Gry

Far Cry 5 coraz bliżej - słuchaj radia Hope County FM i wygraj PS4 Pro

przeczytasz w 1 min.

Hope County FM już nadaje – słuchajcie na Spotify radia z Far Cry 5 i 1) poczujcie klimat Montany, 2) dowiedzcie się więcej na temat samej gry i 3) zyskajcie szansę na wygranie zestawu z konsolą PlayStation 4 Pro.

Premiera gry Far Cry 5 dopiero przed nami, ale radio Hope County FM już nadaje. Koniecznie go posłuchajcie, jeżeli tytuł ten znajduje się w waszym kręgu zainteresowań.

Hope County FM, czyli radio z Far Cry 5

Hope County FM odbierać może każdy z około 160 milionów użytkowników usługi Spotify. Po co? Ano po to, żeby za sprawą energetycznej muzyki poczuć klimat Montany czy też dowiedzieć się co nieco na temat świata gry Far Cry 5. Podczas audycji można poznać historie mieszkańców Hope County i samego hrabstwa.

To jednak nie wszystko, bo co tydzień będzie można wygrać konsolę PlayStation 4 Pro z grą Far Cry 5, gadżetami i Księgą Josepha Seeda. Trzeba tylko słuchać radia regularnie i w odpowiednim czasie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Szczegóły na oficjalnie stronie Hope County FM.

Co ciekawego na Hope County FM?

„Radio będzie nadawało przez cały marzec, a audycje będą pojawiały się cyklicznie w każdy wtorek i piątek w formie nowych playlist na platformie Spotify, w ramach kanału Hope County FM. Całość została przygotowana w taki sposób, aby jak najwierniej oddać klimat lokalnej, amerykańskiej rozgłośni oraz gry, w której dużą część stanu opanowała sekta fanatyków, uważających, że nadejście apokalipsy jest nieuniknione”.

To powyżej to fragment oficjalnego opisu radiostacji. Dowiadujemy się z niego również, że audycje będą przerywane amerykańskimi utworami, także tymi, które złożą się na oficjalną ścieżkę dźwiękową gry. Tymczasem przypominamy, że premiera Far Cry 5 na PC, Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się 27 marca.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  -1
  Ciekawe czy ceny cos spadna miesiac po premierzebo na razie to wielkie NIE.
  • avatar
   KORGAN
   -3
   Płacić 200zł za DLC do FC3?! Buahahahahahha. Wracam do "Path of Exile" i czekam na grę roku, czyli "PILLARS OF ETERNITY 2"!
   • avatar
    tuna007
    -6
    ja mam dealera co mi sznuruje gry po 10 $ , ale i tak nie kupie

    far cey poza jedynka byly dobre do 1 rzeczy ... wyrzucenia na smietnik