• benchmark.pl
 • Gry
 • Far Cry 4 mógł rozgrywać się w Rosji lub Ameryce Południowej
Gry

Far Cry 4 mógł rozgrywać się w Rosji lub Ameryce Południowej

przeczytasz w 1 min.

Twórcy mieli pomysły na fabułę rozgrywającą się w innych miejscach niż Himalaje.

Far Cry 4 gra

O tym, że Far Cry 4 zabierze nas w Himalaje wiedzą już chyba wszyscy czekający na ten tytuł. Teraz dowiadujemy się jednak, że twórcy mieli również pomysły na fabułę rozgrywającą się w innych miejscach.

Poszukiwania odpowiedniego terenu działań graczy zakrojone były na szeroką skalę, ale dość szybko zdecydowano się ograniczyć do 3 lokacji. Prócz wspomnianych już najwyższych gór świata postawiono również na Rosję oraz Amerykę Południową. Dla każdego z wymienionych miejsc przygotowano nawet zarys fabuły i po przeanalizowaniu całego materiału podjęto ostateczną decyzję.

"To nie było tak, że bam i od razu mamy Himalaje. Szukaliśmy fajnego miejsca na całym świecie, szukaliśmy w Ameryce Południowej, patrzyliśmy też na Rosję. Rozglądaliśmy się prawie wszędzie, ale w sumie dość wcześnie zdaliśmy sobie sprawę, że Himalaje będą świetne." - Vincent Ouellette, starszy projektant poziomów Far Cry 4

Do tej pory oceniano decyzję producenta jedynie w kontekście rezygnacji z klimatów tropikalnych na rzecz śniegu i mrozu. Co powiecie teraz? Wolelibyście przygotowywać się do zabawy w Rosji lub Ameryce Południowej czy jednak Himalaje brzmią dla Was kusząco?

Źródło: gamespot, eurogamer.net

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mordehigh
  8
  A mi tam Himalaje pasują , zróżnicowany teren może być fajnym ,,placem zabaw,, np wysoko w górach śnieg a na samym dole cieplutko , drzewa itp :D już nie mogę się doczekać
  • avatar
   Konto usunięte
   8
   W Rosji to by pewnie Putin był głównym antagonistą :p
   • avatar
    Dudzio993
    3
    Mogli iść w stronę Europy środkowo-wschodniej :>
    • avatar
     hex3n
     2
     Nieważne gdzie się rozgrywa. Geje w różowych garniakach są pewnie wszędzie ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Po nieudanej wg mnie 2 część sceptycznie podchodziłem do 3 ale bardzo mi się spodobała, liczę na podobną zabawę z 4 i z chęcią pograłbym w kilmatach Ameryki Pd. jak i Rosji :)