTA, czy takie metody presji na przedstawicieli władzy mają sens? Czy droga agresji jest dobrym rozwiązaniem? A może właśnie takie działania zwrócą uwagę rządzących na problem, który dotyka nas wszystkich?
 

Więcej o Internecie:

Źródło: kontakt24, wolnemedia, wprost24, vagla, facebook, wydarzeniowy

Komentarze

310
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Poziomek
  ████▓▓▓▓╬╬▓█████╬╬╬╬╬╬███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬▓██╬╬╬╬╬╬▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓███████▓▓███▓╬╬╬╬╬╬▓███████▓╬╬╬╬▓█
  ████████████████▓█▓╬╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓▓▓▓╬╬▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  █████▓▓▓▓▓████▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓▓███▓▓▓▓▓▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█▓╬▓╬╬▓██
  █████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓╬╬╬╬╬╬╬█▓╬╬╬╬╬▓██
  █████▓▓█▓███▓▓▓████╬▓█▓▓╬╬╬▓▓█▓╬╬╬╬╬╬███
  ██████▓██▓███████▓╬╬╬▓▓╬▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬▓███
  ███████▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬████
  ███████▓▓██▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████
  ████████▓▓▓█████▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█████
  █████████▓▓▓█▓▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓██████
  ██████████▓▓▓█▓▓▓╬▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓███████
  ███████████▓▓█▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████████
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  221
 • avatar
  aquadigger
  "The Polish revolution is now beginning"
  53
 • avatar
  hex3n
  Można tylko wywnioskować że, w grupie ANONYMOUS z pewnością są też Polacy...
  34
 • avatar
  barst
  Coraz ciekawszy robi się ten nasz XXI wiek ;)
  33
 • avatar
  Galathriel
  Teraz niech ceny paliw obniżą.
  25
 • avatar
  arco2006
  Ludzie powinnyśmy obalić ten rząd.
  Bo robią sobie z nami co im się podoba, paliwa drożeją i nikt im nie powie w USA były protesty, internet chcą kontroli- wolny internet.
  Nawet abonament RTV i radiowy do tej pory był spokój i nikomu to nie przeszkadzało po prostu jak zarobimy tą minimalną 3/4 społeczeństwa to mamy im oddać w podatkach i głupich opłatach abonenckich za reklamy.
  Wszystko po to żeby wspomagać państwa co zarabiają lepiej niż my:
  Grecja - min. wynag. 2500zł, kuroniówka 2500zł, Włochy - min. wynag. 3800zł, kuroniówka 4000zł. Jeszcze TUSK chce jedno państwo wspomagać.
  Może od razu Niemców wspomagać bo u nich kryzys też jest?

  Ja mam już dość tej bandy złodziei.
  25
 • avatar
  Konto usunięte
  HAHAHA, sejmowi skończył sie limit transferu. Pewnie mają wykupiony pakiet START za 99zł rocznie z limitem 10GB/mc. Ci frajerzy nie mają po prostu odwagi przyznać się, że kolesiowskim specialistom z ustawionego przetargu brak kompetencji i zostali hurtowo wydymani przez anonimowych. Brawa dla anonimowych.
  12
 • avatar
  Marcin1PL
  Cytując ostatnie zdania artykułu. No bez jaj, a to co oni z nami robią to co? Ciągłe podwyżki cen, podatków, ich własnych pensji, benzyny, akcyz itp... a ludziom nic. Tyle zarabiają wszyscy posłowie zasiadający w sejmie 12 500 zł + bonusy, które wahają się od 3000 do 15 000 miesięcznie. I jeszcze mają wszyscy czelność mówić, że nie są wstanie załatać długu publicznego, jak wszystko dla siebie z naszych pieniędzy załatwiają. By żyło się lepiej, tylko komu ja się pytam!
  10
 • avatar
  NightSlash
  W USA wprowadzili stan wojenny Obama podpisał ustawę NDAA
  Myśle, że wojna jest nieunikniona

  Tylko komu zależy na śmierci tylu ludzi?
 • avatar
  head_charge
  właśnie takie działanie anonimowych jest pożądane. oby tak dalej. bez stanowczych, silnych ataków nic nie osiągną. nie chodzi tu o byle pojedyncze ataki, ale o trwałe udupianie rządowych stron i bardziej drastyczne środki. kolejna wojna rozegra się w internecie.
 • avatar
  Konto usunięte
  A Benchmark jakoś się ustosunkuje do całej sprawy i rozpocznie jakąś formę protestu czy szkoda Wam kasy za te kilka reklam które można by wyświetlić w czasie protestu?
 • avatar
  Damian Szymański
  Hehe DDOS, czyli wygenerowali xxxxx wejść na serwery, aż te popadały. A najciekawsze, że takie ataki są w 100% legalne w Polsce i nic nikomu nie mogę zrobić. :D

