Gry

Gearbox Software w niewybrednych słowach o Borderlands 3

przeczytasz w 1 min.

Głos zabrał Randy Pitchford, CEO producenta, i trzeba przyznać, że wypowiedział się dość... szczerze.

Borderlands 3 praca Gearbox Software

Seria Borderlands jest jedną z wyżej ocenianych i bardzo lubianych przez graczy. Dynamiczna rozgrywka, specyficzna oprawa graficzna i mnóstwo oryginalnego humoru to elementy, które okazały się doskonałym magnesem przyciągającym uwagę. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej pytań o nową cześć serii. Stanowisko w tej sprawie zajęło wreszcie Gearbox Software.

Głos zabrał Randy Pitchford, CEO producenta, i trzeba przyznać, że wypowiedział się dość... szczerze. Najważniejszą informacją jest to, że kolejny Borderlands jest tylko kwestią czasu. Trudno jednak przypuszczać, kiedy mógłby się pojawić, ponieważ prace nad nim jeszcze podobno nie ruszyły. Twórcy nie mają konkretnego pomysłu na grę i, przynajmniej wedle zapewnień, chcą przygotować coś więcej niż dwójkę z większymi mapami i wypuścić taki produkt na wszystkie możliwe platformy.

"Kochamy Borderlands i wiemy, że nasi klienci również, a więc logiczne, że będziemy robić więcej części cyklu. Problem zaczyna się jednak w chwili, w której zaczynasz myśleć, jak powinno wyglądać Borderlands 3 ... Nie, obecnie nie rozwijamy takiego tytułu, ponieważ nie wiemy jeszcze, czym powinien on być. Możemy sobie coś wyobrazić, ale dokładnie nie wiemy jeszcze, co chcemy osiągnąć. Nie będziemy z wami lecieć w ***** tak jak robi to Valve z Half-Life 3. Wiemy, że chcemy zrobić kolejną część, wiemy, że powinna powstać, ale nie wiemy jeszcze, jak powinna wyglądać. Myślę, że za jakiś czas będziemy mogli o czymś poinformować i powinno się to spodobać wszystkim kochającym tę serię."

Być może coś w temacie Borderlands 3 ruszy się w momencie, w którym Gearbox Software będzie miało nieco więcej czasu. Obecnie ma bowiem na głowie inne projekty, m.in. Furious Four, a także odświeżoną wersję Homeworld oraz dwie niezapowiedziane jeszcze gry stanowiące początek jakichś serii.

Źródło: gamespot

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  ...w kulki?:D
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Borderlands był świetny, a Borderlands 2 wyśmienity, nie mam pojęcia co mozna jeszcze poprawić w 3ciej części. Gra jest miodna i mozna spędzać z nia długie godziny.
   Z niecierpliwością będę wyczekiwał wszelkich informacji o Borderlands 3 i pewnie kupię ją w dniu premiery.
   Gearbox to jedna z nielicznych firm, które potrafi mówić wprost i wiązać koniec z końcem.
   • avatar
    alb3rt
    2
    Jedyneczka z dodatkami była miodna, dwójki jeszcze nie ruszyłem bo cały czas wychodzą jakieś DLC a jak już kupuję to chcę mieć to wszystko w pakiecie także nie zależy mi szybkim wyjściu trójki.
    • avatar
     ragon
     1
     Darmowe DLC :) http://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-dlc-borderlands-2-w-game-agent/
     • avatar
      Kisielek
      -2
      J***Ć borderlands. FPS'ów jest od nasrania jak CD (lol to można nazwać grą?) RTS'y to gatunek który nadal ma inteligentnych fanów a gier jak na lekarstwo. Od dawna czekam na chociażby info o HW HD. To jest wiadomość miesiąca!
      • avatar
       Konto usunięte
       -8
       Powinni wypierzyć ten cel shading i wrócić do normalnej oprawy graficznej, tak jak to było planowane od początku! Grałem tylko w jedynkę, ale nie skończyłem, przez ta głupią komiksową grafikę!
       • avatar
        neo937
        0
        Co można poprawić w trójce? Wywalić roboty które były w dwójce. Jak dla mnie to właśnie ten element zabija Bordera 2.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         I dobrze. Pośpiech jest dobry tylko przy łapaniu pcheł.
         • avatar
          Petruss
          0
          Ja również grałem w obie części Bordera i obie przeszedłem ale jedyne co mnie męczy i zraża do tej gry to playthrough, gdzie w Borderlands 2 było ich aż 3. Przechodzenie tego samego 3 razy z tylko i wyłącznie silniejszymi przeciwnikami jest naprawdę nieprzyjemne.