Gry komputerowe

Bardzo duże zainteresowanie Diablo 3: Reaper of Souls

przeczytasz w 1 min.

Tylko w pierwszym tygodniu obecności na rynku dodatek znalazł 2,7 miliona nabywców.

Diablo 3: Reaper of Souls gra sprzedaż

Jeszcze kilka tygodni temu nie brakowało głosów, iż Diablo III odchodzi w zapomnienie. Producentowi udało się jednak tchnąć w swoje dzieło nowe życie, w czym spora zasługa nie tylko udanych aktualizacji, ale również dodatku Reaper of Souls.

Jego zapowiedzi brzmiały bardzo obiecująco i akurat w tym przypadku na samych obietnicach się nie skończyło, co szybko potwierdziły pierwsze recenzje. Okazuje się, że Reaper of Souls bardzo dobrze przyjęli także gracze, którzy w bardzo dużej liczbie zdecydowali się na zakupy.

Producent poinformował właśnie, iż tylko w pierwszym tygodniu obecności na rynku dodatek znalazł 2,7 miliona nabywców. Wielu z nich bardzo szybko postanowiło uporać się z tym co przygotowali twórcy, ponieważ z ujawnionych przez Blizzard informacji wynika, iż ostatniego przeciwnika pokonano już 1,5 miliona razy.

"Z Reaper of Souls chcieliśmy podkreślić wszystkie rzeczy, które gracze Diablo zawsze kochali w tej serii, od gotyckiego otoczenia aż do epickiego lootu. Jesteśmy podekscytowani widząc, że gracze cieszą się z wprowadzonych zmian i czekamy na osiąganie przez nich jak najwyższych poziomów doświadczenia." - Mike Morhaime ze studia Blizzard

Źródło: eurogamer.net, blizzplanet

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  17
  Dodatek jest super, nie ma co się dziwić. Oby wyszły kolejne.
  • avatar
   BILI82
   5
   Jest bardzo dobrze... grywalnosc super, brak AH ozywil gre :) no a te kolejki na server uhuhhuhu :)
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Dodatek duzo zmienil, teraz az milo pograc z kumplami :D
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     2,7mln przy 10mln sprzedanych w tym samym czasie to slaby wynik. :P Wychodzi na to ze tylko 1/4 oryginalnych nabywcow Diabelka pozostala w grze.
     • avatar
      Spojler
      2
      Wcześniej sceptycznie podchodziłem do nowej części diablo np. dom aukcyjny wycięty z wowa na trzepanie kasy czasami brakowało mi tej... iskry. Ale jednak po zakupie dodatku zauważyłem że nareszcie dali to COŚ co brakowało tej grze od samego początku. Nawet twórcy nie zakończyli gry tylko na ostatnim bosie teraz mogę zrobić roz...wałkę przy dodatkowych trybach :P
      Dodatek spełnił moje oczekiwania... POLECAM - Spojler
      • avatar
       Luiso
       0
       Dobrze wiedzieć. Gdy już znudzi się Path of Exile może powrócę do sanktuarium. Choć GGG co 4 miesiące ma wydawać duże dodatki więc jeżeli słowa dotrzymają to nie prędko tak się stanie.
       • avatar
        Marucins
        -1
        BUHAHAHA bardzo duże?

        Skoro podstawkę nabyło 12 mln a ten dodatek tylko 2,7 mln to JAK MOŻNA PISAĆ TAKIE BZDURY ŻE MA DUŻE ZAINTERESOWANIE??
        • avatar
         jimbeam
         -9
         W D1 grałem jeszcze przez net, D2 przez lata, D3 trochę a RoS nie kupiłem i nie kupię. MI ah nie przeszkadzał, nikt nikomu nie kazał kupować/sprzedawać. Kto chciał grać to zawsze znalazł dobrą ekipę. Teraz tylko w PoE i 3/4 znajomych z D tam siedzi. W tej chwili D3 to typowa gra dla noobów.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Rwie czache śmierci
          • avatar
           xMhLx
           0
           Dodatek dobry. Muzyka w finałowej walce świetna. Jednakże V akt jest za krótki.