  Dziękuję za uwagę i do następnego zdarzenia.
 • avatar
  Zdzichu1991
  1.mam 57 lat i pisze z kota syna
  2.Nie mówie że komuna była idealnym ustrojem tylko ze jak coś rząd zmieniał chciał zmienić to ludzie odrazu wyskakiwali z byle jaką popierdułką.I zmiany były korzystne dla obu stron.
  3.Twoi rodzice za komuny dostali wykształcenie,pracę jedzenie i jestem pewien ze na pewno żyło im się lepiej niż teraz
  4.Za czasów komuny prosperowały największe polskie zakłady
  a teraz masz co.. gówno walczyli o stocznię i teraz mają zamknęli nikogo nie wpuszczają hmm..
  5.Masz teraz taką wolność, że jak pierdniesz to wszyscy wokół wiedzą
  6.Poprostu nie lubię jak ludzie którzy gówno wiedzą wypowiadają sie np. w telewizji wypowiada sie jak redaktor który ma 20-40lat jaka ta komuna była zła ale tak naprawdę gówno o niej wie
 • avatar
  Konto usunięte
  Jaki durny tytuł. Zmieńcie na hakerzy walczą z polskim rządem o wolność Polaków.
 • avatar
  slaby666
  kiedy w tym kraju będzie normalnie?! Trzeba było nie wracać z Anglii...
 • avatar
  StartX_pl
  Komentarz usunięty przez ACTA
 • avatar
  Zdzichu1991
  To jest ta solidarnosć...
  Jakby za komuny chcieli wprowadzić acta to na ulice wyszły by juz tyś ludzi a pierdolom, że komuna była zła widać jak teraz jest super jeszcze będziemy Tuskowi niedługo buty lizać
 • avatar
  Zdzichu1991
  pejot_(ash),hideo nie kłóćmy się. Ważne jest teraz to ze jesteśmy przeciwni ACTA i zabronienia ludziom pełnoprawnego korzystania z Internetu w końcu płacimy za niego i mamy do tego prawo..
 • avatar
  raffal81
  ACTA nie byla by tak straszna zeby niejasne jej sprecyzowanie, sami wiemy jak wyglada prawo, tu podciagnac mozna pod to, tam pod tamto i wychodzi bagno.

  Jestem przeciwny PIRACENIU itp ale ACTA to cos znacznie wiecej i mam wrazenie ze to tylko zwykla przykrywka.

  No nic juz niedlugo sie przekonamy co z tego wyniknie ale jak wyzej pisalem Orwell'owska wizja swiata zaczyna sie spelniac a to nie wrozy nic dobrego.
 • avatar
  kapral.hicks
  Tjntjntjn - Koleżko jeśli myślisz że to robią przez wzgląd na piractwo to jesteś naiwny jak sam nie wiem już co. Nie będę tu mówił publicznie o pewnych sprawach ale prawdziwy powód wprowadzenia ACTA to większa kontrola nad ludźmi i tylko używa się określenia "piractwo" jako powód tego wprowadzenia. Stwarzają problem a potem rozwiązanie, nie długo nie będziesz miał żadnych praw, wolność słowa nie będzie istnieć. Zresztą filmik do którego dałem link pokazuje o co chodzi... wstawię go jeszcze raz (szkoda ze nie zrobili na benchmarku edycji)

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h1fJYlQ9iJY#t=392s
 • avatar
  lewymaro
  Zna ktoś numer KRS Anonimowych? Dałbym im swój 1% na organizację pożytku publicznego.
 • avatar
  FamilyGuy
  Jeżeli ktoś dysponuje numerem konta pana Tuska to niech szybko wyśle go Anonymousom. Jak chłopak straci trochę kasy to od razu zmieni zdanie. A wiadomo, że dla polityków kasa jest najważniejsza.
 • avatar
  VoytAss
  ACTA to jest zabójstwo dla sztuki w ogóle. Chronimy prawa autorskie? Bzdura. Sztuka od zawsze polegała na modyfikowaniu, zmienianiu i czerpaniu garściami z dokonań wcześniejszych autorów. Wyobraźcie sobie sytuację, gdy jakaś korporacja zarezerwuje sobie jakiś gatunek muzyczny. "Opatentuje" go. KOMPLETNA BZDURA. Jaki artysta miałby się podpisać pod tym gównem? Chyba artysta samobójca.

