Gry komputerowe

Rolnicza strategia po polsku - Farm Manager 2018 [AKT. - dziś premiera]

przeczytasz w 1 min.

Farm Manager 2018 to tsworzona przez polskie studio Cleversan Software strategia ekonomiczna, która każe nam przejąć kontrolę nad dobrze prosperującym gospodarstwem i sprawić, by działało jeszcze lepiej.

Aktualizacja, 6 kwietnia 2018: Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj na półkach sklepowych wylądowała gra Farm Manager 2018. To dobry moment, by jeszcze raz podkreślić, że nie jest to typowy rolniczy symulator, lecz strategia ekonomiczna, co wyróżnia ją na tle innych produkcji z „farm” w nazwie. Gdy już uda Wam się zagrać, podzielcie się w komentarzach swoimi wrażeniami. Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapoznajcie się z poniższym newsem.

News, 9 marca 2018: Polacy uwielbiają rolnicze produkcje i Polacy pracują też nad czymś, co ma być optymalną grą o zarządzaniu własnym gospodarstwem. Łódzkie studio Cleversan Software wykonuje ostatnie szlify, bo już 6 kwietnia na półkach sklepowych zadebiutuje jego Farm Manager 2018. Co zaoferuje ta rodzima produkcja?

Polska strategia ekonomiczna pozwoli graczom sprawdzić się w roli właściciela prężnie rozwijającego się gospodarstwa. Do jego zadań należeć będą: planowanie upraw pszenicy czy gryki, czuwanie nad hodowlą zwierząt, zatrudnianie pracowników i kierowanie ich karierą, kupowanie maszyn i budowanie fabryk oraz odpowiadanie za handel.

Farm Manager 2018 screen

„Farm Manager 2018 to strategiczna gra ekonomiczna podejmująca temat zarządzania własnym gospodarstwem i jego pracownikami. Steruj procesami uprawy ziemi, dobieraj do prac odpowiednich pracowników i maszyny, hoduj zwierzęta i przetwarzaj zebrane plony” – możemy przeczytać w oficjalnym opisie 

W grze Farm Manager 2018 do dyspozycji graczy oddanych zostanie około 40 budynków, 20 upraw, 10 gatunków zwierząt, 40 maszyn, 3 tryby rozgrywki i 15 scenariuszy. Twórcy zapowiadają również zmienną pogodę i pory roku. Rzućcie okiem na zwiastun:

Jeżeli pognacie do sklepów zaraz po premierze, będziecie mogli nabyć lepiej wyposażoną wersję z okładką ukazującą zmiany pór roku (drukowaną w technologii soczewkowej), dwustronny kalendarz rolnika oraz etui:

Farm Manager 2018 premiera

Źródło: Cenega, Cleversan Software

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  1
  Wiecie co jest najzabawniejsze, że to jest dokłądnie odwrotność tego co powinno się robić, aby mieć opłacalne gospodarstwo...
  • avatar
   sebmania
   0
   Poleci ktoś jakąś strategie ekonomiczną? niekoniecznie rolniczą.