Gry

benchmark.pl po godzinach czyli redakcyjne granie w FIFA 19

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Nie samą pracą nasza redakcja żyje. Czasami trzeba też odpocząć, zresetować się i naładować baterie. Idealnie nadaje się do tego FIFA 19 i wspólne redakcyjne granie. Nie ma to jak dobrze rozpocząć weekend.

Piątek, piąteczek, piątunio to znak, że już za chwilę rozpocznie się weekend. Także i w naszej redakcji czuć wówczas nieco luźniejszą atmosferę. Czasami pojawia się też pomysł wspólnej gry czy to na komputerze czy konsolach. A że do redakcji przyjechał telewizor Samsung UE55NU8072T nie sposób było z takiej okazji nie skorzystać. 

Po krótkiej acz burzliwej wymianie zdań co do ogrywanej gry wybór większości redakcji padł na FIFA 19. I choć nie wszyscy byli początkowo równie zadowoleni, o dziwo z każdym kolejnym meczem także i osoby stroniące od futbolu dały się ponieść emocjom. Zresztą, co tu dużo pisać, powyżej możecie sami zobaczyć jak świetnie prezentuje się to w działaniu na dużym, 55-calowym telewizorze 4K UHD. Ale później odpaliliśmy Hitman 2...

Samsung UE55NU800

Źródło: informacja własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jozek23
  1
  Po pracy to na wódkę się szło z kolegami .
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Bardzo ciekawy materiał! Oby takich więcej! Nie mogę się doczekać, aby znów obejrzeć plecy dwóch kolesi grających w najnudniejszą grę ever! :)
 • avatar
  pawluto
  0
  Na początek Fifa - ok.
  Ale potem polecam WOT i CoD MW3 oraz PUBG.
  Czekamy na następne odcinki.