Gry

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse debiutuje na PS4

przeczytasz w 1 min.

Call of Duty: Black Ops III wzbogaciło się o dodatek Eclipse. Jakie nowości wnosi on do rozgrywki?

Jeśli mamy tutaj największych fanów serii Call of Duty, to z pewnością posiadają oni w swoich kolekcjach Call of Duty: Black Ops 3. Pierwsi wybrańcy sięgać mogą już po drugie rozszerzenie gry - Eclipse.

Zdecydowano się w tym przypadku na czasową wyłącznością na rzecz jednej z platform. Od dziś pakiet Eclipse dostępy jest na konsoli PlayStation 4. Otrzymają go także właściciele Xbox One oraz PC, ale tu poczekać trzeba będzie jeszcze miesiąc.

Jakich nowości należy się spodziewać? Eclipse to zestaw 4 nowych map to trybu multiplayer. Dodatkowo w ręce graczy oddawany jest kolejny rozdział trybu Zombie, który rozgrywać ma się na Pacyfiku, w czasach II wojny światowej.

„Walcz w czterech nowych wieloosobowych lokacjach, w pełni wykorzystujących system ruchu wprowadzony przez Black Ops III - arena turniejowa, postapokaliptyczny obóz, futurystyczne lotnisko suborbitalne i zawieszony w przestworzach nad aktywnym wulkanem militarny system kolejowy.”


Źródło: youtube - Call of Duty

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Detrioux
  4
  Amerykańskim dzieciom łatwo takie cuda sprzedać. Ważne że jest rozwałka można skakać po wszystkim i jest to COD to się sprzeda.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ha, dobrze jest mieć PS4 ;P