  Do tego dochodzi możliwość inwigilacji. Czy to jest w ogóle zgodne z naszą konstytucją i prawami człowieka? Może da się jakoś zaskarżyć tą całą ACTĘ?
 • avatar
  kapral.hicks
  Pirackie pliki i tak już się "ulatniają", największy obecnie darczyńca "filesonic" nie pozwala już od teraz pobierać nawet plików jeśli to nie był twój upload, uploaderzy z innych serwisów również kasują pliki. Ludzie za niedługo nie będą potrzebować neta powyżej 1MB bo do samego przeglądnięcia wp czy benchmarka to jest nie potrzebne.
 • avatar
  frozen
  Wystarczy spojrzeć jak wygląda teraz megaupload.com żeby zrozumieć do czego to wszystko zmierza...
 • avatar
  hideo
  nie popieram piractwa ale ACTA jest nie do zrealizowania, przykładowo jak isp ma szpiegować wszystkich i cenzurować sieć?! toż do tego trzeba by tabuny ludzi i ceny neta przez utrzymanie tylu pracowników by mogły tak skoczyć, że wielu ludzi by albo wykupiło jakiś wolniejszy net albo zrezygnowaliby całkowicie z neta, kto wymyślił ACTA powinien się uderzyć w czoło z technicznego punktu widzenia, nie tylko że nie powinno być cenzury w sieci (w końcu nie jesteśmy Chinami nawet jeśli pod względem potęgi gospodarczej Chiny ciągle rosną to politycznie ludzie są uwięzieni) ale samo ACTA jest nie do zrealizowania, imho nawet jeśli (odpukać) by to weszło w życie to isp nie dadzą rady wszystkiego kontrolować, 99% przypadków oleją i będzie kolejne głupie puste prawo, łapną kilka największych stron jak MU czy coś ale wszystkiego nie dadzą rady kontrolować, oczywiście mogę się mylić (tak samo jak Chiny mogą cenzurować kilka największych stron ale z mniejszymi i piractwem przez neta nadal sobie nie poradzili, jak chcą walczyć z piractwem to niech znajdą inny sposób bo ACTA wątpię żeby coś zdziałało realnie
 • avatar
  Jozio
  w końcu ktoś nas wspiera, jak na moje oko to był atak ddos ( dosyć popularny atak i skuteczny ) kazdy w necie moze przeczytać na czym ten atak polega ;) jesteśmy z nimi w naszym kraju niestety jest potrzebna rewolucja, jak na razie Palikot nie boi się czegoś zdziałać i pokazuje w miare możliwości jaki nasz rząd jest. Dodam "Thanks you Anonymous!!" czekamy na kolejne ich akcje, może rząd się ogarnie jak wykonają jeszcze kilka dobrych ataków ;)
 • avatar
  Damian_jo
  www.pawelgras.pl też nie działa - przez głupoty które w TVP Info,TVN 24 itd mówił ...
  500 - Internal Server Error
  'Jesteśmy Anonimowi. Jesteśmy legendą. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas.'
 • avatar
  Pychuuu
  Anonymous Polska
  "Tak panie Pawle Graś - to z pewnością awaria strony spowodowana tym, że na raz weszło na nią dużo zainteresowanych osób :) Tylko nie wiem skąd mamy hasła, loginy, imiona, nazwiska, adresy czy maile administracji i moderatorów rządowych stron; Zastanawia mnie fakt dlaczego o 22:48 strona sejmu zawierała nieszablonowy wygląd, hm... Awaria jak mniemam." A tak ogólnie ta ustawa jest skierowana przeciwko piratom a w gruncie rzeczy ja uważam że praktycznie nic to niezmienni jeśli chodzi o zyski dużych korporacji ponieważ liczą oni "straty" związane z piractwem ale są naiwni jeśli myślą że większość osób która pobrała z sieci ich produkt kupiła by go lub zainteresowała się nim gdyby nie był w sieci
 • avatar
  krzychu1977l
  INTELA kiedyś planował w procku dać ID starzy internauci pamiętają zamęt.
  Jest DRM w EFI.UEFI
  Teraz SOPA/PIPA/ ACTA.
  Ciekawe co czego świat w 2012 zmierza?
 • avatar
  Nalovp
  Chciałbym widzieć minę Tuska gdy czytał wiadomość od anonimowych-"Powiedz tacie, że z nami nie wygra" ;D
 • avatar
  kapral.hicks
  "(...) i niczego nie będzie." - Krzysztof Kononowicz
 • avatar
  winone
  filesonic też się psuję


  "All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally."
 • avatar
  sculi
  Ludzie protestują, po kolei organizacje przestrzegają przed ACTA, a nasz cudowny rząd i tak robi swoje. Zastanawiam się kogo oni reprezentują ? Bo na pewno nie nas wyborców ..........
 • avatar
  pitermaz
  A czy szanowny serwis Benchmark nie planuje pojsc za przykladem innych serwisow i przylaczyc sie do akcji blackout i kulturalnego protestu przeciwko ACTA - akcji informacyjnej ????
 • avatar
  DiaBloss
  Co za Idiota wymyślił tak głupi system ACTA, sopa itp. przecież to jest bez sensu. Założę się że pewnie taki prawnik z rządu czy inny tak samo łamie te prawa jak zwykły użytkownik z internetu !

  STOP ACTA !!!!!!!
 • avatar
  Konto usunięte
  dobrze ze jeszcze jest haszkod :)
 • avatar
  Ralphie
  teraz wprowadzą SUPER ACTA Z PIP* ... taka prawda.
 • avatar
  Ralphie
  (..)
 • avatar
  Ralphie
  Nie robię tego dla siebie nie robię tego dla piratów nie robię tego z zawiści. Robię to bo te świnie przeginają pałę - i np wkurza mnie, że dzieci i rodacy cierpią przez tych ^%$&%%
 • avatar
  raffal81
  WIele osob z ktorymi rozmawiam nie za bardzo rozumie co krysje sie pod pojeciem ACTA ;////

  ALe ja sie naprawde boje, Orwell'owska wizja swiata zaczyna sie spelniac.
 • avatar
  Gryngol
  Widać jacy specjaliści zabezpieczają rządowe serwery, haha.
 • avatar
  Zdzichu1991
  pejot_(ash) napisał
  Najzabawniejszy jest fakt, że obrońcy wolności i inni forumowi wojownicy chcą powrotu 'komunizmu' ew. jakiegokolwiek innego totalitarnego ustroju, gdzie 'rząd' będzie prywatnym firmom i przedsiębiorcom dyktował ile mają ludziom płacić i za ile sprzedawać swoje towary i usługi. Żal.

  co ty możesz wiedzieć o komunizmie jak w czasie jego trwania srałeś w pieluchy...
  Masz teraz swoją demokracje paliwo prawie 6zł likwidacje zakładów i na górze samych pasi brzuchów
 • avatar
  Konto usunięte
  Orbitalne Działo Jonowe?
  Czyżbyście w związku już z ACTA bali się użyć rzeczywistej nazwy - LOIC? ;)))
 • avatar
  Gasek
  anonymouswiki.forumotion.com/t9-fb-events-in-major-polish-cities

