Kontrolery do gier

Kierownica do Xboxa 360 może się przegrzewać

przeczytasz w 0 min.

Microsoft będzie musiał zmienić konstrukcję przeznaczonej dla Xboxa 360 kierownicy Wireless Racing Wheel, ponieważ obecna wersja może się przegrzewać, a nawet dymić. Chociaż na nową konsolę Microsoftu wydano już wiele gier samochodowych, tylko jedna z nich oferuje tak niesamowite wrażenia, że gracze decydują się na zakup specjalnego kontrolera. Od czasu premiery Forza Motorsport 2 microsoftowska kierownica Wireless Racing Wheel sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Niestety okazuje się, że część graczy, którym udało się już dopaść wymarzone kółko, może mieć pewien... parzący kłopot.

Microsoft podał właśnie do wiadomości publicznej ostrzeżenie, że elementy obudowy kierownicy Wireless Driving Wheel „mogą w rzadkich przypadkach przegrzewać się i dymić po podłączeniu kontrolera do zasilacza”.


Microsoft twierdzi, że nie było jeszcze sytuacji, w której kierownica faktycznie zapaliłaby się, powodując obrażenia użytkownika lub zniszczenie mienia. Mimo to, przedstawiciele firmy radzą, by gracze wykorzystywali do zasilania kierownicy baterie. Sęk w tym, że kontroler nie obsługuje wtedy efektów force feedback.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login