Gry

Być jak Ojciec Chrzestny - tak wygląda rozgrywka w Empire of Sin

przeczytasz w 1 min.

Budując, a następnie stając na czele przestępczego imperium, ma się pełne ręce roboty. Robota ta może jednak dawać dużo frajdy, a przynajmniej nowy gameplay z Empire of Sin pozwala wierzyć, że tak właśnie jest.

W Empire of Sin od zera stworzymy przestępcze imperium w samym sercu Chicago z początku ubiegłego stulecia. Wykorzystamy spryt, urok osobisty, pieniądze i siłę, aby wedrzeć się na szczyt, utrzymać pozycję i dynamicznie zwiększać swoje terytorium. Twórcy z ekipy Romero Games zapowiadają, że nie ma jednej słusznej drogi do zwycięstwa i obiecują realistyczne odwzorowanie przestępczego półświatka. Tętniące życiem miasto, bohaterowie z krwi i kości oraz duża swoboda przy podejmowaniu decyzji to charakterystyczne cechy tego tytułu.

Wiele wskazuje na to, że w Empire of Sin trudno będzie się nudzić, a jeśli lubicie strategie w stylu XCOM, to gra powinna wam się spodobać. Nie musicie zresztą wierzyć na słowo, wystarczy, że zerkniecie na poniższy materiał wideo, pochodzący z kanału Rock Paper Shotgun i prezentujący solidny kawał rozgrywki. Możemy przyjrzeć się budowaniu imperium, systemowi dialogowemu, ustawieniom postaci czy też samej akcji w mieście, a jako boss, mamy tam dużo do roboty.

Empire of Sin - gameplay:

Na liście platform docelowych znajdują się komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera gry Empire of Sin odbędzie się wiosną 2020 roku

Źródło: Dark Side of Gaming, Rock Paper Shotgun

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!