Gry

Będzie otwarta beta Ghost Recon: Wildlands

przeczytasz w 1 min.

Wkrótce każdy zainteresowany Ghost Recon: Wildlands będzie miał okazję sprawdzić rozgrywkę.

Wielu graczy wiąże z Ghost Recon: Wildlands naprawdę spore nadzieje. Znajdą się jednak także tacy, którzy podchodzą do produkcji studia Ubisoft dość sceptycznie. Wszystkich ucieszyć powinny ostatnie informacje ujawnione przez producenta.

Za nami pierwsza tura beta testów, ale miały one charakter zamknięty i dostęp otrzymali nieliczni. Nam się udało, w związku z czym przedstawiliśmy Wam pierwsze wrażenia dotyczące rozgrywki. Najlepiej zabawę przetestować jednak samemu i okazuje się, że będzie na to szansa.

Potwierdzono drugą turę beta testów, które tym razem zostaną udostępnione dla wszystkich zainteresowanych. Jednocześnie nie podano niestety terminów oraz zawartości nadchodzącej bety. Najprawdopodobniej dostępna będzie na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Premiera Ghost Recon: Wildlands planowana jest na 7 marca, a zatem beta wystartować powinna już wkrótce. Czekając na nią rzucić można okiem na ostatni materiał wideo, na którym Sam Strachman i Laurent Fischer przybliżają kartel Santa Blanca.


Źródło: gamespot, Ubisoft

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kristof080
  2
  Gra ok, musza tylko popracowac nad optymilizacja, i bedzie nastepny niesamowity tytul po Rainbow 6 Siege i The Division.
  • avatar
   Adios6293
   1
   Jak bedzie ok to kupie i ogram z dziewczyna :)
   • avatar
    login1969
    -1
    Do @Adios6293 i innych obcokrajowców.
    Czy wy już całkiem zapomnieliście ja pisze się po polsku?Równie dobrze mogłeś napisać "ja umieć polski język" tylko że niestety ty "nie umieć".
    • avatar
     Presti
     -1
     Do @login1969 i innych spinających poślady o poprawną polszczyznę.

     Czy wy już całkiem uważacie się ze za jakieś medium, które swoją opinię traktuje jako jedyną i słuszną prawdę i najchętniej wieszaliby tych, którzy się do niej nie dostosują? Równie dobrze mogłeś napisać "Nie chce mieć nic wspólnego z tymi, którzy nie piszą czystym językiem polskim", tylko że oni pewnie z Tobą też, skoro tak podchodzisz do sprawy.

     PS. Istnieje coś takiego jak język internetowy :)