  Tu macie listę POLSKICH MIAST gdzie będą PROTESTY!!!
  nie musicie mieć facebooka (ja nie mam) wszystkie info jest dostępne bez logowania.
 • avatar
  winone
  teraz twitter padł
 • avatar
  DEX66
  pewnie nie wszyscy widzieli najnowszy wpis na twitterze bo strona troche przeciazona wiec zacytuje:
  ATTN: We will cease fire until we hear the results of talks between Michal Boni and Donald Tusk about ACTA.
 • avatar
  endru123
  Anonymous Polska
  Zaprzestajemy jakiekolwiek ataki na strony rządu do czasu werdyktu nt. ACTY. http://pastebin.com/jgKkpBM0

  Jak ktoś nie kumaty to niech nie pisze pierdol bo dziś wypowiadają sie nieco bardziej rozgarnięci ludzie niż ministrowie i posłowie itp i twierdza ze ACTA to atak na wolność słowa i demokracje w co są zamieszane korporacje i temu wszystko było po cichutku załatwiane a tak być nie powinno i nie może!!!!
 • avatar
  flybywire
  1) od 26 nie będziemy mogli używać skrótu ACTA - w końcu to też własność intelektualna...
  2) filesonic nie działa.
 • avatar
  kapral.hicks
  Morgi - Następny który myśli że wprowadzają acta dla walki z piractwem ehh ta rozrywka, tvn i tv zrobiły już swoje.
  Zostanie narzucona inwigilacja i brak wolności słowa wypowiedzi ponad to co rządowo akceptowalne a ludzie jeszcze za to podziękują bo myślą że tu o piractwo chodziło, zrobili z ludzi dosłownie stado baranów.

  Co do ACTA, to pomimo informowania przez rząd serwisów informacyjnych o fakcie przemyślenia tej sprawy i prawdopodobnego odrzucenia to i tak uważam że ją przyjmą. Tak tylko mydlą oczy wypowiedziami. Ludzie którzy by tego nie przyjęli zginęli w Smoleńsku i teraz zostali same sługusy elit światowych, ta sprawa z ACTA to była na pewno od dawna planowana i nie pozwolą sobie na sprzeciw ludności.
 • avatar
  michal1424
  http://www.youtube.com/watch?v=MwYpMa8wlHc&list=UUZjBO5Vrmc36XN_BPit-arw&index=1&feature=plcp buhhaha tusk
 • avatar
  Gregor-34
  Anonymous: hakerzy zaatakowali Polskę?

  Tytuł powinien brzmieć Anonymous: hakerzy zaatakowali polskojęzyczny rząd który robi wszystko co każe Unia Europejska lub USA i interesy obywateli ma głęboko gdzieś tam.
 • avatar
  Featureless
  Tak mi się kojarzy - cała ta sytuacja - Rząd, BBN, prokuratura etc.

  A więc fraszka Norwida z 19 wieku. Jakże aktualna.

  'Ogromne wojska, bitne generały,
  Policje - tajne, widne i dwu-płciowe -
  Przeciwko komuż tak się pojednały?
  - Przeciwko kilku myślom... co nienowe!'
 • avatar
  luki44
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/

  WBIJAC PONAD 170K LUDZI !
 • avatar
  Bigun
  Z tym pierdnięciem to chyba zawsze było,chociaż nie jestem pewien na 100 procent :)
 • avatar
  lukasz192
  Ojcze nasz który jesteś w necie ściągać pozwól pliki twoje przyślij linki nowe bądź dostępny jako w sieci tak i? na dysku internetu naszego powszedniego daj nam dzisiaj i puść nam nasze torrenty jako i my wysyłamy naszym współwyznawcom i nie blokuj nam naszych IP ale nam daj transfer szybki. Enter.
 • avatar
  arco2006
  http://demotywatory.pl/3657385/Pani-Basia-oglasza-stan-wojenny
  -1
 • avatar
  tjntjntjn
  Sami jesteśmy sobie winni.
  Gdybyśmy nie kradli (dotyczy całego Świata), tylko uczciwie poszli do sklepu i kupili CD z muzyką, grę, film czy cokolwiek tam innego, a nie kradli ściągając NIELEGALNIE z Internetu, to by do tego nie doszło.

  Jako jedyny chyba (jak na razie), zgadzam się z pomysłodawcami tych ustaw. Chcą bronić tego co jest ich. Oni wydali grube pieniądze i włożyli dużo pracy na stworzenie swoich produktów i chcą zarobić na swoim nich.
  Na pewno wielu z was tutaj ma własne firmy. I sami sobie odpowiedzcie. Jeśli masz sklep i widzisz kogoś kradnącego jakiś towar z półki, to co robisz? Pozwalasz mu kontynuować czy robisz z nim porządek i dzwonisz na Policję? I na pewno chcesz aby ta osoba poniosła konsekwencje za to co zrobiła.

