Gry

Jest okazja zagłębić się w świat Cyberpunk 2077 za darmo

przeczytasz w 1 min.

Posiadacze Cyberpunk 2077 mogą odebrać fajny prezent. Ci, którzy jeszcze nie mają gry w kolekcji otrzymują natomiast okazję do jej zakupu z rabatem.

CD Projekt RED rozdaje cyfrowy artbook gry Cyberpunk 2077

Od kilku dni Cyberpunk 2077 znów przyciąga większą uwagę. Rodzimy producent wypuścił patch 1.5 i wraz z nim w końcu wprowadził Cyberpunk 2077 na nową generację konsol. Poza tym stara się jednak o inne atrakcje wyraźnie próbując ponownie zainteresować większe grono swoim najnowszym tytułem.

Zdecydował się między innymi udostępnić za darmo cyfrowy, interaktywny artbook gry. Jakie warunki należy spełnić by cieszyć się tym prezentem? Cóż, trzeba być posiadaczem gry. Czy to smakowity kąsek? Dla niektórych pewnie tak. Zwłaszcza dla osób, które będą dopiero teraz sięgać po Cyberpunk 2077. A to w końcu 120 stron treści przybliżających Night City, samo miasto, jego dzielnice, technologie i tajemnice, ale także mieszkańców (w tym gangi) i nie tylko. Zapewne da się znaleźć tutaj smaczki, które mogą umknąć w trakcie rozgrywki.

Cyberpunk 2077 o 50% taniej

A skoro już wspomnieliśmy o dopiero teraz sięgających po Cyberpunk 2077, warto dodać, że jednocześnie zdecydowano się promocję. W jej ramach Cyberpunk 2077 oferowany jest o 50% taniej i to na każdej z platform docelowych. Oznacza to ceny w okolicach 100 złotych.

Źródło: Cyberpunk 2077

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lister
  4
  A jeśli nie wiecie, czy warto wydać forsę na Cyberpunka, możecie go przetestować za darmo całkiem legalnie. Jak? A popytajcie w swoim mieście w bibliotekach multimedialnych, czy nie mają takiej oferty. Wiem, że w Warszawie można pograć w mokotowskim DWM.
  • avatar
   Batyra
   2
   Super gra. Przeszedłem już dawno temu. W sumie to już o niej zapomniałem. I ze taki artbook ma mi przypomniec? Paaanie daj pan spokój. PS za to do Wieśka wracam cały czas…
   • avatar
    setnik
    1
    Kup grę, odbierasz artbook za darmo. Więc jak ma to zrobić osoba która gry nie kupi?
    • avatar
     ocw1987
     1
     Jak będzie za 50 to może kupię tego gniota...
     • avatar
      firefox101
      1
      Gra jest po tych łatkach dobra, większość spodziewała się dzieła wybitnego pewnie stąd to rozczarowanie po premierze. Pograłem na piracie i kupiłem oryginał.
      • avatar
       Marucins
       0
       Ale zagłębią się o dodatkową bądź podstawową wiedzę mogą tylko ci co mają grę. Reszta może polizać przez szybę.
       • avatar
        danglan
        0
        Z ciekawości pobrałem na ps5 wcześniej tylko czytałem jak to straszna jest gra. Pierwsze wrażenie jest dosyć mieszane w głowie siedzą opowieści o bugach, ale po około 2 godzinach w skórze V ,czuję się jak ryba w wodzie... Gra na prawdę ma coś w sobie i szkoda ,że 5godzinne demo minęło niczym pstryknięcie palcem , ale ja chcę więcej....grałem w nocy i trochę czasu spędziłem zmieniając między wydajnością ,a śledzeniem promieni 60 vs 30 klatek... I kiedy zawsze wybieram 60klatek tym razem zostawiłem "to" kinowe 30... Osobiście 10/10