Gry

20 minut z trybem Zombie w CoD: Black Ops 3

przeczytasz w 1 min.

Eksterminacja nieumarłych jeszcze nigdy nie była w Call of Duty tak emocjonująca. Podobno.

CoD: Black Ops 3 Zombie

Do premiery gry Call of Duty: Black Ops 3 pozostało już tylko kilka godzin. To dobry moment, by przyjrzeć się elementowi, z którego studio Treyarch jest podobno szczególnie zadowolone. Co powiecie na 20 minut z zapisem rozgrywki z nowego trybu Zombie?

Tryb Zombie powinien być doskonale znany tym, którzy w Call of Duty zagrywają się nie od dziś. W Black Ops 3 został on jednak nieco zmodyfikowany, a przede wszystkim rozbudowany. Wraz ze znajomymi zostaniemy przeniesieni do lat 40. ubiegłego wieku i poznamy ponoć pokręconą historię opowiedzianą przez znanych aktorów (m.in. Jeff Goldblum, Heather Graham, Neal McDonough, Ron Perlman i Robert Picardo). Wcielając się w magika, femme fatale, policjanta i pięściarza będziemy odkrywać tajemnice przerażającego miejsca oraz, a jakżeby inaczej, eksterminować hordy nieumarłych za pomocą przeróżnych broni.

Jeśli brzmi to dla was interesująco, to z pewnością zaciekawią was tez dwa najnowsze filmiki od Arekkza i spółki. Oto one:

Gra Call of Duty: Black Ops 3 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360.

Źródło: VG247

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marinz
  1
  Nowa mapa i jakieś macki... No rzeczywiście sie postarali xD
  • avatar
   greghostor
   1
   Znowu to samo ... kto to kupi, ta gra juz dla mnie nie istnieje
   • avatar
    Snack3rS7X
    0
    Tryb zombie - czytaj tryb za tych co uważają się za zombie, czyli konformistów, ślepych baranów podążających za stadem, ew. tłumaczenie - tryb dla debili...ale w końcu debilom też się trzeba przypodobać...