Filmy / seriale / VOD

Głodny 4. sezonu Stranger Things? Netflix przygotował czekadełko

przeczytasz w 2 min.

Data premiery Stranger Things 4 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Netflix postanowił przypomnieć fanom serii, od czego wszystko się zaczęło. Oficjalne podsumowanie pierwszego sezonu jest już dostępne.

Początki Stranger Things

Podsumowanie Stranger Things 1 przenosi nas do Hawkins z lat 80-tych, którego melancholijna aura zostaje w jednej chwili zmącona. Porwanie Willa Byersa, tajna siedziba naukowców i pierwsze spotkanie z Jedenastką – pamiętacie to jeszcze? Jeśli coś Was ominęło, nic straconego – Netflix spieszy z pomocą. 

Stranger Things – zwiastun sezonu 4. 

Nowy sezon Stranger Things to już zupełnie inna historia. Jego bohaterowie dorośli i dają się poznać z nieznanej dotychczas strony. W jednym z wywiadów Gaten Matarazzo – odtwórca roli Dustina – następująco odniósł się do rozwoju serialowych postaci:

Jeśli chodzi o ton tego sezonu, to zdecydowanie jest on dojrzalszy i myślę, że twórcy zrobili to celowo, ponieważ serial dojrzewał wraz ze swoimi dzieciakami. Jako że my dorastamy jako ludzie, nasi bohaterowie też muszą dojrzeć. Bracia Dufferowie musieli się z tym zmierzyć, ale podołali temu i wykorzystali na swoją korzyść.

Sami Dufferowie przyrównują zaś w żartach nową odsłonę fabuły Stranger Things do kreacji utrzymanej w stylistyce Gry o Tron

Rodzina Joyce Byers jest teraz w Kalifornii. Zawsze chcieliśmy wykorzystać podmiejską estetykę w stylu z "E.T.", którą w tym roku udało nam się osiągnąć na pustyni. Oprócz tego mamy Hoppera w Rosji i grupę bohaterów przebywających w Hawkins. Te trzy wątki są ze sobą powiązane, ale ich tony są zupełnie inne. Nie wiedzieliśmy, jak wielki zrobi się ten sezon. Dopiero w połowie zdaliśmy sobie sprawę, ile historii chcemy tutaj opowiedzieć. "Gra o tron" była dla nas jednym z punktów odniesienia, ale jeszcze bardziej chodziło o ujawnienie czegoś i danie widzom odpowiedzi – zdradzają. 

Będzie się więc działo, co widać w nowym zwiastunie Stranger Things 4:

Stranger Things – kiedy 4. sezon?

4. sezon Stranger Things podzielono na dwie części. Pierwszą z nich zobaczymy już 27 maja na Netfliksie. Na drugą przyjdzie nam poczekać do 1 lipca.

Odliczacie dni do premiery?

Źródło: phanmemportable.com, ET, fot. Netflix

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam

    niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)