• benchmark.pl
 • E3
 • E3 2017: a postapokaliptyczne Days Gone od Sony wygląda tak
Gry PlayStation 4

E3 2017: a postapokaliptyczne Days Gone od Sony wygląda tak

przeczytasz w 1 min.

Firma Sony zaprezentowała podczas E3 2017 sześciominutowy fragment rozgrywki z Days Gone – swojego postapkopalitycznego survivalu.

Sony rozpoczęło swoją konferencję na E3 2017 od całkiem mocnego uderzenia. Japończycy zaprezentowali nam solidny fragment rozgrywki z Days Gone – jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji, które w najbliższym czasie rozgrzewać mają do czerwoności konsole PlayStation 4.

Days Gone to gra, która przeniesie nas do otwartego, wyraźnie postapokaliptycznego świata. Tam zaserwować ma nam solidną opowieść o przywiązaniu oraz przetrwaniu. Nasz protagonista, którym jest Deacon St. John, wychodzi tymczasem z założenia, że jedynym sposobem, by przeżyć, jest stanąć do walki. I tak też robi.

Czego w Days Gone nie zabraknie? Nowy zapis rozgrywki jasno daje do zrozumienia, że: motocykli, zombiaków czy dynamicznej akcji – zarówno z shotgunem w dłoni, jak i walki wręcz. Zobaczcie zatem, jak wygląda to w praktyce:

Źródło: Sony, GameSpot

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  No to będzie w co grać ;) mimo że zombie i tym podobne powoli się przejada, ale tutaj widać że fajna dynamika tych umarlaków ;P
  • avatar
   rasiaknorris1
   1
   Powini poprawić animacje bo to nie stara gra ze jak podkłada bombę to magicznie. Teraz to już jest irytujące lenistwo. Synchronizacja dźwięku dobpoprawy. Jak go złapał jeden facet i drugiego kopnął to było sore opóźnienie. Tak to ciekawie się zapowiada. Jak wyjdzie fajna gra to kupię drugą konsole.
   • avatar
    chotnik2
    1
    Gra o zombie po raz 2531633453.