Filmy / seriale / VOD

Darmowy dostęp do Apple TV+ – 2 miesiące bez opłat w związku z premierą nowego miniserialu

przeczytasz w 1 min.

Darmowy dostęp do Apple TV+ wraca po raz kolejny, tym razem aż na 2 miesiące. Serwis promuje w ten sposób swój najnowszy miniserial – “O jedno cię proszę”. Oferta dotyczy zarówno nowych, jak i dotychczasowych użytkowników.

Darmowy dostęp do Apple TV+ – jak uzyskać?

Serwis Apple TV+ co jakiś czas próbuje przekonać do siebie kolejnych użytkowników, oferując bezpłatny okres próbny. Nie mowa jednak o standardowej, 7-dniowej promocji, a o pełnym miesiącu lub miesiącach dostępu do treści bez konieczności wykupywania subskrypcji. 

Tym razem darmowy dostęp do Apple TV+ oferowany jest przy okazji premiery amerykańskiego thrillera pt. “O jedno cię proszę” z Jennifer Garner w roli głównej. Z dwumiesięcznego okresu promocyjnego skorzystają zarówno powracający, jak i nowi użytkownicy.

Wystarczy kliknąć w link, przenoszący Was na stronę serwisu, a następnie dokonać rejestracji lub zalogować się na już utworzone konto. – Gotowe! Spieszcie się jednak, możecie to zrobić jedynie do 2 czerwca.

O jedno cię proszę – nowy serial Apple TV+

Jak wspomnieliśmy, darmowy dostęp do Apple TV+ pozostaje w bezpośrednim związku z premierą nowego serialu platformy. Jego bohaterką jest Hannah (Jennifer Garner), która podejmuje próbę zbliżenia się do przybranej córki (Angourie Rice), aby odkryć prawdę na temat tajemniczego zaginięcia swojego męża.

Produkcja powstała na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Laury Dave, współtwórczyni serialu. Kolejnym z jego twórców jest Josh Singer (“Spotlight”, “Czwarta władza”).

W serwisie znajdziecie już 2 pierwsze odcinki "O jedno cię proszę".

Źródło: Apple TV+

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bruner
  3
  A ja mam komunikat ze tylko dla nowych kont
  • avatar
   ECRYGIGS
   2
   Aktywowałem kiedyś Apple TV na jeden miesiąc dla jednego serialu i przed końcem dezaktywowałem subskrypcję. Pewnego dnia po przychodzi mi sms o popraniu kasy za subskrypcję Apple TV na kolejny miesiąc. Tega samego dnia wchodzę na konto Apple tv i patrzę, a subskrypcja jest aktywna. Wniosek jest tylko jeden usuncie dane karty, bo nie macie pewności dla usługi Apple TV.
   • avatar
    RedFox01
    1
    "Miło", że apple daje coś za "free", ale też bez podania swojej karty kredytowej lub debetowej możesz zapomnieć o darmowych 2 miesiącach i mogliście o tym wspomnieć, w tym sponsorowanym "artykule".
    • avatar
     StuffX
     1
     Kurcze, skorzystalem, ale wiekszosc tego co mnie inetresuje, jest PLATNE mimo tej subskrypcji... to jkakas patologia, placic, zeby moc zaplacic drugi raz.
     • avatar
      POSTMAN
      0
      Tylko IP ze stanów