• benchmark.pl
 • Mobile
 • Zbliża się prezentacja Androida 4.3 Jelly Bean - Google wysyła zaproszenia na konferencję
Mobile

Zbliża się prezentacja Androida 4.3 Jelly Bean - Google wysyła zaproszenia na konferencję

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że bezsprzecznie najpopularniejszy obecnie mobilny system operacyjny doczeka się wreszcie nowej wersji.

Google konferencja Android 4.3 Jelly Bean

Wygląda na to, że bezsprzecznie najpopularniejszy obecnie mobilny system operacyjny doczeka się wreszcie nowej wersji. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Google zaprezentuje w końcu Androida 4.3 Jelly Bean.

Początkowo zakładano, że kolejna wersja systemu z logo zielonego robota zostanie pokazana już na konferencji Google I/O 2013. Tak się jednak nie stało, a kolejne upływające tygodnie mijały pod znakiem ciągłych spekulacji i podawania nowych dat. Żadna z nich nie okazała się jednak prawdziwa, ale wygląda na to, że tym razem możemy być już niemal pewni tego, kiedy oficjalnie przedstawiony zostanie nam Android 4.3 Jelly Bean.

Google rozpoczęło wysyłanie zaproszeń na konferencję, która odbędzie się 24 lipca w San Francisco. Oficjalnie nie stwierdzono tego, że pokazana zostanie tam nowa wersja Androida, ale i tak jest to niemal pewne, tym bardziej że pierwsze skrzypce na imprezie grać ma Sundar Pichai, a więc głównodowodzący rozwojem prac nad systemem Google.

Jednocześnie spekuluje się, że na konferencji pokazane zostanie od razu pierwsze urządzenie pracujące pod kontrolą najświeższej wersji systemu. Najbardziej prawdopodobnie wydaje się, że będzie to następca Google Nexus 7, co potwierdzać zdawały się zresztą ostatnie doniesienia o niższych cenach tego tabletu.

Google konferencja 24 lipca zaproszenie

Źródło: knowyourmobile, gsmarena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Zauważyłem, że w wielu newsach jak i w tym jeśli ktoś wie o co chodzi wystarczy zacząć czytać od drugiego, lub jak tu trzeciego akapitu, bo początek to tylko nic nie mówiące wprowadzenie. Niby treść newsa nie może być za krótka, ale właściwie po co? Chyba zawdzięczać możemy to nauczycielom, którzy nalegali, by wypracowania miały dużo treści, przez co ludzie nauczyli się właśnie tak sztucznie przedłużać tekst....
  • avatar
   oolloo
   1
   A Redakcja zaproszona na konferencję?