Smartfony

Apple prezentuje odświeżone wersje iPhone'a 7, iPhone'a 7 Plus oraz iPhone'a SE

przeczytasz w 1 min.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus oferowane będą w kolejnym kolorze, iPhone SE z większymi zasobami pamięci.

Da się ostatnio zauważyć, iż producenci smartfonów oferują zdecydowanie więcej wersji kolorystycznych swoich propozycji. Niektórzy nie mogą nawet doczekać się kolejnych premier i prezentują odświeżone wydania znanych już propozycji. Tym razem zdecydowało się na to Apple.

Producent zaprezentował smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus Red Special Edition. Ma być to uhonorowanie 10 lat współpracy Apple i organizacji (RED), na konto której firma z Cupertino przekazała do tej pory około 130 milionów dolarów. To ogromna kwota, którą (RED) spożytkowało na walkę z AIDS.

Przejdźmy jednak do samych smartfonów, chociaż długo nie trzeba będzie ich omawiać. Specyfikacja pozostała bez zmian. Spodziewać należy się jedynie nowego koloru obudowy.

iPhone 7 Plus Red Special Edition

iPhone 7 i iPhone 7 Plus Red Special Edition oferowane będą w wariantach ze 128 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Sprzedaż w około 40 państwach rozpocznie się już 24 marca. Na liście brakuje Polski, ale w kwietniu dostępność nowych propozycji zostanie rozszerzona, więc może wtedy się to zmieni.

Niektórych zainteresować może też fakt, iż potwierdziły się nieoficjalne doniesienia na temat iPhone'a SE. Smartfon sprzedawany będzie teraz w wariantach z 32 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej - odpowiednio 2 149 zł oraz 2 679 zł. Do tej pory trzeba było liczyć się ze skromniejszymi zasobami pamięci - 16 GB i 64 GB.

Źródło: Apple

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xchaotic
  9
  omg nowy kolor i 32GB pamieci ... juz mi mokro
  • avatar
   Leesiuu
   0
   A może warto wspomnieć o cenach?
   O ile podejrzewam, że Product (RED) nie zdrożały same w sobie to może SE w związku ze zmianą pojemności zmieniły cenę?

   Ale gdzież bym was tam podejrzewał o rzetelność artykułów...
   • avatar
    Leesiuu
    0
    Ciekawi mnie fakt, że niby w PL niedostępne, ale jednak polska strona Apple ma już odpowiednią zakładkę do składania zamówień...
    • avatar
     Marucins
     0
     Spoko.
     Mogą jeszcze wypuścić 10 innych kolorów.