Filmy / seriale / VOD

To musisz wiedzieć o HBO GO - cena, zasady i oferta

przeczytasz w 2 min.

W przypadku HBO GO cena jest niższa nawet od najtańszego abonamentu Netflix. Ile kosztuje dostęp do serwisu i co dokładnie otrzymujemy w zamian za wydane pieniądze?

Ile kosztuje HBO GO? Cena w 2020 roku wynosi… 

HBO GO kosztuje 24,90 zł miesięcznie – dokładnie tyle w 2020 roku wynosi abonament. Ten jest samoodnawiający się (nie ma żadnych długoterminowych umów czy jednorazowych płatności). W przeciwieństwie choćby do Netfliksa, w przypadku HBO GO cena jest jedna – nie ma podziału na lepsze i gorsze pakiety.. 

HBO GO za darmo przez 7 dni

Możesz bezpłatnie wypróbować, czy warto. W usłudze HBO GO okres próbny trwa 7 dni – przez tydzień możesz więc korzystać z serwisu zupełnie za darmo, a po tym okresie zostanie ci automatycznie przypisana płatna subskrypcja HBO GO. Oczywiście możesz tego uniknąć, rezygnując z usługi przed upływem wspomnianych 7 dni.

Jedyny sposób, by zapłacić mniej, jest taki, że zdobywasz (i wykorzystujesz) voucher HBO GO – jest czasem dodawany przez producentów urządzeń lub sklepy. Co do zasady jednak dla serwisu HBO GO abonament jest jeden i ma stałą cenę. Płacisz tyle, co wszyscy i dostajesz, to, co wszyscy. Czyli co…?

W przypadku HBO GO cennik nie jest skomplikowany. A jak wygląda oferta?

W katalogu HBO GO znajdziesz przeszło 800 filmów z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami, jak również 300 seriali fabularnych i dokumentalnych. Są to przede wszystkim oryginalne produkcje stacji HBO, ale też tytuły zewnętrznych wydawców – właściwie z wszystkich gatunków i kierowane do wszystkich grup wiekowych. Wiedz też, że co dwa tygodnie przedstawiamy najciekawsze nowości HBO GO w newsie. 

Filmy i seriale na HBO GO są dostępne w jakości HD (720p) lub Full HD (1080p) – to, co do ciebie trafi, nie zależy jednak od wykupionego pakietu (bo to już sobie wyjaśniliśmy), lecz od tego, w jakiej jakości materiał został wgrany do biblioteki oraz od możliwości twojego sprzętu i połączenia internetowego (zrób speed test i przekonaj się, jak szybki jest twój Internet). 

Możesz też pobrać seriale i filmy do późniejszego obejrzenia bez dostępu do Internetu. Funkcja jest dostępna na telefonach i tabletach – pozwala na pobranie maksymalnie 25 tytułów na czas 30 dni. Spokojnie więc możesz się przygotować na wyjazd. 

HBO GO foto

Odpowiedzmy jeszcze na jedno pytanie, które nurtuje wielu aktualnych i potencjalnych użytkowników HBO GO: ile urządzeń może być przypisanych do jednego konta? Odpowiedź brzmi: pięć – przy czym równocześnie można oglądać filmy i seriale na 2 ekranach

A jakie urządzenia są kompatybilne? Do korzystania z HBO GO nadają się: komputer, telefon lub tablet z Androidem lub iOS-em, telewizor Smart TV z systemem Android TV, LG webOS TV lub Samsung Smart Hub (Tizen) albo z przystawką Chromecast lub Apple TV oraz konsola do gier z rodziny PlayStation.

Jak wykupić HBO GO? Jak zrezygnować? 

Preferowaną formą płatności jest karta MasterCard lub Visa, z której następnie co miesiąc automatycznie jest pobierana kwota niespełna 25 złotych. A czy da się wykupić HBO GO bez karty kredytowej lub debetowej? Owszem – w takim przypadku możesz skorzystać z konta PayPal.

Sprawiać problemów nie powinna też żadnemu użytkownikowi HBO GO rezygnacja z subskrypcji. W razie czego jednak podpowiadamy: w tym celu włącz Ustawienia, wybierz Zarządzaj abonamentem, następnie – Przejdź do strony rezygnacji i kliknij Zrezygnuj z abonamentu

Źródło: HBO, informacja własna

Czytaj dalej o VOD:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tulika
  9
  Jeszcze parę rzeczy warto wiedzieć o HBO.

  1.2.
  Nie ma profili, więc jak rodzina ma korzystać z jednego konta, a każdy ma różne upodobania, to ciężko ogarnąć chaos. Bo oczywiście masę bzdurnych podpowiedzi na ekranie z ich propozycjami, które nawet dla jednej osoby są irytujące i często po prostu są śmieciami.
  3. Aplikacja zarówno web jak i w samsung TV ciągle ma problemy i gubi pozycje w której się przerwało oglądanie filmu
  4. Ciągle giną (zwłaszcza ostatnio) jedyne naprawdę użyteczne sekcje czyli 'oglądaj dalej' czy 'ulubione', w których można zrobić swoją własną listę propozycji do obejrzenia.

  Mimo to ponieważ jest trochę ciekawych pozycji, na pewno warto na jakiś czas się skusić, choć trzeba mieć świadomość, że tym bardziej jak się wróci po przerwie nie będzie raczej szans, by mieć ustawione

  Po prostu poziom implementacji i projekt apki jest typu nastolatek. Dużo bezużytecznych wodotrysków, obrazków, list...

  Amatorsko też wprowadza się zmiany, coś przepada albo przestaje nagle działać przez kilka dni, jakby nie słyszeli o testowaniu przed wdrożeniem i robili to niechlujnie, i reagowali dopiero jak są setki zgłoszeń problemów...
  • avatar
   sn00p
   6
   HBO jakoś sobie radziło w Polsce dzięki Grze o Tron. Za te pieniądze bardziej opłaca się Amazon Prime Video.
   • avatar
    que_pasa
    4
    Tylko ta ich apka na Smart TV... Tragedia
    • avatar
     Stashqo
     2
     Jak już niektórzy wspominali, apka na tv jest bardzo słaba, do netflixa nie ma porównania. Co gorsza mizerna jest też jakość obrazu, rozdzielczość to maksymalnie 720p lub 1080p z mizernym bitrate. Technologicznie są jakieś 5lat za netflixem, za to ofertę mają dość ciekawą, mniej miałkiej papki a więcej jakościowych materiałów. Moim zdaniem za te pieniądze wciąż warto.
     • avatar
      ZiemoOne
      0
      Brak apki na XBOX'a którego uzywam jako mediaboxa. Była ale usunęli. Kaszana.
      • avatar
       gacek585
       0
       Jeśli ktoś ma telefon w Plusie na abonament może aktywować sobie HBOGO za 20zł miesięcznie.
       • avatar
        KMyL13
        0
        A wiadomo coś o HBO Max?
        Bo to mnie najbardziej interesuje :S
        • avatar
         patol1984
         0
         To co mi się podoba w HBO to łatwiejsze wyszukiwanie filmu, w netflix nie ważne czy otworzysz główną czy określoną kategorie i tak miesza ci filmy i oglądasz te same okładki po kilka razy przy przewijaniu, żenujący sposób na "powiększenie" biblioteki filmów.
         • avatar
          enkai
          0
          Rejestracja z PayPal także wymaga podania numeru karty kredytowej czyli dopuszczalne są jedynie zapleśniałe amerykańskie sposoby