Gry

Just Cause 3 wzbogaci się o tryb multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Nad nieoficjalną modyfikacją pracuje ekipa, która przygotowała kiedyś tryb multiplayer dla Just Cause 2.

Just Cause 3

Just Cause 3 to gra bez wątpienia udana. Zapewne znalazłoby się jednak sporo graczy, którzy wymieniliby kilka elementów, których tutaj zabrakło. Być może najwięcej głosów otrzymałby tryb multiplayer, na którego implementację twórcy się nie zdecydowali. Za jakiś czas możliwa będzie jednak zabawa w sieci.

Czyżby zatem Avalanche Studios zmieniło zdanie? Nic podobnego. Just Cause 3 wzbogaci się o tryb multiplayer dzięki nieoficjalnej modyfikacji. Teoretycznie do tego typu zapowiedzi podchodzić należy z rezerwą, ale w tym przypadku nie ma się chyba czego bać.

Zadania podjęła się bowiem ta sama ekipa, która swojego czasu przygotowała tryb multiplayer dla Just Cause 2. Wtedy efekty były naprawdę dobre, a zatem i teraz nastrajać można się optymistycznie.

Niestety za wcześnie na to, aby mówić o jakichkolwiek terminach. Pozostaje cierpliwie czekać. Być może twórcy modyfikacji ujawnią za jakiś czas więcej szczegółów.


Źródło: vg247, youtube - Just Cause: Multiplayer

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Elektromonter
  10
  Konsoli już nie opłaca się mieć bo wszystkie gry nawet z poprzedniej generacji wyjdą na PC!!!
  Vanquish, Virtua Fighter 5, Valkyria: Azure Revolution od Segi zmierzają na PC! Jak czekam na Vanquish. Dynamiczna szybka gra która będzie działać w 1080p i 60 FPS, ale dla tych co mają prawdziwe potwory będzie 2K 144 FPS, lub 4K i 60 FPS!!! A nie żałosne konsolowe 720p i 20- 30 FPS!!!
  • avatar
   pycipro
   -8
   słabe to i zabugowane
   • avatar
    pycipro
    -13
    aa i zczitowane pisi mejster rejssss