Filmy / seriale / VOD

Fantastyczna Czwórka – obsada ujawniona! A w niej… gwiazda DC

przeczytasz w 1 min.

Obsada Fantastycznej Czwórki ujawniona! Póki co nieoficjalnie, mamy jednak podstawy podejrzewać, że już wkrótce to się zmieni. Kto wcieli się w bohaterów nowego filmu Marvela? Nie brakuje zaskoczeń.

Fantastyczna Czwórka – obsada ujawniona!

“Fantastyczna Czwórka” to film mający otworzyć 6. fazę MCU w ramach tzw. Sagi Multiwersum. Co jakiś czas w sieci pojawiały się doniesienia na temat obsady nowego tytułu z uniwersum Marvela. Tym razem pełną listą nazwisk podzielił się na swoim Twitterze MyTimeToShineHello – popularny scooper, którego przewidywania niejednokrotnie miały okazję już się potwierdzić. Kto na niej widnieje? 

Na wypadek, gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, obsada “Fantastycznej Czwórki” prezentuje się następująco: Adam Driver jako Reed Richards, Margot Robbie jako Sue Storm-Richards, Paul Mescal jako Johnny Storm i Daveed Diggs jako Ben Grimm.

Tym samym potwierdziły się pogłoski, które od jakiegoś czasu obiegały Internet. Nie oznacza to jednak, że obyło się bez zaskoczeń. Jak wiadomo, Margot Robbie jako Harley Quinn do tej pory związana była z konkurencyjnym uniwersum DC, co może pozostać nie bez wpływu na jej dalszą w nim rolę. Nieoczywisty wydaje się też wybór Daveeda Diggsa, którego nie często łączono z postacią Grimma.

Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień przyjdzie nam zapewne poczekać do lipca tego roku, kiedy to odbędzie się San Diego Comic-Con 2023. 

Fantastyczna Czwórka – kiedy premiera?

“Fantastyczna Czwórka” zadebiutuje na wielkim ekranie 14 lutego 2025 roku.

Źródło: twitter.com/MyTimeToShineH

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  axelbest
  4
  Ja jako mało znany scooper, przewiduje że benchmark pożyje jeszcze max 3 lata. Jakość artykułów jest na poziomie Chat GPT v1. Niech mi Pani autorka powie - co zatem się stanie z Johnem Krasinskym, który już zagrał rolę Reeda Richardsa w filmie Doctor Strange 2: In the multiverse of madness.

  Teraz lecąc poprzez kolejne zdania od początku:
  "Obsada Fantastycznej Czwórki ujawniona" - nieprawda, jedyne co wiemy, to jakieś domysły jakiegoś "scoopera".
  "Tym samym potwierdziły się pogłoski, które od jakiegoś czasu obiegały Internet." - jakie pogłoski? źródło może jakieś?

  Nie pofatygowała się nawet Pani, żeby poczytać komentarze pod twittem, gdzie sporo ludzie pyta o to co z Krasinskym w takim razie.

  Dużo chociaż płacą w tym benchmarku? Kiedyś ten serwis był ostoją profesjonalizmu, było sporo rzetelnie przeprowadzanych testów, nowinki techniczne (a obecnie połowa nowinek to AGD/RTV). Dziś to kolejny pudelek branży IT.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Ehh Margot, dla mnie zawsze będziesz Harley
   • avatar
    KENJI512
    1
    Wooow... dwóch białych i jeden prawie biały aktor... do tego kanonicznie jedna kobieta, nie zmienili tego... woow :o
    • avatar
     vacotivus
     0
     Brakuje w ankiecie opcji "Nie interesuje mnie to"
     • avatar
      baertus11
      0
      ta z 2005 roku już była lekko strawna z przyszłym Kapitanem Ameryką.... co kolejna realizacja to jeszcze cięższy pasztet....
      • avatar
       karolmil
       0
       Hej Benchmark! Jak tam słupki wyświetleń i odwiedzin? Domyślam się, że lecą na łeb na szyję. Dlaczego? Ano dlatego, że poziom Waszych wypocin sięga już dna. To nie jest ten Benchmark sprzed lat, nie ten poziom. Podzielam zdanie z przedmówcą - axelbest. Pozdrawiam i mimo wszystko mam nadzieję, że na którymś z team meetingów postanowicie, że pora wrócić do korzeni, a przede wszystkim poprawić jakość artykułów. Przeanalizujcie komentarze czytelników - niektórzy radzą Wam z dobrego serca :)