Filmy / seriale / VOD

Strach się bać. Jeden z najlepszych seriali kryminalnych powróci po latach

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Dexter doczeka się nowego sezonu. To jedna z tych zapowiedzi, przy których radość miesza się z dużymi obawami nawet największych fanów.

Showtime zapowiada nowy sezon serialu Dexter

Wprawdzie dyskutować nad tym można bardzo długo, ale Dexter ma opinię jednego z najlepszych seriali kryminalnych, a także najlepszych seriali z seryjnym mordercą w roli głównej. Był emitowany w latach 2006–2013 i doczekał się łącznie 8 sezonów. Będzie też 9.

Showtime potwierdziło, że prace nad nowym sezonem serialu zaczną się na początku 2021 roku. Taki przynajmniej jest plan, bo w obecnej sytuacji i pandemii nie można niestety mieć co do tego absolutnej pewności. Gdyby udało się zrealizować założenia to premiera może odbyć się pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku.

Jak Dexter to oczywiście Michael C. Hall

Wielu szczegółów nie ujawniono. Potwierdzono jednak dwa powroty, które mogą cieszyć. Jeden to Michael C. Hall, a więc odtwórca głównej i tytułowej roli. Drugi to showrunner Clyde Phillips, który uchodzi za jednego z największych ojców sukcesu serialu.

Nowy sezon ma składać się z 10 odcinków. Szczegóły dotyczące fabuły pozostają owiane tajemnicą. A to właśnie fabuła będzie tu bardzo istotna. Zakończenie 8 sezonu było dość kontrowersyjne, dla niektórych wręcz kiepskie. Reaktywacja całości to w tej sytuacji trudne zadanie, ale pierwsze pozytywne reakcje na zapowiedź pokazują, że fani Dextera jeszcze nie wyginęli.

Źródło: twitter - @SHO_Dexter

Warto zobaczyć również:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  I czekam, i nie czekam. Z jednej strony Dexter zasługuje na znacznie lepsze zakończenie, ale z drugiej - może otrzymać jeszcze gorsze... Ale zobaczyć - zobaczę na pewno.
 • avatar
  chimerian
  Dla mnie "Dexter" skończył się na sezonie 4... no, w sumie może jeszcze 5 był ok. Cała reszta po sezonie 5 mogłaby nie istnieć, bo od tego momentu serial z odcinka na odcinek był coraz słabszy i zdecydowanie przekombinowany.
 • avatar
  Łooo! Najs! Czekam.
 • avatar
  nevermind
  Żeby nie było jak z Prison Break.
 • avatar
  fitgame
  Byłem w szoku gdy dziś przeczytałem o powrocie Dextera. To mój ulubiony serial zaraz obok Gry o Tron, którą jednak cenię nieco niżej za te trzy ostatnie odcinki. Zakończenie Dextera mogło się podobać lub nie. Dla mnie było do zaakceptowania i nie krytykowałem go. Mogli wymyślić coś znacznie gorszego. Oby teraz nie przyszły im jakieś głupie pomysły do głowy jak twórcom GoT bo nie zdzierżę tego.
 • avatar
  hypsilofodon
  Super wiadomość, poza tytułem jednego z najlepszych seriali kryminalnych (bo przez cały czas serial trzymal klasę i oglądało się go wyśmienicie) to zdobył też tytul najbardziej beznadziejnego zakończenia seriali ever...
 • avatar
  kitamo
  Dexter to fajna postac, fajna książka ale zdecydowanie najgorsze zakończenie jakie można sobie wyobrazić spowodowalo że nie bardzo chce do tego wracac.
 • avatar
  htm72
  Strach sie bać ? co to za głupie teksty .
  -8
 • avatar
  tomto
  "Showtime zapowiada nowy sezon serialu Showtime" - do poprawki :)
 • avatar
  grzes11yo
  Showtime zapowiada nowy sezon serialu Showtime
 • avatar
  raffal81
  I bardzo dobrze ;]
 • avatar
  lkozierowski
  Nooooo