  A ta śmieszna (dla mnie) grupa, która próbuje teraz rozpętać "wojnę internetową" (mało nam jeszcze wojen chyba), zaszkodzi nie tylko właścicielą blokując ich strony internetowe, ale i społeczeństwu.
  -1
 • avatar
  winone
  nic nie podpisali a już się pierniczy
  -1
 • avatar
  vieri37
  Morgi - z kąd ty sie tu wziołeś, chyba ci zycie nie miłe, nie wierze ze niemasz ani jednego nielegalego pliku no niewierze
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  (..)
  -1
 • avatar
  mikagosz
  ████▓▓▓▓╬╬▓█████╬╬╬╬╬╬███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬▓██╬╬╬╬╬╬▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓███████▓▓███▓╬╬╬╬╬╬▓███████▓╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  █████▓▓▓▓▓████▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓▓███▓▓▓▓▓▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█▓╬▓╬╬▓██
  █████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓╬╬╬╬╬╬╬█▓╬╬╬╬╬▓██
  █████▓▓█▓███▓▓▓████╬▓█▓▓╬╬╬▓▓█▓╬╬╬╬╬╬███
  ██████▓██▓███████▓╬╬╬▓▓╬▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬▓███
  ███████▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬████
  ███████▓▓██▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████
  ████████▓▓▓█████▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█████
  █████████▓▓▓█▓▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓██████
  ██████████▓▓▓█▓▓▓╬▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓███████
  ███████████▓▓█▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████████
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  -1
 • avatar
  pejot_(ash)
  Misja wykonana! Reforma edukacji zbiera żniwa. Ponad 120 komentarzy i w porywach 2-3 osoby potrafiące myśleć. Aż żal ściska, że młodzi ludzie, teoretycznie przyszłość kraju i narodu, potencjalni wyborcy nic nie wiedzą o świecie, gospodarce czy innych elementarnych sprawach.

  Najzabawniejszy jest fakt, że obrońcy wolności i inni forumowi wojownicy chcą powrotu 'komunizmu' ew. jakiegokolwiek innego totalitarnego ustroju, gdzie 'rząd' będzie prywatnym firmom i przedsiębiorcom dyktował ile mają ludziom płacić i za ile sprzedawać swoje towary i usługi. Żal.

  -2
 • avatar
  Galnospoke
  Zaatakowano Polske? Czolgow nie widze na ulicach. Co za durny tytul.
  -7
 • avatar
  radomiak.wojtek
  Tak się teraz zastanawiam czy kupować nowego kompa. Nie będzie jak ściągać gry z neta, a na oryginalne mnie nie stać.
  -8
 • avatar
  Morgi
  Popieram ACTA popieram walke z lamaniem praw wlasnosci i prywatnosci. Koniec i na pohybel piratom i hakerom, to szkodniki internetowi, w internecie powinny byc tresci darmowe i legalne, stop piractwu, nielegalnemu zarabianiu na lamaniu praw, wymiana plikow tak, ale tylko legalnych kopii, stop podrobom i wszechobecnej bylejakosci i cwaniactwu. Nie jest prawda, ze rzady i politycy chca na tym zbic kapital, biora sie za to nieprofesjonalnie, dylatancko, powinni jak najszybciej tlumic lenistwo i pobudzac gospodarke, wymuszac na obywatelach wole do pracy i oferowac im prace, szanse na lepszy poziom zycia, awans spoleczny, wiec nie popieram naciskow i lobbyngu korporacji rozrywkowej branzy.
  -10
 • avatar
  rasiaknorris
  JP!!! i rząd i premiera i prezydenta i wszystkie te ku... co się rzucają na naszą wolność! chwd... ACTA
  -14
 • avatar
  czapelka21
  Jedziemy z nimi he he żeby żyło się lepiej...piratom :P
  -51
 • avatar
  Yazgot
  Wątpię, żeby do takich tłuków w rządzie dotarły inne bądź co bądź bardziej pokojowe działania. Czemu mamy godzić się na działania za naszymi plecami. Akcja jeśli rzeczywiście jest prowadzona przez Anonimowych powinna być jak najbardziej wpierana przez wszystkich, którym zależy na wolności słowa. A, które jak dotąd istnieje TYLKO w jedynym medium jakim jest Internet. http://newspaper.li/static/ea7b977157271ba9a4e1f6bb3114e175.jpg
 • avatar
  Konto usunięte
  Wizja przyszłości która była ukazana w Matriksie, Equilibrium czy nawet w skazanym na śmierć (motywy z rządem) dzieje się na naszych oczach...
 • avatar
  Konto usunięte
  Jakos tak odnosze wrazenie ze naprawde zle sie na swiecie dzieje (ogolnie), dawno wojny nie bylo (duzej) ludzie sie bardziej nienawidza, przyrost debili jest jeszcze wiekszy (sa oczywiscie wyjatki) ktos juz tu pisal ze jestesmy jednymi z nielicznych pokolen ktore zyja w "pokoju" teraz wystarczy pomyslec jakie jest tego prawdopodobienstwo ze wlasnie nasze pokolenie zyje w tych czasach, az strach sie bac. Wydaje mi sie ze moze byc juz teraz tylko gorzej no ale mam nadzieje ze cos sie zmieni, ciezko byc optymista w tych czasach.
 • avatar
  buczi
  Bardzo się cieszę że w końcu ktoś zaczął tą walkę.
  Jak nic nie będziemy robić tak rząd będzie robił co będzie chciał.

  A ACTA to dopiero początek...

  pozdrawiam
 • avatar
  MarcinPcFg
  Popieram ;)
 • avatar
  mutissj
  super :p
 • avatar
  disign
  A ja uważam że cel uświęca środki. Politycy na chama chcieli tą umowę podpisać po cichu a pisanie masowych listów do naszych kochanych posłów nie wiele da , do puki się tym tematem nie zainteresują media, a dzięki Anonimowym ten cel uzyskano. I dopiero teraz może zacznie się normalna debata, bo ACTA nie ma nic wspólnego z demokracją a raczej z dyktaturą z tą różnicą że w dyktaturze nikt nie wprowadza prawa po cichu żeby obywatele o tym nie wiedzieli.
 • avatar
  trybcio86
  Trzeba bedzie odpalic amige i tyle:/ mnie martwi fakt ze do szpiegowania naszych rzekomych przestepstw i naruszen beda zobligowane osoby trzecie ktore beda sie przypier....ac do wszystkiego i polowa kraju skonczy bez netu i w pierdlu jak wejdzie akta w zycie. Coraz blizej nam do Chin :(
 • avatar
  Daniel Qoolik
  Czy to acto i tym podobner przepisy działają wstecz? jesli tak to mielibysmy wojne domowa jakby kazdemy przyszło zapłacic za to co spiratował wstecz, gry , muza, filmy, itp?
 • avatar
  Ralphie
  Szkoda, że żadna grupa nie bawi się w szturm na pałac prezydencki czy nasz piękny rząd. WOLNOŚĆ SŁOWA, WOLNOŚĆ POGLĄDÓW!!!
  Won z hołotą - won z cenami z UE a zarobkami jak w chinach!
 • avatar
  Skaza

  Bez względu na to, co spowodowało awarię stron internetowych .gov.pl ...

  STOP ACTA !

  Swoją drogą, ciekawym zbiegiem okoliczności jest pojawienie się ACTA, PIPA i SOPA w dość zbliżonym okresie czasu.

 • avatar
  Konto usunięte
  Anonymous tak dalej!!Niech dziady w sejmie robią tak dalej to z gównem zostaną.
 • avatar
  Patrick.
  Przynajmniej wiadomo, że Annonymous działają w Polsce. Bardzo dobrze ! Oby więcej takich ataków, co ode chce im się lecieć do tego Tokio.
 • avatar
  carbo888
  a powiem ciekawostkę dlaczego Anonymous jest pewne swojej wygranej otóż w przemówieniu o ACTA SOPA PIPA itp. powiedzieli trzy bardzo ważne słowa "jesteśmy wszędzie, gdziekolwiek" ja to odczytałem tak, że ci rządowi "hakerzy" kupieni do obrony przed anon. wcale nie będą ochraniać tych dupków

  no bo jaki haker chce mieć cenzurowany internet?
 • avatar
  trelik
  http://www.mon.gov.pl/ TANGODOWN #Anonymous ;)
 • avatar
  creative357
  Z biegiem lat ludzie co raz bardziej się od siebie oddalają, nawet podczas walki.
  Kiedyś walczyli między sobą z małej odległości mieczami, teraz przez komputer z odległością czasami 1000 km

  ale dobrze anoni robią :D
 • avatar
  Konto usunięte
  ACTA i SOPA nie mają na celu blokować piractwa bo tego nie robi się poprzez ograniczanie praw tylko poprzez ściganie źródeł kopii (np. aresztowanie twórcy Megauload jest takim działaniem antypirackim).

  Każdy kto choć chwilę głębiej myślał o tym jak skonstruowany jest nasz świat wie, że ACTA (itp.) to jedynie kolejna mała cegiełka w budowaniu globalnej kontroli nad tym co robimy i co najważniejsze - jak kupujemy. ACTA docelowo wymusiła by globalną tendencję do kupowania wielokrotnie tych samych produktów więc zwiększała by zyski firm, które wg mnie finansują z ukrycia takie działania jak ACTA i SOPA.
  Wraz z kontrolowanym postarzaniem produktów, przymus kupna nowych dóbr to wiodący trend na świecie.
 • avatar
  pryiwumek
  ACTA jedyne co uczyni to pozbawi osoby, które z piractwem nie maja nic wspólnego, dostępu do rzetelnych źródel informacji, komunikacji, oraz do pozbawienia wolności slowa i prywatności
 • avatar
  tanakov
  Blokowanie piractwa blokowaniem piractwa... jednak ustawa dająca władzę bez konsekwencji urzędnikom i oddająca ich dobrej woli ocenę poprawności treści zamieszczanych w internecie może mieć przykre konsekwencje...

  Znając dotychczasową taktykę premiera w walce z przeciwnościami czytaj "kibole" myślę że ten wybryk zostanie potraktowany właśnie w tej kategorii i podążając tym tropem dowodzi słuszności ACTA... Ehhhh... to już naprawdę poważna sprawa... To jak pozbawić amerykanów Macdonalda...

  Najbardziej rozbraja mnie tłumaczenie ze to nie nasz rząd to stworzył... ale przynajmniej może wskazać błędy i powiedzieć że podpisze jak je poprawią...

  Gaz łupkowy też w europie jest zakazany i jakoś nikomu u nas o nie przeszkadza
 • avatar
  simong
  Hehe widzialem ta akcje na 4chanie ;p
 • avatar
  Hoppe
  W końcu dostaniemy internet z kosmosu i skończy się ten cyrk, a firma zarobi krocie na wolnym internecie...
 • avatar
  trybcio86
  Nie dajmy naszemu "Państwu" prawnych narzędzi do naszej inwigilacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • avatar
  pocio
  ponad 170 komentarzy ;D benchmark chyba nigdy nie byl, az tak oblegany ;d
 • avatar
  kapral.hicks
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h1fJYlQ9iJY#t=392s

  Tutaj z kolei świetny filmik o tym co nam grozi po wprowadzeniu acta.
 • avatar
  dominatrix
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/nie-dla-acta-nie-zgadzam-na-podpisanie-umowy-miedzynarodowej/608
 • avatar
  endru123
  http://niezalezna.pl/22221-prezydent-moze-wprowadzic-stan-wyjatkowy
  Ciekawy artykuł war poczytania co nasz kochany rzad wyprawia w dodatku za nasze pieniądze ;/
 • avatar
  untalented
  Polski rządzie, mimo iż nie żyje Nam się dostatnie, nie zabierajcie Nam wolności, o którą walczyliśmy przez tyle lat..
  Przez jeden podpis otwieracie furtkę, której później nie da się zamknąć.
  Troszczycie się o Nas, czy interesy globalnych korporacji?
  Chyba nie zdajecie sobie sprawy jakie fatalne skutki to przyniesie..
  Polacy Wam tego nie zapomną, jeśli się ich nie posłuchacie!
 • avatar
  Pio69
  Wejdzie ACTA :) - obudzimy się w nowej rzeczywistości :) Chiny

  - włączam internet a tu mały zółty i skośnooki tańczy na ekranie - pewnie znowu jakąś treść nie zgodną z nadrzędną "wolą narodu" w sieci umieściłem :)

  Trwają już prace nad ACTA2 - wzorowane na modłę największego narodu na świecie.
  - za złe treści w necie "kulka w łepek" a za kulkę ma zapłacić rodzina :(

  PS. nie wiem czy niektórzy internauci zwrócili uwagę, że jest to już któraś próba zakneblowania netu przez ekipę PO-lityków określanych jako "Tusk ma Tolę, a Tola nie ma netu"

  PSII. według Acta za taką wypowiedź to admin musiałby mnie zbanować???
 • avatar
  cubess
  https://www.facebook.com/events/323468437693209/
 • avatar
  Patrick.
  Rząd podpisze ACTA.. Co na to Anonymous ?
 • avatar
  JimmyS
  Każdy zna sytuację w Polsce. ACTA nie powinna być podpisana. To taka sama sytuacja jak Assassins Creed PC - ubisoft chciał powstrzymać piractwo i wyszło to kosztem graczy oryginalnych kopi (kiedy piraci grali, zwykły użytkownik nie mógł grać z powodu braku internetu lub innych problemów z ich systemem). To nie jest wyjście. A agresja to właśnie efekt takich działań.
 • avatar
  pawluto
  TANGO DOWN !!!
  Dobra robota !
  Polecam też zaatakować GW i tvn za kłamstwa wobec polaków !
 • avatar
  phil711
  Hakerzy :) a raczej Crackerzy są potrzebni do wolności słowa zawsze za nią byli popieram ich :D
 • avatar
  hombre18
  Traktat ACTA uważam że nie powinna być podpisana, będzie moim zdanie za wiele nadużyć co do inwigilacji co użytkownicy przeglądają. Z drugiej strony to biorąc po uwagę wszystkie zapsu tego traktatu to większości jest to nie wykonalne technicznie, aby kontrolować ruch sieciowy.

  Pamiętam że kilka lat temu było wielce oburzenie że rząd się zwiło że użytkowników któzy udostepniają nielegalne pliki kilku wybrańcom się oberwało i się z kończyło, podejrzewam tak z tym paktem tak będzie
 • avatar
  Pio69
  http://pl-pl.facebook.com/KancelariaPrezesaRadyMinistrow?sk=wall

  kancelaria ma swoją stronę na face :)

  wpisujcie się tam NIE dla ACTA komentarz usuniety :)
 • avatar
  Morgi
  Rzad RP podpisze, wiec na nic zale bedzie zgoda i nic sie nie zmieni z dnia na dzien wladzy nie stac zeby scigac miliony piratow. Ta cala akcja jest pierwszym krokiem, oczywiscie bedzie pelna wolnosc czyli krytykowac i trollowac jak dawniej, ale sciagac pliki lewe oby bylo duzo ciezej.
 • avatar
  frozen
  megaupload - off
  fileserve, filesonic, filejungle: zrezygnowały z premiowania uploader'ów i wprowadziły restrykcje na pobieranie plików.

  Strach pomyśleć co to będzie, jak ACTA wejdzie w życie...
  :(
 • avatar
  szalfaV
  do boju, więcej takich akcji!! szkoda że tak łatwo nie można polityków do pierdla zaprowadzić
 • avatar
  raffal81
  Czsami to zaluje ze u nas nie ma MONARCHII...
 • avatar
  Marked
  Co jeszcze jest śmieszne i żałosne to fakt,że jeszcze do niedawna ACTA była traktowana przez nasz kochany rząd jako sukces polskiej prezydencji a teraz po protestach umywają ręce i zwalają na UE,na dodatek ten pan Graś i jego propaganda..wszystko było jawne,niedostępność stron rządowych to wynik dużego zainteresowania nimi,wtf? ja w życiu nie odwiedzałem tych stron..plują nam w twarz i wmawiają że deszcz pada!
 • avatar
  jaro777
  Tak się kończy (vide witryna premiera dzisiaj rano) jak się chce ciemne i niejasne prawo wprowadzać tylnymi drzwiami byleby tylko podlizać się innym, bo nasz "pierwszy liberał" podpisze nawet czysty papier pod warunkiem że przyjdzie z Brukseli, Berlina czy Moskwy.
 • avatar
  jaro777
  @raffal81 - ja od dawna twierdzę że Polska powinna przystąpić do Korony Brytyjskiej (jeśli nas oczywiście zechce), a Królowa już by zrobiła u nas porządek z tymi darmozjadami na urzędach, tak że po 2 latach mielibyśmy poziom życia jak w Szkocji, Kanadzie czy Australii. nawet unia by nam nie była wówczas potrzebna. Zresztą 2 mln Polaków już od dawna wybrało życie we Wspólnocie Brytyjskiej, i jakoś nie chcą wracać chociaż "pierwszy liberał" przekonywał że będą masowo podejmowac dobrze płatną pracę w ojczyźnie przodków.
 • avatar
  kapral.hicks
  http://www.gadu-gadu.pl/posel-pis-ostrzega-przed-acta-padna-redtube-i-youporn?utm_source=gg&utm_medium=main

  Tutaj streszczenie głównych gróźb jakie wprowadzi ACTA, WITAMY W PAŃSTWIE POLICYJNYM
 • avatar
  Konto usunięte
  Jezeli wejdzie w zycie ACTA w calej Unii

  straca na tym, serwery, potem dostawcy internetu bo po co komu szybki net, ale strate poniesie Intel jak i AMD oraz Nvidia, bo kazdy wolal dolozyc do kompa a oszczedzic na grach a teraz dodatkowo zakup gier i nowego sprzetu przy aktualnych zarobkach bedzie nierealne.

  Zreszto kontrola kazdego w sieci, ja osobiscie jak tak bedzie, zakupuje konsole i bede kupowal orginaly, a kompa tylko dla dostepu informacji, konsola wychodzi raz na pare lat a sprzet komputerowy co roku, wiec zeby miec na ciagle zmiany trzeba byc bogaty.

  tak jak Intel podniósł ceny bo wie ze nikt mu nie zagraza, hehehe, sam sie przekonalem ze na starym dual core 2x2,5 i dobrej grafie moge grac w najnowsze gry na full detalach, wiec do gier zamiast inwestowac prawie tysiaka na procka lepiej dolozyc do grafy a slabszy procek.

 • avatar
  grzechu85
  ACTA to nie jedyna ustawa, są już ustawy za które płacimy.

  http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk

  https://tashiwater.wordpress.com/2011/07/28/gmo-w-polskiej-zywnosci-to-fakt-kupujesz-olej-kujawski/

  https://tashiwater.wordpress.com/2011/06/06/10-sposobow-na-manipulacje-spoleczenstwem/

  http://www.stopcodex.pl/

  DZIAŁANIE NA SZKODĘ KRAJU TO STANDARD NIE TYLKO DLA OBECNEJ WŁADZY ALE I POPRZEDNICH.

  Wyprzedanie majątku i firm za grosze. Gazu mamy na tyle aby w całości pokryć zapotrzebowanie, a kupujemy od Rosji i to na kiepskich warunkach, nie mówię tu o łupkach (koniecznie proszę się zapoznać z filmikiem powyżej). Gaz z łupków można wydobywać ale tak aby my Polacy z tego korzystali, a zniszczenie środowiska starali się naprawić. Olać stany i rosję oni sobie poradzą bez naszego gazu, my musimy pilnować aby nasze surowce, wypracowany kapitał nie odpływał.
  Jeśli Was zainteresuje proszę o przesłanie linków znajomym, ważne aby ludzie widzieli co się realnie dzieje, a nie zaprzątali sobie głowy zbędnymi kłótniami PO, PiS i innymi kiedy za plecami robią zamach na Polskę.
 • avatar
  endru123
  Oto kolejna faza ataków hakerskich
  http://pastebin.com/xKMRv99g Baza danych - platforma.org
  http://pastebin.com/b0Qws0rf gazeta.pl
  http://pastebin.com/cL9NSz9k TVP.pl
  http://pastebin.com/kvgAyvsr Politechnika Krakowska
  http://pastebin.com/HLFmTtUW gov.pl
  http://pastebin.com/gb9iXSuY gryfino.psl.pl
  A to początek
 • avatar
  endru123
  https://lh6.googleusercontent.com/-EiGm5qF9ZEo/TrU0V6CFzKI/AAAAAAAAMU0/d_R6vxCb6AI/B51FFE3C4.jpeg
 • avatar
  Zdzichu1991
  raffal810

  - 2012-01-23 23:11 Cos mi sie wydaje ze bez rewolucji w polsce sie nie obejdzie, czas wyjsc na ulice i zrobic porzadek z tym co sie dzieje w naszym kraju, bo nasz kraj to ludzie, nie politycy, oni powinni brac pod uwage nas i sie nas obawiac a nie my ich.

  Dobrze gadasz mam nadzieje ze ludzie wyjdą i obalą tego Tuska niech go zniszczą do zera i całą tą jego kur..partie
 • avatar
  raffal81
  Ja to mam taka wizje by pokazac rzadzacym ze narod dluzej nie bedzie siedzial cicho swoich domach i patrzac na ten burdel.

  Wyjsc w pokoju i pokazac ze wiemy co sie dzieje, zeby zobaczyli ze narod nie jest taki glupi, ze przekraczaja granice ktora nie moze byc przekroczona, niech zdaja sobie sprawe z tego ze ich koniec jest blisko.
 • avatar
  raffal81
  http://www.popler.tv/#
 • avatar
  raffal81
  http://www.tvn24.pl/516111,live.html

  Warto posluchac
 • avatar
  endru123
  tez bym dal ale narazie nei maja KRS :P
  jak ktos z bialego lub okoli mozna dzis wpasc na protest, ja jade ponad 40km zeby tam byc a nie gnic i lajkowac przed kompem

  https://www.facebook.com/event.php?eid=256392994434523
 • avatar
  lewymaro
  Powiem tak: demokratycznie wybrany rząd demokratycznego kraju zadziałał bez zgody ludzi, którzy wybrali ten rząd. Rządzą dzięki NAM, ZWYKŁYM LUDZIOM, którzy byli tak dobrzy, poszli na wybory, i dzięki NAM mają władzę i pieniądze... Powinni być nam wdzięczni, ale nie, bez względu jaki rząd siedzi u władzy i tak lecą se w kulasy.